Kaip išsirinkti vestuvinius žiedus be streso

Kokie klausimai kyla jaunavedžiams besirenkant savo vestuvinius žiedus? Ar klausimai yra esminiai ir gali būti aktualūs ir tau? Manau, kad taip. Tad straipsnyje pakalbėkime apie vestuvinius žiedus ir svarbiausius klausimus, bei atsakymus, kurie rūpi, ar rūpėjo tau besirenkant savo meilės, šeimos simbolį. Ir visgi, kaip išsirinkti vestuvinius žiedus be streso?

Kažkodėl aplinkoje, norom, o gal nenorom pastebiu poras. Dažnai akys nukrypsta į jų rankas, kurių bevardį pirštą puošia žiedas. Suprask – jie galbūt mylimieji, susižadėję, ar susituokę. Ir taip būna smalsu pažiūrėti, o kaipgi tie žiedai atrodo? Ar sužinoti kaip jie juos išsirinko? Kur pirko? Kažkoks vidinis klausimynas įdomumo dėlei link. Nes juk žiedas savyje slepia daug gilesnę prasmę ir viešą pareiškimą – aš esu mylimas, esu susietas su man brangiu asmeniu. Nagi, pripažinkim, tai svarbu.

TAIP PAT SKAITYKITE:
Lotyniški užrašai ant vestuvinių žiedų >>

Tad svarbu žiedai ir vestuvėms. O smalsumas juos pamatyti dažną svečią priėjusi prie jaunavedžių vestuvių dieną priverčia paprašyti: ,,nagi, parodykit savo žiedus!” Juk ir fotografai juos įamžina, kaip jūsų meilės simbolį.

Vestuvinių žiedų pasirinkimas, gamyba, prekyba - DGjuvelyrika

O kaip su tais, kurie gamina jums žiedus? Pamatyti žinoma galutinį šio nuostabaus aksesuaro variantą be abejo nuostabu. Bet, kaip pats procesas? Kokie žingsniai laukia jaunavedžių, kurie nusprendė pasigaminti savo vestuvinius žiedus. Neabejotinai, pagalbos kreipiamasi į specialistus.

Taip ir mes pagalbos kreipėmės į DGjuvelyrika dėl jų patirties gaminant vestuvinius žiedus ir konsultuojant jaunavedžius. Mielai sutikę pagelbėti, pakonsultavo mus.

Vestuvinių žiedų gamybos procesas - DGjuvelyrika

DGjuvelyrikos vestuvinių žiedų pasiūla yra labai didelė, net 260 vestuvinių žiedų pavyzdžių. Oho pagalvojau, tai kaip išsirinkti? Juk moterims, ypač užtenka kelių pavyzdžių ir viskas – nebežinom, kuris gražiausias. O čia ir atsakymas iškart: o kokios spalvos aukso nori? Kas patinka? Baltas, raudonas, ar geltonas? Tad išsirinkus spalvą, bus lengviau derinti modelius. Kurie galbūt vienaip atrodo su baltu auksu, bet visai nedera su raudonu. Ar ne?

Vestuvinių žiedų gamybos procesas - DGjuvelyrika

Gerai, spalva aukso aiški. O kas toliau? Modelis sakot? Na, kad nežinau. Vieni sako: ,,daryk klasikinius vestuvinius žiedus, gi žemes bekapstydama sugadinsi tą grožį, o nenorėdama jo sugadinti ar pažeisti teks amžinai jį nusiiminėti, taip ir pamesi…“.

Aha – norisi atsakyti, žinai kur krisi, tai ir pagalvę ten pasidėsi. Juk dabar ne tiek laikai, kai vienintelis vestuvinis žiedas – buvo apskritimas, ar didesniąja daržovių dalį užsiauginam patys. Tad ir problemos nėra. Manau, kad išsirinkti, tai kas patinka patiems yra daug svarbiau, nei visur ieškoti praktiškumo. Juk SAIKAS PRIVALO TURĖTI RIBAS. Tą pripažįsta ir mus konsultavę juvelyrai. Kurie ramiu tonu sako: ,,ateikit ir mes aptarsim jūsų individualų užsakymą“.

Vestuvinių žiedų gamybos procesas - DGjuvelyrika

Turit savo aukso: ,,valio! Sutaupysit žaliavai, o žiedus turėsit kokius norėsit“. Tad jaudintis čia mažų mažiausiai reikia. Juk vestuvinio žiedo išsirinkimo procesas tai pramoga. Gera, vien nuo minties apie tai pagalvojus, jeigu ne tas nerimas, per kiek laiko jie bus pagaminti? O juvelyrikos gamintojai mum pataria kreiptis dėl žiedų gamybos kuo ankščiau. Nes žiedų gamyba gali užtrukti net du mėnesius, ypač sezono metu, kuris tęsiasi nuo pavasario iki vėlyvo rudens. Tad mielieji, snausti čia nėra ko ir rytinius ,,pasikavinimus“ turėjot būt pakeitę į žiedų paiešką. Ironiška? Kad nelabai, nesgi VESTUVĖS Jūsų mielieji, o žiedai šventas reikalas.

Vestuvinių žiedų gamybos procesas - DGjuvelyrika

O kur dar žiedų primatavimas? Kuris yra būtinas ir reikalingas, norint, kad žiedai tobulai tau ir tavo meilei tiktų. Tą sako ir žiedų gamintojai, ypač jeigu žiedai buvo užsakyti šaltuoju sezono metu, o ateinant pasimatuot, kai jau šilčiau ir … (nieko tokio) reikia didinti. Arba tu numetei svorio (pripažinkim, nuotakom tai dažnai būna), tad natūralu, kad pirštai irgi suplonėjo. O kol žiedai yra neišbaigti iki pabaigos, primatavimas išspręstu mažinimo, ar didinimo klausimą.

Vestuvinis žiedas su akute - DGjuvelyrika

Ir pabaigai. Prabavimas. Anot juvelyrų, tai rekomenduojamas žingsnis, kuris patvirtina atsakomybę, o tą atlieka Lietuvos Prabavimo rūmai. Įsivaizduoju, kokių grožybių jie ten pamato.

Tad pasakiškų akimirkų renkantis savo vestuvinius žiedus…

P.S. Rekomenduojam paskaityti ir sužinoti kokie yra 5 klausimai į kuriuos privalai atsakyti prieš perkant vestuvinius žiedus.

Vestuviniai žiedai - paslaugų teikėjų kataloge

Parašyk komentarą

450