Įdomios idėjos vestuvių vakaro kulminacijai

Dundantys Afrikietiški būgnai, grakščios jų ritmu judančios šokėjos ir iš koto verčiantis mago pasirodymas. Taip pašėlusiai galėtų atrodyti vienas iš nepamirštamų vestuvių šventės scenarijų. Kokios įdomios idėjos vestuvių vakaro kulminacijai priverstų iš nuostabos aikčioti Jūsų svečius?

Vestuvių pramogos - Pasakiškos vestuvės katalogas - nuo fejerverkų iki magų pasirodymo

Šokėjų pasirodymas

Čigonų šokiai, kankanas, rokenrolas ar šokių pamoka išjudins net ir didžiausius apsnūdėlius. Šią nuotaikingą programą vestuvėms ir kitoms šventėms gali pasiūlyti Nadeždos vadovaujama šokių grupė „Dolce Vita“.

Šokėjų pasirodymas nepaliks abejingų ar mažiau laimingų – įsitraukti į šokį norės net pasyvesni šventės dalyviai. Tai savaime taps pretekstu vestuvėms ritmingai tęstis iki pirmųjų gaidžių.

Jaunikis – anglas ar rusas? Šokių grupė „Dolce Vita“ – ypatingai lanksti ir novatoriška: individualią programą pasiūlys ne tik mišrios santuokos metu, bet ir specialiai prisitaikys savo garderobą. Šokėjų pasirodymas – labai dažna dovana jaunavedžiams nuo tėvelių ar liudininkų.

Šokių grupė Dolce Vita - profesionalių šokėjų grupė - Vilnius
Šokių grupė „Dolce Vita“ – profesionalių šokėjų grupė

Barmenų šou – šampano piramidės šou

Havajietiško kokteilio skonis švelniai kutenantis gomurį ar šampano taurių piramidės ir fejerverkų reginys. Ši pramoga neabejotinai gali tapti ta „vyšnia ant torto“. Neišdildomą ir unikalų šou bet kurioje šventėje profesionaliai geba kurti „Bubble Tower“ barmenų komanda.

Tokia iškilminga vestuvių vakaro kulminacija nukels į kažkada matytas gražiausių filmų scenas, kuomet besiveržiant sauso ledo dūmams ir spragsint fejerverkams aukšta piramide lėtai teka šampano purslai. Pakelkite šampano taures iškilmingai!

P.S. Šampano taurių aukštis ir jų kiekis – užsakovų fantazijos išraiška.

Desertų šou

Įgriso vestuvinio torto paieškos? Jeigu norisi šiuolaikiškų sprendimų, dėl to tikrai neverta sukti galvos. Pamirškite pompastiškus tortus! Desertų šou gali būti tiek meno, tiek skonio, garsų ir spalvų fiesta, apie kurią dar ilgai šnekės šventės dalyviai.

Nuo pat pirmos iki paskutinės tokio šou akimirkos žodžiais nenusakomos žmonių emocijos tiesiog plūste plūsta. Atsivėrus juslėms visa spalvų gama norisi dar plačiau atmerkti akis ir pajusti nuo galvos iki kojų virtuoziškų šefo rankų ritmu nerimstančius šiurpuliukus.

Tokie pasirodymai paprastai vyksta tamsoje, klausantis specialiai tam pritaikytos muzikos. Visi konditerijos šedevrai šou pabaigoje tampa skonių puota net patiems didžiausiems gurmanams.

Ugnies šou

Ugnimi žongliruojantys plastiški fakyrai, specialiai pritaikyti muzikos garsai, ugnies figūros ar kibirkščių lietus – šis reginys, tik maža dalis to, ką galima išvysti ugnies šou metu. Be kvapą gniaužiančios choreografijos su ugnies efektais visada galima užsakyti ir liepsnojančius jaunavedžių inicialus. Toks ugnies šou – puiki alternatyva tradiciniams vidurnakčio fejerverkams.

Užnies šou vestuvių vakaro kulminacijai paminėti
Ugnies šou – vestuvių vidurnaktis

UV šviesų šou (ultravioletinis šou)

Akį kaustanti scenografija, permainingi ir sinchroniški šokėjų judesiai bei žaižaruojančios ultravioletinės spalvos energingos muzikos fone. Tamsoje vykstantį pasirodymą nušviečia tik ultravioletinė šviesa. Tokie šou Lietuvoje tebėra laikomi didesne naujiena vis dar ieškantiems idėjos vestuvių vakarui.

Dūmų ir dujų šou

Minutė iki vidurnakčio ir Jūs jau Šiaurės ašigalyje. Toks jausmas gali apimti ragaujant ledinius sausainiukus ar skystu azotu užšaldytus ledus, ar tiesiog stebint dūžtančias šviežias rožes. O gal vestuvių fotosesija specialių dūmų su ugnies efektais fone? Ar galėtų būti geresnis vestuvių vidurnaktis už šį?

TAIP PAT SKAITYKITE:
Išsamus vestuvių planavimo darbų sąrašas >>

Magijos šou

Vestuvių šventė visada alsuoja magija. Šią emociją dar labiau sustiprinti gali magijos šou. Mago triukai ne tik žada neišdildomus įspūdžius, bet ir ilgas atsakymų paieškas šventės metu ar po jos. Be to, tai kartu ir gera humoro dozė. Kaip Jums tokia vestuvių vakaro kulminacija?

Vestuvių pramogos - Pasakiškos vestuvės katalogas - nuo fejerverkų iki magų pasirodymo

Iliuzionisto pasirodymas

Programa verta Las Vegaso scenos – Jūsų vestuvių šventėje. Skamba neįtikėtinai? Lietuvoje turime ne vieną garsų iliuzionistą, kurio pasirodymus regėjo net didžiausi kazino namai. Subtilus humoras ir klasiškai atliekami magijos triukai… Tokios idėjos vestuvių vakarui trokštų ne viena būsima nuotaka.

Fejerverkai

Tūkstančiai žvaigždžių danguje sužimba netikėtomis spalvomis ir dega iki kol pasiekia žemę. Tokiems fejerverkams leidžiantis žemyn jaunavedžiai gali sugalvoti ne vieną slapčiausią norą, o šventės dalyviai – linkėjimų naujai šeimai. Profesionalūs pirotechnikai geba sukurti fejerverkus ir ant specialių įtvirtinamų besisukančias didžiules širdis.

Fejerverkai vestuvėms - idėjos vestuvių vidurnakčiui
Fejerverkai vestuvėms – idėjos vestuvių vidurnakčiui

Gintaro dulkės

Vestuvių šventės biudžetas ribotas, o norisi ugningo šou? Šias užmačias gali padėti įgyvendinti į laužą ar aukurą metamos gintaro dulkės. Joms žaižaruojant prasideda linkėjimų ritualas… Labai tikėtina, kad niekas iš šventės svečių nepasigestų net brangių fejerverkų.

Ledo šou

Šampanas iš ledinės taurės ar tortas iš ledinės lėkštės. O gal ledo skulptūra gėrimams atsivėsinti? Net ir pati lakiausia fantazija gali būti įgyvendinta iš ledo skulptorių rankose. Įdomios idėjos vestuvių vakaro kulminacijai puikiu pretendentu gali tapti įspūdingo ledo luito su jaunavedžių inicialais pjaustymas kardu ir/ar ugnimi. Toks pasirodymas tarsi ragina džiaugtis kiekviena akimirka, nes primena laiko trapumą.

TAIP PAT SKAITYKITE:
Vestuvių idėjos >>

Dangaus ar vandens žibintai

Net ir patys netikėčiausi norai ar linkėjimai gali pasiekti dangų. Tereikia kiekvienam vestuvių svečiui įteikti po dangaus žibintą. Kitaip nei žodžių išsakyti linkėjimai, užrašyti ranka, gali turėti magišką galią. Šį atrakcija turėtų įtraukti net ir ieškančius žodžių kišenėse. Ji sėkmingai gali būti įgyvendinta ir su vandens žibintais, tad jei vestuvės numatytos netoli vandens telkinio, galima leisti vandens žibintus.

Helio balionai

Trokštate neįprasto linkėjimų ritualo su dangaus žibintais, bet baiminatės lietaus? Tešvyti vestuvių vidurnaktis su helio balionais! Kitaip nei dangaus žibintams, helio balionams su LED lemputėmis nebaisios jokios atmosferos sąlygos. Be to, toks pasirinkimas leis suplanuoti ir nepakartojamą fotosesiją.

Vestuvių pramogos - Pasakiškos vestuvės katalogas - nuo fejerverkų iki magų pasirodymo

Lazerių šou

Įkvėpkite vestuvėms dar daugiau gyvybės – nutviekskite šventę lazerio šou. Priblokškite šventės svečius žaižaruojančiu lazerio šou ant vandens ar kitoje netradicinėje vietoje skambant kamerinei muzikai ar orą virpinant arfos garsams.

Parodijos teatras

Nerimaujate kuo vidurnaktį užimti išrankius svečius? Atvežkite parodijos teatrą! Toks profesionalių aktorių sambūris Lietuvoje dar neturi analogų. Neišsenkanti humoro dozė nepaliks nė vieno rūškano veido. Nė nepajusite kaip vestuvių vidurnaktis taps nuotaikinga naujo šventės pradžia.

Žvaigždžių parodijų šou

Verka Serdučka, Filipas Kirkorovas, o gal Ala Pugačova? Vestuvių vidurnaktis su visu parodijos žvaigždynu gali tapti ypač nuotaikingu. Profesionalūs aktoriai meistriškai įkūnys žinomus atlikėjus ir aktorius, komiškai atskleis jų išskirtines manieras ar gyvenimiškas situacijas. Juk kelios „žvaigždės“ visada geriau už vieną mėgstamą žvaigždę?

Mėgstamas atlikėjas

Ieškote ypatingos bei įdomios idėjos vestuvių vakaro kulminacijai? Norisi nustebinti vestuvių svečius? Vestuvių vakaras gali virsti neišdildomu spektakliu, jei tik jame pasirodys mėgstami atlikėjai. Jų netikėtas pasirodymas gali būti ta ypatinga dovana, laikrodžiams žymint vidurnaktį, vos tik atpjovus pirmąjį torto gabalėlį.

Įdomios idėjos vestuvių vakaro kulminacijai (24 valandai)
Įdomios idėjos vestuvių vakaro kulminacijai

Pabaigai…

Anot vestuvių planuotojų, minėtos įdomios idėjos vestuvių vakaro kulminacijai visais atvejais pasitvirtina, ar net pranoksta lūkesčius. Staigmenos prasmę nusako ne išlaidų dydis – daugelis šių idėjų gali lengvai virsti realybe ir be didelių investicijų. Kokiais originaliais sprendimais Jūs nustebintumėte ar jau nustebinote savo svečius?

Vestuvių pramogos - Pasakiškos vestuvės katalogas - nuo fejerverkų iki magų pasirodymo

Šį straipsnį remia:

Šokių grupė „Dolce Vita“;
„Bubble Tower“ barmenų komanda;
Restoranas „Siesta“ – desertų šou;
CwB Barmenai.

2
Parašyk komentarą

450
1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
naujausius seniausius most voted
Jurga

Šaunus straipsnis, nė nebuvau susimasčiusi, kad yra toks dalykas kaip desertų šou 😮 Šokiai žinoma prajudina kiekvieną šventę. Norėtųsi straipsnyje galbūt dar daugiau idėjų dėl veiklų, koncertinės programos. 🙂