Vestuvių vakaro kulminacija

Dundantys Afrikietiški būgnai, grakščios jų ritmu judančios šokėjos ir iš koto verčiantis mago pasirodymas. Argi ne pašėlusi vestuvių vakaro kulminacija! Tokios crazy vestuvių idėjos ne Jums? O gal kaip tik ieškote ne mažiau įdomios vestuvių idėjos, priversiančios iš nuostabos aikčioti svečius? Siūlome Jums net 19 puikių idėjų, garantuosiančių, jog 12–tos valandos šou vestuvėms suteiks nepamirštamą įspūdį.

Vestuvių pramogos

Prieš nuspręsdami, kurią originalią idėją įgyvendinti per savo vestuves, nepamirškite pasiteirauti, ar šventės vietos savininkai tam neprieštarauja.

Daugiausia diskusijų sukelia fejerverkai bei dangaus žibintai, šiltuoju metų laiku galintys tapti skaudaus gaisro priežastimi. Sodybų savininkai mąsto racionaliai ir yra suintresuoti apsaugoti savo turtą bei netoliese esantį mišką. Vos viena žiežirba gali baigtis tragedija!

Visgi savo šventės neįsivaizduojate be šios, sutikite, gana nesaugios pramogos? Tikrai rasite sodybas ar kitas patalpas šventėms nuomojančių asmenų, leidžiančių savo teritorijoje naudoti fejerverkus ar dangaus žibintus.

Tiesa, šį susitarimą, kaip ir kitus niuansus, įvardinkite pasirašomoje patalpų nuomos ar paslaugų teikimo sutartyje. Raštiškas susitarimas užtikrins, jog gražiausios Jūsų gyvenimo dienos nesugadins problemos, atsiradusios dėl nesusikalbėjimo ar pažadų netesėjimo.

Mobilus šokantis muzikinis fontanas

Jokia vestuvių šventė neapsieina be muzikos, tačiau galime būti tikri, jog šis „atlikėjas“ prikaustys visų svečių dėmesį.

Mobilus šokantis muzikinis fontanas – tai pramoga, sujungianti vandenį, šviesą bei muziką. Specialios technologijos dėka sukuriamas įspūdis, jog vanduo ir šviesa, reaguodami į pasirinktą muziką, ritmingai juda į taktą. Šie trys skirtingai elementai, susiliedami į visumą, sukuria nuostabią simfoniją, sudarytą iš aiškios pradžios, įžangos bei kulminacijos.

Muzikinis fontanas, kuris gali būti pristatomas į bet kurią vietą, neabejotinai taps vestuvių „vinimi“, ilgai išliksiančia atmintyje.

VESTUVIŲ KATALOGE:
Šokantys fontanai >>

Šokėjų pasirodymas

Čigonų šokiai, kankanas, rokenrolas ar šokių pamoka išjudins net ir didžiausius apsnūdėlius. Šią nuotaikingą programą vestuvėms ir kitoms šventėms gali pasiūlyti šokių grupė „Dolce Vita“, vadovaujama charizmatiškosios Nadeždos.

Šokėjų pasirodymas nepaliks abejingų: įsitraukti į šokį norės net ir prie stalo iki tol pasyviai sėdėję šventės dalyviai. Net ir šokėjams baigus pasirodymą, svečiai šėls iki pirmųjų gaidžių!

Jaunikis – anglas ar rusas? Šokių grupė „Dolce Vita“ – ypatingai lanksti ir novatoriška, tad mišrios santuokos metu, šokėjai, pasipuošę specialiai pritaikyti garderobu, atliks individulią programą.

Šokėjų pasirodymas – populiari dovana jaunavedžiams nuo tėvelių ar liudininkų.

Šokių grupė Dolce Vita - profesionalių šokėjų grupė - Vilnius
Šokių grupė „Dolce Vita“ – profesionalių šokėjų grupė

Barmenų šou – šampano piramidės šou

Havajietiško kokteilio skonis švelniai kutenantis gomurį ar šampano taurių piramidės ir fejerverkų reginys. Ši pramoga neabejotinai gali tapti ta „vyšnia ant torto“. Neišdildomą ir unikalų šou bet kurioje šventėje profesionaliai geba kurti „Bubble Tower“ barmenų komanda.

Tokia iškilminga vestuvių vakaro kulminacija nukels į kažkada matytas gražiausių filmų scenas, kuomet besiveržiant sauso ledo dūmams ir spragsint fejerverkams aukšta piramide lėtai teka šampano purslai. Pakelkite šampano taures iškilmingai!

P.S. Šampano taurių aukštis ir jų kiekis – užsakovų fantazijos išraiška.

VESTUVIŲ KATALOGE:
Bubble Tower >>
CwB Barmenai >>

Desertų šou

Įgriso vestuvinio torto paieškos? Nesukite dėl to galvos ir pamirškite pompastiškus tortus: rinkitės šiuolaikiškus sprendimus! Desertų šou gali tapti meno, skonio, garsų ir spalvų fiesta, apie kurią dar ilgai šnekės šventės dalyviai. Dar įspūdingesnę atmosferą sukuria pasirodymą gaubianti tamsa bei specialiai tam pritaikyta muzika.

Restorano „Siesta“ šefo virtuoziški rankų judesiai svečių dėmesį prikaustys nuo pradžios iki pat galo. Pajusite, ką iš tiesų reiškia „valgyti akimis“! Aišku, desertų šou metu ne tik gėrėsitės, bet ir galėsite palepinti skonio receptorius. Visi konditerijos šedevrai pasirodymo pabaigoje tampa skonių puota net patiems didžiausiems gurmanams.

Ugnies šou

Ugnimi žongliruojantys plastiški fakyrai, specialiai pritaikyti muzikos garsai, ugnies figūros ar kibirkščių lietus – šis reginys, tik maža dalis to, ką galima išvysti ugnies šou metu. Be kvapą gniaužiančios choreografijos su ugnies efektais, visada galima užsakyti ir liepsnojančius jaunavedžių inicialus. Toks ugnies šou – puiki alternatyva tradiciniams vidurnakčio fejerverkams.

VESTUVIŲ KATALOGE:
Ugnies šokis >>
Ugnies šou studija Liepsnose >>

Jei jūsų šventę nutvieks ugnis, nepamirškite ir gintaro dulkių. Šios, metamos į ugnį, ne tik taps dar viena vestuvių atrakcija, bet galbūt prisidės ir prie nuoširdžių linkėjimų jauniesiems išsipildymo.

Užnies šou vestuvių vakaro kulminacijai paminėti
Ugnies šou – vestuvių vidurnaktis

UV šviesų šou (ultravioletinis šou)

Akį kaustanti scenografija, permainingi ir sinchroniški šokėjų judesiai bei žaižaruojančios ultravioletinės spalvos energingos muzikos fone. Tamsoje vykstantį pasirodymą nušviečia tik ultravioletinė šviesa. Toks įspūdingas šou Lietuvoje tebėra naujiena. Tad tai – puikus pasirinkimas ieškantiems pribloškiančios idėjos savo vestuvių vakarui.

Dūmų ir dujų šou

Minutė iki vidurnakčio ir Jūs jau Šiaurės ašigalyje. Toks jausmas gali apimti ragaujant ledinius sausainiukus ar skystu azotu užšaldytus ledus, ar tiesiog stebint dūžtančias šviežias rožes. O gal vestuvių fotosesija specialių dūmų su ugnies efektais fone? Ar gali būti geresnis vestuvių vidurnaktis už šį?

TAIP PAT SKAITYKITE:
Išsamus vestuvių planavimo darbų sąrašas >>

Magijos šou

Vestuvių šventė visada alsuoja magija. Dar labiau sustiprinti šią emociją gali magijos šou. Mago triukai ne tik žada neišdildomus įspūdžius, bet ir ilgas atsakymų paieškas šventės metu ar net po jos. Kartu tai – ir gera humoro dozė. Kaip Jums tokia vestuvių vakaro kulminacija?

Vestuvių pramogos

Iliuzionisto pasirodymas

Programa verta Las Vegaso scenos – Jūsų vestuvių šventėje. Skamba neįtikėtinai? Lietuvoje turime ne vieną garsų iliuzionistą, kurio pasirodymus regėjo net didžiausi pasaulyje kazino namai. Subtilus humoras ir klasiškai atliekami magijos triukai… Tokios idėjos vestuvių vakarui trokštų ne viena būsima nuotaka.

VESTUVIŲ KATALOGE:
Iliuzionistas Jonas Palionis >>

Fejerverkai

Tūkstančiai žvaigždžių danguje sužimba netikėtomis spalvomis ir dega tol, kol pasiekia žemę. Fejerverkams leidžiantis žemyn, jaunavedžiai gali sugalvoti ne vieną slapčiausią norą, o šventės dalyviai – linkėjimų naujai „iškeptai“ šeimai. Profesionalūs pirotechnikai geba sukurti įspūdingus fejerverkus ar net, pavyzdžiui, vestuvėms itin tinkamas ant specialių įtvirtinamų besisukančias didžiules širdis.

VESTUVIŲ KATALOGE:
piromax.lt >>
Blikas – fejerverkų profesionalai >>

Tiesa, panirę į malonius paruošiamuosius vestuvių darbus, nepamirškite pasiteirauti, ar vietos, kurioje vyks šventė, šeimininkai leidžia savo valdoje šaudyti fejerverkus. Išgirdę neigiamą atsakymą, neskubėkite ieškoti naujos vietos. Juk apstu pramogų, kur kas įdomesnių nei daugeliui spėję pabosti fejerverkai.

Fejerverkai vestuvėms - idėjos vestuvių vidurnakčiui
Fejerverkai vestuvėms – idėjos vestuvių vidurnakčiui

Gintaro dulkės

Vestuvių šventės biudžetas ribotas, o norisi ugningo šou? Šias užmačias gali padėti įgyvendinti į laužą ar aukurą metamos gintaro dulkės. Šioms žaižaruojant, prasideda linkėjimų ritualas… Po šios mistiškos ceremonijos šventės dalyviai bus taip pakylėti, jog brangių fejerverkų tikrai nepasiges.

Jei galite sau leisti daugiau ir norite tikrai įsimintinos vestuvių nakties kulminacijos, kuklų laužą pakeiskite ugnies šou programa. Ir, aišku, nepamirškite gintaro dulkių, kurios su ugnimi yra neišskiriamas duetas.

Ledo šou

Šampanas iš ledinės taurės ar tortas iš ledinės lėkštės. O gal ledo skulptūra gėrimams atsivėsinti? Net ir pati lakiausia fantazija gali būti įgyvendinta skulptorių iš ledo rankose. Įspūdingas ledo luito su jaunavedžių inicialais pjaustymas kardu ir/ar ugnimi – rimtas pretendentas tapti neužmirštama vestuvių vakaro kulminacija! Toks pasirodymas primena laiko trapumą ir tarsi ragina džiaugtis kiekviena akimirka.

TAIP PAT SKAITYKITE:
Vestuvių idėjos >>

Dangaus ar vandens žibintai

Net ir patys netikėčiausi norai ar linkėjimai, pasiekę dangų, turės daugiau šansų išsipildyti! Įteikite kiekvienam vestuvių svečiui po dangaus žibintą, ant kurio šie tegul užrašo po linkėjimą jaunavedžiams.

Ši atrakcija, nereikalaujanti būtinybės atsidurti dėmesio centre, bus priimtina ir tiems, kurie drovisi garsiai išreikšti linkėjimus ar tostus. Jei vestuvės vyksta netoli vandens telkinio, analogiška pramoga galima ir su vandens žibintais.

Svarstydami, kokia pramoga per vestuves nustebinti svečius ir, žinoma, save, prisiminkite, jog dangaus žibintai sukelia realų gaisro pavojų kitų asmenų turtui bei gamtai. Net jei ir surinksite žibintus, nukritusius matomoje vietoje, dalis jų taps gamtą teršiančomis šiukšlėmis.

Helio balionai

Trokštate neįprasto linkėjimų ritualo su dangaus žibintais, bet baiminatės lietaus? Tešvyti vestuvių vidurnaktis su helio balionais! Kitaip nei dangaus žibintams, helio balionams su LED lemputėmis nebaisios jokios oro sąlygos.

Helio balionai per vestuves gali būti panaudoti labai išradingai. Tereikia pasukti galvą arba…pasinaudoti kitų patirtimi. Tie patys balionai, kurie vidurnaktį pakils į dangų, gali būti panaudoti dekoruojant šventės vietą ar vestuvių fotosesijos metu.

Jauniesiems nebūtina išlaidauti šiuos įsigyjant. Pasiūlykite, jog svečiai vietoje gėlių atsineštų helio balionų! Prie jų pririškite šaltąsias ugneles, nepamirškite nuoširdžių norų bei linkėjimų ir…paleiskite į dangų.

Tiesa, kai kuriose šalyse ši pramoga yra uždrausta bei baudžiama. Faktas, jog helio balionai, pakilę į orą, vėliau taps sausumą ar vandenį teršiančia šiukšle. Iš daugybės variantų, skirtų vestuvių nakties kulminacijai įamžinti, tikrai galite rasti kur kas originalesnių ir, svarbiausia, aplinkai draugiškesnių pramogų.

Vestuvių pramogos

Lazerių šou

Įkvėpkite vestuvėms dar daugiau gyvybės – nutviekskite šventę lazerio šou. Priblokškite šventės svečius žaižaruojančiu lazerio šou ant vandens ar kitoje netradicinėje vietoje skambant kamerinei muzikai ar orą virpinant arfos garsams.

Lazerio šviesos gali žaisti ir ant šampano piramidės. Tai – originali dviejų populiarių pramogų per vestuves sintezė.

VESTUVIŲ KATALOGE:
Lazeriuprojektai.lt >>

Parodijos teatras

Nerimaujate, kuo vidurnaktį užimti išrankius svečius? Atvežkite parodijos teatrą! Toks profesionalių aktorių sambūris Lietuvoje dar neturi analogų. Neišsenkanti humoro dozė „nupieš“ šypseną kiekvieno svečio veide! Nė nepajusite, kaip vestuvių vidurnaktis taps nuotaikinga naujos šventės pradžia.

Žvaigždžių parodijų šou

Verka Serdučka, Filipas Kirkorovas, o gal Ala Pugačova? Vestuvių vidurnaktis su visu parodijos žvaigždynu gali tapti ypač nuotaikingu. Profesionalūs aktoriai meistriškai įkūnys žinomus atlikėjus ir aktorius, komiškai atskleisdami jų išskirtines manieras ar gyvenimiškas situacijas. Juk kelios „žvaigždės“ visada geriau už vieną mėgstamą žvaigždę?

Mėgstamas atlikėjas

Ieškote ypatingos bei įdomios idėjos vestuvių vakaro kulminacijai? Norisi nustebinti vestuvių svečius? Vestuvių vakaras gali virsti neišdildomu spektakliu, jei tik jame pasirodys mėgstami atlikėjai. Jų netikėtas pasirodymas gali būti ta ypatinga dovana, laikrodžiams žymint vidurnaktį, vos tik atpjovus pirmąjį torto gabalėlį.

Įdomios idėjos vestuvių vakaro kulminacijai (24 valandai)
Įdomios idėjos vestuvių vakaro kulminacijai

Smėlio ceremonija

Smėlio ceremonija – dar viena nebanali idėja, galinti paversti Jūsų vestuves išskirtinėmis. Šiai ceremonijai, kuri drąsiai gali vadinama apeigomis, reikia specialių indų bei kelių spalvų smėlio. Jaunieji ima smėlį iš savo indo ir, tardami specialius priesaikos žodžius, beria jį į bendrą. Tokia yra šio ritualo esmė, tačiau smėlio ceremonijai sparčiai populiarėjant jaunavedžių tarpe, galimos ir įvairios variacijos. Pavyzdžiui, atžalų (jei tokių jau yra) arba jaunųjų tėvelių įtraukimas į smėlio ceremoniją. Pastarasis variantas – puiki alternatyva šeimos židinio ritualui.

Smėlio ceremonija, priešingai nei užgęstantys fejerverkai ar nuskrendantys žibintai, turi išliekamąją vertę. Indas su smėliu, dekoruotas pagal jaunavedžių pageidavimus, papuoš namų interjerą bei kasdien primins apie svarbiausią gyvenimo šventę.

Tad kokia bus Jūsų vestuvių vakaro kulminacija?

Anot vestuvių planuotojų, minėtos įdomios idėjos vestuvių vakaro kulminacijai visais atvejais pasitvirtina ar net pranoksta lūkesčius.

Staigmenos prasmę nusako ne išlaidų dydis – daugelis šių idėjų gali lengvai virsti realybe ir be didelių investicijų.

O kokiais originaliais sprendimais Jūs nustebintumėte ar jau nustebinote savo svečius?

Vestuvių pramogos

Šį straipsnį remia:

Šokių grupė „Dolce Vita“;
„Bubble Tower“ barmenų komanda;
Restoranas „Siesta“ – desertų šou.

2.7 3 balsai
Įvertink šį straipsnį!
2 Komentarai
naujausius
seniausius most voted
Inline Feedbacks
Peržiūrėti visus komentarus

Šaunus straipsnis, nė nebuvau susimasčiusi, kad yra toks dalykas kaip desertų šou 😮 Šokiai žinoma prajudina kiekvieną šventę. Norėtųsi straipsnyje galbūt dar daugiau idėjų dėl veiklų, koncertinės programos. 🙂