Pirmąją vestuvių dieną tikiu, kad kreipsiesi į specialistus, kurie atliks tau profesionalų makiažą. Bet ką daryti antrą vestuvių dieną? Negi miegoti su makiažu ir taip kenkti savo veido odai? Šaunu, jeigu esi gabi ir moki pasigražinti pati. Bet ką daryti toms, kurioms veido makiažas baigiasi tik ties akių tušo ir lūpų blizgio panaudojimo? Šį kartą su vizažiste Gražina Pralatavičiene mokomės, kaip pasidaryti makiažą nuotakai antrą vestuvių dieną, kad galėtum pasigražinti pati ir be didelių investicijų.

Kodėl negalima miegoti su makiažu?

Kaip pasidaryti makiažą nuotakai ir kokių priemonių tau reikės, jau tuoj išsiaiškinsime. Bet dar norim pabrėžti, kad miegojimas su makiažu yra žalingas tavo odai, kadangi:

1. Miegant su makiažu užsikemša veido poros, tai reiškia galimas alergines reakcijas;

2. Miegant su makiažu sausėja oda, kuri negali ,,kvėpuoti“ ir atsinaujinti;

3. Miegojimas su makiažu gali išprovokuoti akių alergijas, ar net infekcijas, juk dažnai paryškinant akis klijuojamos dirbtinos blakstienos su specialiais klijais. Ypač tai aktualu nešiojančioms kontaktinius lęšius;

Elementarus ir paprastas rezultatas – atsikeli ryte ir pamatai save veidrodyje su nubėgusiais akių šešėliais, ar lūpų dažais, nuotaika antrą vestuvių dieną tikrai subjurs. Taip turėsi praleisti dar daugiau laiko jį valydama, apie ,,taisymo“ galimybę net nekalbu, nes neįsivaizduoju, kaip galima pataisyti ,,nubėgusius“ šešėlius, tik juos nuvalyti. Sutik, makiažą nusivalyti privalu ir nesvarbu, kad už jį sumokėjai net 100 eurų.

Tad dėl šitų priežasčių geriau nusivalyk savo vestuvinį makiažą, o ryte atsikėlusi su gaivia ir švytinčia oda galėsi ramiai ir ilgai netrunkant pasidažyti.

TAIP PAT SKAITYKITE:
Nuotakos makiažas – kaip tinkamai jam pasiruošti dar prieš vestuves? >>

Kokių priemonių reikia norint pasidaryti makiažą

Tam, kad atrodytum gražiai antrą vestuvių dieną, tikėtina, kad užteks ir tavo turimų priemonių. O jeigu ir kažko nerasi savo kosmetinėje, gali jas įsigyti prieš vestuves ir naudoti jas praėjus šventei. Vizažistės G. Pralatavičienės manymu, visos šios priemonės yra iš ,,must have“ kolekcijos kiekvienai moteriai, norinčiai kartkartėmis pasigražinti.

Tik atmink svarbią taisyklę – visos priemonės turi atitikti ir tikti pagal tavo odos tipą ir būti geros kokybės.

Kaip pasidaryti makiažą nuotakai antrą vestuvių dieną - makiažui reikiamos priemonės - Dežavu fotostudija
© Dežavu fotostudija

1. Drėkinamosios bazės, kremo, arba turimas tau tinkamas veido kremas, kurį naudoji kasdien savo veido odai. Jis reikalingas tam, kad apsaugotume odą nuo UV spindulių, taršos ir pan.;

2. Kreminės pudros – ją rinkis pagal savo veido atspalvį ir odos tipą. ,,Jeigu oda sausa rinkis vandens pagrindu kreminę pudrą, na, o jeigu oda linkusi į blizgėjimą, tada rinkis silikoniniu pagrindu kreminę pudrą“ – pataria vizažistė;

3. Paakių maskuoklio – jį rinkis kreminės konsistencijos ir vienu atspalviu šviesesnį nei yra tavo oda;

4. Birios arba kompaktinės pudros – specialistė pataria, geriausią rinktis kompaktinę pudrą, nes ji tiesiog neišbyra. Rinkis neutralią spalvą. Ji reikalinga tam, kad užtvirtintumėm visą makiažą;

5. Skaistalų – jie suteiks ,,gyvumo“ ar kitaip ,,spalvos ir gaivos veide“. Skaistalus rinkis pagal savo spalvinį tipą. Šaltesniam tinka rožiniai skaistalai, šiltesniam – persikiniai;

6. Hailaiterio (šviesesnis) ir modelianto (tamsus, matinis, rudas). Hailaiteris yra priemonė su šviesa atspindinčiomis dalelėmis ir tepame jį ant iškiliausių veido vietų: skruostikaulių aukščiausios vietos, nosies briaunos, kupidono lanko (viršutinės lūpos dvigubo išlinkimo) ir truputis ant barzdos. Modeliantu paryškinam šešėlį veide, arba kitaip sakant – paryškinam tamsiausias veido vietas, dažniausiai tai būna skruostikauliai. Vizažistės patarimu daugeliui moterų yra tinkamas šampaninės spalvos hailaiteris, o modeliantas gali būti netgi dviem tonais tamsesnis negu tavo odos spalva;

7. Akių pravedimo (lainerio) – rinkis tą kurį mėgsti, arba su kuriuo lengva nubrėžti nepriekaištingą liniją;

8. Tušo – tiks, bet koks, kokį naudoji ir yra tavo favoritas;

9. Lūpų blizgio – rinkis mėgiamą lūpų blizgį, kuris tau patinka ir ilgiau laikosi;

10. Antakių pieštuko – jį rinkis pagal savo plaukų spalvą. Jeigu tavo plaukai šviesūs, rinkis šviesiai pilkus, ar rudus atspalvius turinčius pieštukus, ar šešėlius. Jeigu plaukai tamsesni, reikia rinktis tamsiai rudos spalvos pieštuką;

11. Kelių makiažui skirtų šepetėlių ir kempinėlę. Kempinėlę naudok kreminei pudrai, paakių maskuokliui ir biriai pudrai; vienas ir tas pats šepetėlis tiks kompaktinei pudrai, skaistalams, hailaiteriui ir modeliantui; taip pat reikės vieno šepetėlio akių vokams.

Kaip pasidaryti makiažą nuotakai antrai dienai

Priemonės paruoštos ir žiūrim video kaip pasidaryti makiažą antrai vestuvių dienai:

1 žingsnis – pirmiausia paruošk veido odą ją nuvalydama. Gali ją nuvalyti dabar populiariuoju miceliniu vandeniu, kuriame nėra šarmo ir yra švelni odos valymo priemonė, o juo nusivalius nejaučiamas odos tempimas.

2 žingsnis – švarią odą padenk drėkinamąja baze arba veido kremu, kurį naudoji kasdien.

3 žingsnis – tolygiai padenk kreminę pudrą, įtapšnodamą ją su kempinėle. Labai svarbu pudrą padengti kaklo, ausų, taip, kad neliktų aiškaus neužtepto kontūro, kad neatrodytum lyg su kauke.

Nuotakos makiažas kaip pasidaryti makiažą nuotakai antrą vestuvių dieną - Dežavu fotostudija
© Dežavu fotostudija

4 žingsnis – pasirūpink paakiais, tapšnok paakių maskuoklį su ta pačia kempinėle, taip paslėpsi nuo nuovargio pajuodusius paakius.

5 žingsnis – visą veidą nusausink biria pudra. Ji reikalinga tam, kad užtvirtintum visą makiažą ir veidas atrodytų lygesnis.

6 žingsnis – su hailaiteriu ir modeliantu modeliuojam veidą, kad jį pašviesintume ir atgaivintume. Šie produktai ypač svarbūs savo paskirtimi, veidas realybėje ir nuotraukose neatrodyto ,,plokščias“. Hailaiteris ir modeliantas veide išryškina iškilumus ir paryškina bruožus.

7 žingsnis – su skaistalais paryškiname skruostikaulius.

8 žingsnis – su tuo pačiu hailaiteriu pašviesiname po antakiu einančią liniją.

9 žingsnis – su tamsesniu modeliantu (modeliavimo priemone) paryškiname vokų lankelį.

10 žingsnis – pravedame akių kontūro liniją, būk kruopšti, jeigu to niekad nedarei, pasimokink dar prieš vestuves. Akių kontūras paryškina blakstienų liniją, pakoreguoja akių formą ir jas paryškina.

Nuotakos makiažas kaip pasidaryti makiažą nuotakai antrą vestuvių dieną - Dežavu fotostudija
© Dežavu fotostudija

11 žingsnis – pasidažyk blakstienas tušu, o antakius paryškink pieštuku, juk antakiai įrėmina akis ir suteikia veidui išraiškingumo.

Nuotakos makiažas kaip pasidaryti makiažą nuotakai antrą vestuvių dieną - Dežavu fotostudija
© Dežavu fotostudija
Nuotakos makiažas kaip pasidaryti makiažą nuotakai antrą vestuvių dieną - Dežavu fotostudija
© Dežavu fotostudija

12 žingsnis – pabaigai paryškink lūpas savo pasirinktu, mėgiamu ir tinkamu blizgiu, ar lūpų dažais.

Nuotakos makiažas kaip pasidaryti makiažą nuotakai antrą vestuvių dieną - Dežavu fotostudija
© Dežavu fotostudija

Tad tikimės šis straipsnis, kaip pasidaryti makiažą, buvo naudingas, o juk šis makiažas puikiai tinka ir kas dienai, tad drąsiai gali praktikuotis dar iki vestuvių. O nuvykus bandomajam vestuvių makiažui, pasitark su savo vizažiste dėl priemonių tinkamumo, kurias galėsi įsigyti ir panaudoti antrą vestuvių dieną. Juk kitą dieną nuotaka turi būti žavi ir su spindinčia veido oda.

Būk pasakiškai graži visą savo vestuvių laiką! Komentaruose pasidalinti savo patirtimi, kaip žaviai atrodyti antrą vestuvių dieną.

Kūrybinė komanda:
Vieta ir nuotraukos: Dežavu fotostudija
Filmavo: Iggy Films
Papuošalai: Norų Namai
Suknelė: IgLu
Vizažistė: Gražina Pralatavičienė
Vestuvių portalas: Pasakiškos vestuvės

Parašyk komentarą

450