Kartais atrodo, kad paroje per mažai valandų, ypač, kai lieka vos keletas savaičių iki pirmųjų vestuvių. Kai dienos neužtenka, pradedame naktinėti. Tiksliname, koreguojame, šimtus kartų permątome scenarijų. Juk viskas privalo būti tikslu, laiku – tobula.

TAIP PAT SKAITYKITE:
Idėjų „lietus“, kaip užimti svečius per vestuves >>

Neramiai miega ir jaunieji, kurie nori pasirūpinti paskutiniais darbais. Jaunosios skaičiuoja dienas, stengiasi nepraleisti nė vienos smulkmenos. Ir vis dažniau sulaukiame nerimastingų jaunųjų laiškų su iškilusiu klausimu, kuris neduoda ramybės: kaip užimti svečius, kad ir jiems būtų linksma?

Juk nemažai laiko per vestuves jaunieji praleidžia pozuodami fotografams, o svečiams belieka susigalvoti pramogų patiems. Mums, kaip dekoratorėms, tai tikrai aktualus klausimas, kuris dažnai neduoda ramiai miegoti. Ilgai ieškota ir atrasta!

Vienas tikrai puikus sprendimas – dideli lauko žaidimai – įdomūs, įtraukiantys ir tikrai išsiskiriantis žaidimų variantas, kurį siūlo Margas Miškas komanda.

TAIP PAT SKAITYKITE:
Straipsnių serija: vestuvių idėjos >>

Margas Miškas ir dideli lauko žaidimai vestuvėms

Žaidimus sukūrė dvi draugės, turinčios nuolatinius darbus, bet norinčios kurti ir tobulėti. Naktimis, kai vaikai užmiega, jos šveičia, dažo, vaškuoja – viską daro pačios. Idėja apie lauko žaidimus gimė pačioms susidūrus su lauko pramogų stygiumi Lietuvoje.

Merginos organizavo savo vestuves, vaikučių krikštynas ir norėjo netradicinių, išskirtinių pramogų savo svečiams, tad žaidimus kartu su vyrais ir draugais gaminosi pačios.

Tuomet ir gimė Margas Miškas – gražūs, stilingi bei interaktyvūs kūriniai, kurie įtraukė ne tik vaikučius, bet ir suaugusius, tinkantys tiek mažam, tiek didesniam žmonių būriui.

TAIP PAT SKAITYKITE:
Idėjų „lietus“, kaip užimti svečius per vestuves >>

Vestuvių žaidimai svečiams

Kvietime ne kartą esame matę tokią eilutę: ,,laisvas laikas“. Suprantama, tie, kas gyvena tame pačiame mieste, skuba namo pailsėti, persirengti ar užkąsti.

O ką daryti svečiams, kurie atvykę iš kito miesto ar net iš svetimos šalies? Jaunųjų draugai bei giminės, kurie skuba į vestuves, tikisi, kad ir jie bus įtraukti į šventės procesą: dalyvaus fotosesijoje ar žais žaidimus.

TAIP PAT SKAITYKITE:
Idėjos vestuvių 24 valandai (vidurnakčiui) >>

Kol jaunavedžiais rūpinasi fotografas, gamtoje puikiai tiktų Margo miško dideli lauko žaidimai svečiams. Štai keletas jų:

KankoRaižis „Ošia miškas“ (Jenga)

Ypač populiarus KankoRaižis „Ošia miškas“, kuris susideda iš 54 medinių kaladėlių, iš kurių 30 vnt. – su užduotimis. Jeigu ištraukiama kaladėlė su užduotimi, turi ją garsiai perskaityti ir iš karto įvykdyti. Tikslas: nenuversti bokšto savo ėjimo metu. Žaidimo laikas 10-30 min.

Baggo“ arba „Kukurūzų futbolas

„Baggo“ – tai JAV ypač populiarus lauko žaidimas, Lietuvoje žinomas, kaip „Kukurūzų futbolas„. Žaidžiama 1 prieš 1 arba 2 prieš 2 iki 21 taško. Jeigu maišelis užkrenta ant lentos – skiriamas 1 taškas, jei įkrenta į skylę – 3 taškai, jeigu maišelis nukrenta ant žemės arba nors kažkiek liečia žemę – taškai nesiskaičiuoja. Baggo žaidžia 2 arba 4 žmonės, trunka 3-30 minučių, priklauso nuo to iki kiek taškų sutariama žaisti.

Bago žaidimas - Margas Miškas - gigantiški lauko žaidimai vestuvėse nuoma
Baggo žaidimas iš Margas miškas | Foto: Tomas Janulevičius – PhotoSeconds | Fotosesijos vieta: Pajiesio Žirgai

Žiedynės

Žiedynės – dėžėje sudėti spalvoti buteliai ant kurių nuo tam tikro atstumo reikia užmesti žiedus. Taškų sistemą susigalvoja patys žaidėjai, gali žaisti ir 1 ir 21 žmogus taip pat gali būti suformuotos ir komandos. Žaidimo tikslas surinkti tam tikrą taškų kiekį, žaidžiama kol kas nors surenka sutartą taškų skaičių.

Originalus didelis žaidimas vestuvėms jauniesiems - Žiedynės - Margas Miškas
Žiedynės lauko žaidimas vestuvėms iš Margas miškasFoto: Tomas Janulevičius – PhotoSeconds | Fotosesijos vieta: Pajiesio Žirgai

SkardinMūšis

SkardinMūšis – iš dešimties skardinių žaidėjai susideda bokštą/sieną/tvirtovę ir iš tam tikro atstumo turi jį sugriauti mesdami maišelius (kurie pripildyti žirniais). Numušus visas skardines per 5 metimus gaunate 5 taškus, palikus 2-2 taškus, 1-1 tašką. Jei lieka 3 ir daugiau skardinių – taškų nepelnote. Žaidžiama kol kas nors surenka sutartą taškų skaičių.

Margas miškas didelių lauko žaidimų nuoma - Skardinmūšis
Žaidimas SkardinMūšis iš Margas miškasFoto: Tomas Janulevičius – PhotoSeconds | Fotosesijos vieta: Pajiesio Žirgai

Šie stilingi, spalvingi, įtraukiantys dideli lauko žaidimai vestuvėms puikiai tinkami žaisti bet kokio amžiaus svečiui: vaikams patinka tyrinėti spalvingas kaladėles, o jaunimą ir vyresnius taip pagauna azartas, kad sunku sustoti. Net vyresnio amžiaus senoliui nebus sudėtinga suprasti šių žaidimų taisykles.

Tiek gamtoje, tiek viduje tinkamas užsiėmimas pradžiugins – o ir nuotraukos būna įspūdingos – juk svarbiausia užsidegimas ir emocija. Šaunu ir tai, kad žaidimai nėra sudėtingi, lengvai perprantami, nereikalauja didelio pasiruošimo. Jei svečiai turi porą laisvų valandų, kol jaunieji pozuoja, belaukiant jų tikrai pravers Margas Miškas siūlomos pramogos.

TAIP PAT SKAITYKITE:
Idėjų „lietus“, kaip užimti svečius per vestuves >>

Pramoga ne tik vestuvių svečiams

Ar lauke, ar viduje jauniesiems itin svarbu originalios, išskirtinės, sukeliančios pačius gražiausius prisiminimus nuotraukos. Gal tai bus prieš vestuvinė fotosesija ar pati svarbiausia diena – vestuvės, jas galima paįvairinti ir leisti jauniesiems pažaisti.

Subtilūs, įtraukiantys žaidimai kelia tik pačias geriausias emocijas, tad nuoširdus juokas, meilūs žvilgsniai čia neišvengiami.

Gigantiški žaidimai nuoma - Margas miškas
Bago žaidimas iš Margas miškasFoto: Tomas Janulevičius – PhotoSeconds | Fotosesijos vieta: Pajiesio Žirgai

Fotokampelis

Įsibėgėjus šventei, išragavus skaniausių patiekalų, svečiai nekantrauja pabendrauti vieni su kitais, dar kartą pasveikinti naujai susikūrusią šeimą. Pertraukėlių metu visi raginami dar kartą įsiamžinti su jaunaisias. Kad nuotraukos nebūtų vienodos ar statiškos, fotografai dažnai ,,gaudo“ bendraujančius svečius. Ir vėlgi čia puikiai tinka spalvingieji žaidimai vestuvėms. Į fotosesiją įtraukiami tiek jaunieji, tiek svečiai – žaidimai puikiai tinkami fotokampeliui sukurti – jie gali būti parenkami pagal šventės tematiką ar spalvą.

Vestuvių žaidimai originalūs, dideli lauko žaidimai svečių užimtumui - Jenga XXL
Foto: Tomas Janulevičius – PhotoSeconds | Fotosesijos vieta: Pajiesio Žirgai | Nuotakos makiažas: Epa make-up | Nuotakos lankelis: Šilko gėlė | Riešinės: Megztos Riešinės | Rankų darbo dideli lauko žaidimai vestuvėms: Margas Miškas

Pasiruošimas vestuvėms trunka ilgai. Jaunieji tam skiria nesuskaičiuojamą daugybę valandų.

Svečiai taip pat neatsilieka: suknelių ir kostiumų paieškos, priderinti bateliai, papuošalai, makiažas ir šukuosena. Ir visai nesvarbu, ar tai tėvai ar seneliai, sesės, dėdės, tolimi giminaičiai, draugai ar kaimynai – kiekvienas nori jaustis šventės dalimi, būti matomas ir svarbus.

Sutinkame ir linksime, tai – jaunųjų diena, jie čia patys svarbiausi. Tačiau kiekvienas, vykdamas į tokią nuostabią, tiek ilgai planuotą šventę, viliasi nors trumpam pamiršti kasdieninius rūpesčius ir ne tik pasėdėti už stalo.

Mažos pramogos džiugina – jos kelia susidomėjimą, įtraukia, sukelia šypseną, suteikia puikią galimybę susipažinti ir bendrauti. Atrodo, tai tik smulkmenos tokioj didingoj šventėj, bet visuma ir susideda iš smulkmenų.

– 2frogs pamąstymai –

P.S. Nuotraukose matote:
Modeliai: Eglė ir Martynas
Makiažas: Epa make-up
Lankelis: Šilko gėlė
Riešinės: Megztos Riešinės
Koordinatorės: 2Frogs
Jaunųjų įvaizdis: Sandra Svobūnė
Vieta: Pajiesio Žirgai
Video:
Nuotraukos: Tomas Janulevičius – PhotoSeconds
Rankų darbo lauko žaidimai: Margas Miškas

0 0 balsai
Įvertink šį straipsnį!
0 Komentarai
Inline Feedbacks
Peržiūrėti visus komentarus