Lotyniški užrašai ant vestuvinių žiedų

Kaip manai, kuo galėtum pakeisti vestuvinių žiedų graviravimą įtraukiant ne vien datą? Jūsų vardus – taip, gražu. Jūsų abejų širdžių plakimą – nerealu! O jeigu tai būtų lotyniški užrašai ant vestuvinių žiedų? Tai įdomus, netradicinis būdas savo žiedus papuošti kitaip ir kartu labai paprastai.

Juk kartais tas trumpas žodis būna toks mielas ir atrodytum tokia taikli frazė kartais slypi paprastuose dviejų žodžių sakiniuose. Tad išradinga ta žmonija, sukūrusi tiek daug kalbų, o ypač viena iš seniausių, mum taip puikiai žinoma lotynų kalba tikrai turi gerų žodinių perliukų.

TAIP PAT SKAITYKITE:
Vestuviniai žiedai >>

Lotyniški graviravimo tekstai

O svarbiausia, kad jie gali būti puikiai pritaikyti graviruojant žiedus. Žinoma, žodžių reikšmę žinos tie, kurie nusimanys šioje kalboje, arba ,,pagooglins“ internete, bet visų pirma šie žodžiai bus brangūs jums.

Kokie jie? Leisk keletą pasiūlyti, gal tiks ir patiks?

ZivileFotografija - vestuviniai žiedai su išgraviruota data
Nuotraukos autorė: One moment photography

Ką manai, apie trumpą bet iškalbingą dviejų žodžių sakinį? Kuris reikštų, kad nuo šios dienos esat atviri savo jausmas, pripažįstantys, kad jie ištarti garsiai su tikslu kurti šeimą. Su tikslu ,,nuo šios dienos“ saugoti viens kito meilę ir ,,nuo šios dienos“ aš dar labiau tave myliu – A DIE – ,,nuo šios dienos…

Pratęsiant mintį jeigu nuo šios dienos turi naują pradžią, tą tikriausiai planuosi ir ,,daugelį metų“ – AD MULTOS ANNOS. Puikus lotyniškas sakinys įprasminantis vieną veiksmą – stengimąsi daugelį metų dėl savo antros pusės. Daugelį metų, o dar daugiau nesuskaičiuojamų dienų praleistų kartu. Daugelį metų, susidedančių iš valandų ir sekundžių, tam, kad nors vieną iš jų skirti tau…