Automobilių nuoma vestuvėms – atsakingas ir laiko reikalaujantis pasirinkimas. Šiuo metu galimybės – praktiškai beribės. Senoviniai, istoriniai, modernūs, su vairuotoju ir be vairuotojo, pritaikyti įvairiems atstumams įveikti bei priduodantys skirtingą nuotaiką visai jūsų šventei.

Tad kaip tinkamai pasirinkti automobilį vestuvėms ir neapsirikti?

Žemiau rasite šiuo metu rinkoje nuomai siūlomų automobilių apžvalgą, kuri bus periodiškai atnaujinama.

Automobilių nuoma vestuvėms

Ką rinktis – su vairuotoju ar be?

Vienas pagrindinių pasirinkimų, neskaitant paties automobilio – ar verta mokėti už vairuotojo paslaugas? Tada pabandykime padiskutuoti šia tema.

Iš vienos pusės – vestuvės labai intymus momentas, kuriuo norisi dalintis su artimaisiais ir draugas, o nepažįstamieji tokią dieną asmeninėje erdvėje ne visada yra pageidaujami. Kita vertus, be svetimų žmonių išsiverčia retos vestuvės – yra samdomi fotografai, vakaro vedėjai ir kitas personalas, padedantis dieną paversti ilgam įsimenančia švente.

Taip pat automobilių entuziastams, pamačius naujutėlį, prabangų automobilį ar savo istoriją turintį antikvarinį modelį, natūraliai kyla noras pačiam sėsti už automobilio vairo. Tačiau tai reiškia, kad visą laiko tarpą vairuojantis asmuo negali prisijungti prie šventinių tostų bei pilnai atsipalaiduoti. Be to, automobilį vairuojantis asmuo turi pasirūpinti ir automobilio parkavimu bei saugumu ceremonijos metu – kai samdytas vairuotojas gali viskuo pasirūpinti už jus.

Svarbu atkreipti dėmesį ir į tai, kad ne visi automobiliai gali būti išnuomoti be vairuotojo. Taip savininkai savo klientams užtikrina, kad kelionė praeis sklandžiai (tai itin aktualu nuomojantis senovinius automobilius) bei patys apsidraudžia nuo aplaidaus naudojimosi jų turtu.

Senovinio automobilio nuoma - Veža vabalai
Nuotrauka: Deividas Žadeikis photography | Senovinio automobilio vairuotojas: Vabalistas Saulius

Kokios automobilių nuomos tendencijos

Vestuvės, kaip ir visa kita, turi savo madų tendencijas, o neretai porai gana aktualu surengti šiuolaikiškas bei skoningas vestuves.

„Tendencijos dėl automobilių per daug nuo 2018 metų nesikeičia. Šiemet, kaip ir pernai, populiarūs yra retro automobiliai bei žinomų gamintojų: BMW, AUDI, MERCEDES-BENZ. Tačiau kiekviena pora, kuri renkasi automobili, yra labai individuali ir renkantis mašiną taip pat yra atkreipiamas dėmesys į šventės temą ir vietovę. Jei šventė vyksta dvare, gamtoje – jaunieji dažniausiai nori retro automobilių, kai kurie kabrioletų.“ – patirtimi dalinosi vestuvių organizatorius Liutauras Galinis.

Automobilių nuomos kaina

Kaip ir patys automobiliai, taip ir kaina gali labai skirtis. Žemiau pateikiame orientacines populiariausių automobilių kainas:

Limuzinai: ~35-85 €/val.
HUMMER limuzinas: ~70-100 €/val.
Senoviniai automobiliai: ~25-80 €/val.
Mikro autobusai: ~20-35 €/val.
Party busai: ~45-50 €/val.
MERCEDES BENS: ~18-35 €/val.
Prabangūs automobiliai: ~80 €/val.

Atkreipiame dėmesį, kad galutinė kaina gali skirtis nuo čia pateiktos. Taip pat į kainas neįtraukėme papildomų išlaidų: kuro, vairuotojo paslaugų, automobilio pristatymo į jūsų pasirinktą vietą ir kt.

Automobilių nuoma vestuvėms - geltonas vabalas - Foto Sandra Tamos
Nuotrauka: Sandra Tamos | Geltonas senovinis vabalas vestuvėms: Veža vabalai

Retro automobilių nuoma vestuvėms

Senoviniai automobiliai – visada išskirtiniai ir visada atkreipiantys praeivių dėmesį. Priklausomai nuo pasirinkto modelio, retro automobilių nuoma vestuvėms gali priduoti žaismingumo, šarmingumo bei prabangos.

Senoviniai automobiliai vestuvėms - Pasakiškos vestuvės

Vabalo nuoma

Vokiška klasika – Volkswagen Beetle, kurio dizainas – vienas atpažįstamiausių pasaulyje. Šį automobilį nuomai rinktis galite įvairių spalvų – nuo saulės geltonumo iki solidžiai juodo.

Volga vestuvėms

Nostalgija dvelkianti volga, kažkada niekuo neišsiskirianti mūsų gatvėse ir kiemuose, šiandien – praeivių akis traukinti istorinė relikvija.

VESTUVIŲ KATALOGE:
Retro mašina Volga >>

Kadilakas

Cadillac – prabangos sinonimas iš kitos Atlanto pusės. Vieni pirmųjų automobilių, pradėti gaminti dar 1902 m. Detroite, Kadilakai ir šiandien nepraranda savo vertės ir prestižo.

VESTUVIŲ KATALOGE:
Pirmyn į praeitį – Cadillac nuoma >>

Senovinis MERCEDES-BENZ

Nuo 1926 m. gaminamas senovinis Mercedes automobilis – tiesiog tobulas variantas, norintiems savo vestuvėse jungties tarp praeities ir ateities.

VESTUVIŲ KATALOGE:
Mercedes Benz SSK Gazelle >>

Ford Mustang

Mustang – tai klasikinio sportinio automobilio etalonas. Gaminamas nuo 1964 m., šis automobilis įėjo į istoriją kaip vienas geidžiamiausių tarp auto entuziastų.

VESTUVIŲ KATALOGE:
Mustang Rent Lithuania >>

Prabangių automobilių nuoma vestuvėms

Prašmatnioms vestuvėms – tik prabangus automobilis. Tai diena, kuomet visas pasaulis gulasi po jūsų kojomis, tad užkariaukite jį stilingai!

Mercedes-Benz

Šis automobilių gamintojas 2018 m. pirmavo pasaulyje pagal prabangių automobilių pardavimus. Tad būkite tikri – pasirinkus Mercedes-Benz ženklo automobilį, prabanga ir komfortas garantuoti!

VESTUVIŲ KATALOGE:
Vip Mercedes Nuoma >>

BMW

Dar nuo 1999 m. ši firma – viena iš lyderiaujančių tarp automobilių gamintojų aplinkos apsaugos sektoriuje. Dėl to drąsiai rekomenduojame tiems, kuriems rūpi kokioje žemėje gyvens jų vaikai.

VESTUVIŲ KATALOGE:
BMW automobilių nuoma >>

LEXUS

Prabanga, atkeliavusi tiesiai iš Japonijos! Tai šiuolaikiški ir komfortabilūs automobiliai, o įmonės šūkis pasako viską, ko galite tikėtis iš kelionės – Experience Amazing! (liet. Patirk Nuostabą!).

AUDI

Vienas iš atpažįstamiausių prabangių automobilių ženklų mūsų šalyje. Tai patogūs, modernūs ir erdvūs automobiliai, kuriuose šventinė kelionė tikrai neprailgs.

Limuzinų nuoma

Norite, kad šventinė kelionė būtų atskira, maža šventė jums ir artimiausiems jūsų draugams? Visą pulką artimųjų talpinantis limuzinas – puiki galimybė smagiai praleisti akimirkas iki lemtingojo TAIP, pasidalinti paskutiniais patarimais bei priešvestuvinėmis mintis.

VESTUVIŲ KATALOGE:
Limuzinai VIP – Limuzinų Nuoma >>

Kabrioleto nuoma

Kas sakė, kad kabrioletai tinka tik saulėtoms dienoms? Saulėtą dieną galėsite džiaugtis vėju plaukuose, o štai apniukus dangui – klausytis, kaip romantiškai į odinį stogą barbena lietaus lašai.  

Išsinuomoti galite pačių įvairiausių modelių kabrioletus – klasikinio vabalo, Alfa Romeo… Pasirinkimas priklauso tik nuo jūsų norų bei šventės stilistikos. 

Kabrioletai vestuvėms

Sportinių automobilių nuoma vestuvėms

Jauni, azartiški ir veržlūs? Ieškote ne šiaip kažko skoningo, išskirtinio ar prabangaus, bet išties nekasdienės patirties, kuri patenkins jūsų norą visada būti vienu žingsniu priekyje?

Naujutėlis sportinis automobilis bus ne tik prašmatni transporto priemonė į jūsų šventę ar iš jos, bet ir patirtis, kuri šią dieną padarys dar įsimintinesnė!

Kada pradėti rūpintis automobilio nuoma

Švenčių organizatoriai siūlo automobilių nuoma vestuvėms pradėti rūpintis likus 3 – 4 mėnesiams iki vestuvių. Auksinė taisyklė – kuo išskirtinesnio modelio norite, tuo anksčiau reiktų juo pasirūpinti.

„Galvoti apie automobilio nuomą reiktų priklausomai nuo norimo automobilio markės. Jei tai senovinis ir jūsų vestuvės vasarą, tuomet be abejo reikia tai daryti kuo anksčiau, jokiais būdais nepasilikti paskutiniam mėnesiui. BMW ar AUDI automobilių rinkoje išties daug, tačiau kitų modelių jau mažiau, tad bent 3 mėnesius prieš šventę rezervuoti būtų puikus pasirinkimas, o jei išeitų dar anksčiau –  tik geriau.“ – teigia L. Galinis.

Į ką dar atsižvelgti renkantis automobilį?

Visų pirma, kuriame mieste vyks šventė? Dažnai ir nuo miesto (Vilnius, Kaunas, Klaipėda ar kt.) priklauso nuomos kaina, nes kuo didesnis atstumas savininkui pristatyti automobilį į norimą vietą – tuo didesnės laiko bei kuro sąnaudos paskiriamos.

Kitas svarbus klausimas – kokiu tikslu nuomojate automobilį? Tikslai gali patys įvariausi – nuo išskirtinio akcento vestuvinėje fotosesijoje iki pramogos bei įspūdžių jauniesiems bei visiems vestuvių dalyviams. Tiksliai įsivertinus savo poreikius, bus daug lengviau pasirinkti ir geriausiai juos atitinkantį modelį.

Taip pat – ar reikalingas transportas visiems svečiams į ar iš šventės vietos, o pasibaigus šventei – namo? Norintiems itin prabangių vestuvių – limuzinas būtų puikus variantas, bet verta paminėti, kad vidutinė limuzino nuomos kaina yra 79 Eur/ val., o į vieną automobilį, priklausomai nuo modelio, gali tilpti nuo 14 iki 20 žmonių.

Norintiems ekonomiškesnio varianto – puiki išeitis mikroautobusai. Vienas mikroautobusas gali sutalpinti iki 26 žmonių, o vidutinė kainą – apie 40 Eur/val. 

Galiausiai – kokį atstumą teks įveikti automobiliu, kiek laiko ir kokia kelio danga važiuoti? Pavyzdžiui, šiuo metu itin populiarūs retro automobiliai veikiausiai nebus puikus pasirinkimas, jeigu planuojate iš Vilniaus vykti iki Kauno. Restauruoti automobiliai ne tik atrodo įdomiai – dažniausiai jie atkuriami taip, kad būtų kuo autentiškesni, kas reiškia, kad juose gali nebūti oro kondicionieriaus, jų maksimalus greitis yra limituotas, o patys automobiliai dažniau susiduria su techninėmis problemomis. O štai žemagrindžiai sportiniai automobiliai gali būti visiškai netinkamas sprendimas, jeigu vestuvės vyksta užmiesčio dvare ir iki jo reikia dardėti duobėtu ar po lietaus molingu keliuku – tokiu atveju geriau rinktis džipo tipo transporto priemonę.

Visais atvejais rekomenduojame kuo išsamiau su automobilio savininku aptarti savo lūkesčius, norus bei galimybes. Prieš priimant sprendimą, paskirkite laiko ir pabendraukite bent su keliais specialistais, kurie patars, koks automobilis geriausiai tinka jūsų šventei.

Automobilių nuoma vestuvėms

Jeigu perskaičius šį straipsnį kilo papildomų klausimų – rašykite juos komentare, o mes bandysime reguliariai tekstą atnaujinti.

0 0 balsai
Įvertink šį straipsnį!
0 Komentarai
Inline Feedbacks
Peržiūrėti visus komentarus