Jauku, gražu ir subtilu – šiais trimis žodžiais norisi apibūdinti 2017 metų gegužės mėnesio pradžioje įvykusias Mildos ir Tado vestuves. Suderintas vestuvių stilius, kuris apima metų spalvą Greenery, taip papildydamas visą vestuvių dekorą – vyraujantį provansą.

Žiūrint į nuotraukas jauti, kad kiekviena detalė yra kruopščiai apgalvota ir suplanuota.

Šių vestuvių dekoratorė Gabrielė iš G&G Wedding decor mums antrina ir sako, kad šis Greenery ir Provanso stiliaus dekoras buvo padiktuotas atsižvelgiant į šventės vietą, kuri vyko Panemunės pilies viešbutyje ,,West Baltic“.

Pilis pati iš savęs alsuoja istorija ir nepaprastai gražia architektūra. Atsižvelgiant į tai vestuvių dekoras buvo kruopščiai ir smulkmeniškai apgalvotas, tad šiuo atveju Greenery sodo spalva ir Provansas kuo puikiausiai tiko. Juk Provanso stilius – tai šviesa, romantika ir natūralios spalvos, o Greenery dekoras puikiai asistuoja šiam stiliui.

Sezoninės gėlės derinamos su tuo metu žydinčiomis

Suderintame Greenary ir Provanso stalo dekore dominuoja sezoninės gėlės priderintos prie tuo metu žydinčių gėlių. Žiedai ypatingi savo grožiu:
baltasis Matiolas – tai smulkiažiedė gėlė, pasižyminti sezoniškumu ir žydinti tik gegužės-birželio mėnesiais, tad tinka ne visiems sezonams;
baltos Frezijos – gražiu ir elegantiškai baltu žiedu gėlė mėgstama jaunųjų ir žydinti visada, tinkanti daugeliui vestuvių stilių;
Eustomos – parinktos baltos spalvos žiedų eustomos suteikia trapumo ir moteriškumo simbolį visai puokštei, tai gėlė kuri yra tiek universali, kad dera prie daugelio kitų gėlių.

Greenery spalva provanso stiliaus vestuvėse
Nuotrauka: Foto Plunksna. Vestuvių stalo dekoras iš tuo metu žydinčių gėlių.

Greenery dekoras ir minimalistinės stalo kortelės

Minimalistiniam svečio individualumui atsispindėti, stalo kortelėse, buvo naudojamas Eukaliptas. Žalia šakelė puošia kiekvienam svečiui serviruotą vietą prie stalo. Stambialapis eukaliptas puikiai pabrėžia Greenery dekorą, o auksinės ir baltos spalvos duetas – Provanso stilių.

Toks racionalus bei elegantiškas stalo kortelių dekoravimas neapkrauna, bet puikiai papuošia stalą. Juk būtent stalo kortelės yra mažas, bet labai svarbus vestuvių stalo dekoro akcentas.

Eukaliptu dekoruotas vestuvių stalas
Nuotrauka: Foto Plunksna. Minimalistinė stalo-vardo kortelė su Eukalipto šakele.

Populiaros vestuvių gėlės

Kaip ir saldaus stalo dekoras – žalia, auksinė ir balta. Visa tai pabrežia šalia gausiai žydinčios baltos hortenzijos, kurios žydi visą vasarą ir rugsėjo mėnesį.

Hortenzijos, kaip ir prieš tai minimos gėlės yra topo viršūnėje renkantis vestuvių gėles. Ir kas galėjo pagalvoti, kad ši paprasta ir pakankamai sena sodo gėlė gali sužavėti jaunavedžius?

Saldaus stalo dekoras – žalia, auksinė ir balta
Nuotrauka: Foto Plunksna. Saldaus stalo dekoras Panemunės pilyje.

Saldus stalas stovi jaukiai dienos šviesos apšviestoje vietoje. Minimalistinis jaunųjų tortas ir jo puošimas – pataikyta tiesiai į dešimtuką ir vainikuoja visą dekorą.

Juk tortas – tartum viso stiliaus, saldaus stalo ,,ponas“ į kurį krypsta visų svečių akys.

Minimalistinis jaunųjų tortas
Nuotrauka: Foto Plunksna

Nuotakos puokštė lygiai tiek pat vientisa kaip ir visas dekoras. Juk kitaip ir būti negali. Joje atsispindi visas trapumas ir moteriškumas. Tai tiek pat jauku, kaip ir visas vestuvių stilius.

Nuotakos puokštė
Nuotrauka: Foto Plunksna

Vestuvių stalo dekore dominuoja gėlė Eleboras. Ji ypatinga savo puošniais lapais ir baltais žiedais. Tačiau ji yra sezoniška gėlė ir žydi ankstyvą balandį-gegužę. Kiti Eleborą vadina pavasario gėle, kuri puikiai tiko šiam vestuvių dekorui ir pabrėžė auksinius stalo numerius bei baltas žvakes. Pripažink – tai klasika, kuri nesensta.

Vestuvių stalo dekoras - baltos žvakės ir auksinės spalvos stalo numeris
Nuotrauka: Foto Plunksna

Jaunųjų sveikinimai ir vestuvių vidurnakčio paminėjimas

Svečių sveikinimai be gėlių sunkiai įsivaizduojami, jei kvietime nieko nenurodėte. Tokiu atveju tikėkis gauti įvairių spalvinių gamų žiedų. Šiose vestuvėse jaunieji nebuvo parašę svečiams kokias gėles jie norėtų gauti, tad gautus bijūnus dekoratorė pasiūlė pamerkti ir papuošti jais sveikinimų stalelį.

Nedidelis stalelis buvo skirtas jaunųjų palinkėjimams ir 24 valandos paminėjimui. Svečiai ant lapelio turėjo parašyti palinkėjimą, lapelį susukti, surišti ir sumesti į stiklinį indą. Šiuos palinkėjimus jaunieji perskaitys tik po penkerių metų.

Fotosesijos, jaunųjų sveikinimo dekoruota zona
Nuotrauka: Foto Plunksna

Taip pat ant stalo buvo paruoštos šaltosios ugnelės, tai vestuvių vidurnakčio pramoga. Šalia stalo pakabintos lemputės paruoštos svečių fotografavimuisi ir jaunųjų sveikinimo vieta.

TAIP PAT SKAITYKITE:
Įdomios idėjos vestuvių vakaro kulminacijai (24 valandai) >>

Tad viską kruopščiai ir ilgai apgalvojus gaunamas nuostabus Greenery dekoras, kuriam neliks abejingi dauguma.

Gražių, stilingų ir jaukių it pasakoje jums vestuvių, mielieji!

Jaunieji: Milda ir Tadas
Saldumynai: Vaidos skanėstai
Nuotraukos: FotoPlunksna
Vieta: Panemunės pilis
Šukuosena – MADLEIN grožio namai
Puokštė ir dekoras: G&G wedding decor

0 0 balsas
Įvertink šį straipsnį!
0 Komentarai
Inline Feedbacks
Peržiūrėti visus komentarus