Tik praėjus vestuvėms supranti, kad tai šventė, kurią mielai norėtum pakartoti. Vestuvių metinės yra puiki proga prisiminti gražiausias šventės akimirkas bei palepinti viens kitą dovanomis ir dėmesiu. Tad sulauktos antrosios vestuvių metinės gali būti pažymėtos skania vakariene ir šios sukakties simboliu – medvilnės gaminiais.

Antrosios vestuvių metinės

Kiekvienais metais daugelis susituokusių porų laukia vestuvių sukakties dienos. Tą dieną atgyja šilčiausi vestuvių prisiminimai ir jausmai. Paminėti šią progą gal ir neprivalote, bet praleisti jos irgi nevalia. Juk rodomas dėmesys vienas kitam yra ženklas, kad meilė ir artumas jūsų santykiuose yra pamatinė vertybė. Pripažink, kad jau dvejus metus galimai esanti rutina kiek apšlifavo jūsų santykius. Pastovumas atnešė šiokią tokią ramybę. O galbūt kaip tik, pagausėjusi šeima ir rūpinimasis atžala, iš esmės pakeitė rutiną ir dėmesys vienas kitam sumenko. Dėl to antros vestuvių metinės gali būti puiki judviejų šventė, primenanti vestuvių akimirkas.

Antrosios vestuvių metinės - poros fotosesija - Portraits by Karolina
Nuotraukos autorė: Portraits by Karolina

Medvilnė – antrųjų vestuvių metinių simbolis

Antrųjų vestuvių metinių proga dovanas gali sieti su šios sukakties simboliu – medvilne. Šiais laikais medvilnės panaudojimas yra itin platus: medvilninė patalynė, medvilniniai apatiniai ir kojinės, skarelė, ar nosinaitės iš medvilnės, staltiesės, rankšluosčiai, kepurės, chalatai ir t.t. Sąrašas tokių gaminių gali būti toks ilgas, kad reiktų kelių lapų jiems išvardinti. Tad išsirinkti dovaną susijusią su antrųjų vestuvių metinių simbolika tikrai yra paprasta ir nesudėtinga. Tiesiog pagalvok, kas būtų aktualu, naudinga ir reikalinga.

Originali dovana medvilninių vestuvių metinių proga

Dovanoti dovaną yra viena, bet būti originaliam ir išradingam yra visai kas kita. Juk originalumas neretai reikalauja daugiau laiko ir pasiruošimo. Bet išduosim keletą originalių dovanų idėjų antrosioms vestuvių metinėms:

• Maišelis (galima rinktis medvilninį) kuriame būtų ranka rašytas laiškas su kvietimu apsilankyti jums abiems SPA procedūrose, kavinėje, arba kine, teatre. O gal kaip tik mėgiamas antros pusės skanumynas su žaviu palinkėjimu suvalgyti jį jums kartu?

• Ant drobės atspausdinta judviejų nuotrauka, kuri papuoš Jūsų namus.

• Nuotraukų koliažas – gal per tuos du metus gali surinkti svarbiausias jūsų šeimos užfiksuotas akimirkas ir jas gražiai sudėti. Svarbu ne kaip tada atrodei nuotraukose, o ką veikėt, kas svarbaus įvyko.

• Puikus antrųjų vestuvių sukakties paminėjimas-dovana gali būti visai paprastas – tai judviejų ar Jūsų šeimos fotosesija. Galbūt tokią fotosesiją galite skirti kiekvienų vestuvių metinių minėjimui. Tik įsivaizduok, kaip ši fotosesija atrodys po kelių dešimčių metų, kai nuotraukas galėsi sudėti paeiliui.

• Paprasta ir originali dovana gali būti jūsų įžadų atnaujinimas. Nebūtinai tai galioja tik bažnytinėms santuokoms, ar tik bažnyčioje. Galite vienas kitam šventinės vakarienės, ar pikniko metu pasakyti savo antrai pusei tik šilčiausius ir gražiausius žodžius bei darbus, ką vienas dėl kito padarytumėt.

Tiesiog pagalvok apie savo antrą pusę, pajausk ką jis, ar ji mėgsta, ko norėtų. Padarykit vienas kitam įsimintiną dieną, kad ir paprastai praleistą, bet visą dieną skirtą tik judviem ir jūsų prisiminimams. Atmink, kad dovana yra tik priemonė nustebinti, ar pamaloninti antrą pusę, tad jos dydis neprivalo atpirkti dviejų metų buvimą kartu, ji privalo būti šilta, jauki ir dovanojama su meile.

Te antrosios vestuvių metinės Jums būna pasakiškos. Komentaruose pasidalink ką dovanojai, ar gavai medvilninių vestuvių proga.

P.S. Už nuotrauką dėkojam Portraits by Karolina

Vestuvių metinės - ką dovanoti, idėjos

Parašyk komentarą

150