Kiekviena pora turi savo istoriją. Vienos jų būna painios lyg labirintai, kitos – dramatiškos kaip iš serialų, o dar kitos ramios, it tekanti upės vaga.

Mums, dekoratorėms, jų teko išgirsti ne vieną, ir, kol kas, visos jos baigėsi vienareikšmiškai – vestuvėmis :). Mūsų sutikti jaunieji savo istoriją seką, kaip pačią gražiausią pasaką.

TAIP PAT SKAITYKITE:
Vestuvių fotosesijų vietos Kaune >>

Drąsesnieji ja nori dalintis ne tik vienas su kitu, bet ir su likusiu pasauliu, kiti – tyliai ją šnibžda tik artimiausiems žmonėms.

Tokias pasakas įamžina Dežavu fotostudijoje dirbančios fotografės. Papasakota meilės istorija, arba kitaip Love story fotosesija, dažnai virsta priešvestuvine fotosesija, kuri yra puiki repeticija prieš vestuves.

Fotosesija Fotostudijoje.

Išgirdę pasiūlymą fotografuotis fotostudijoje, akyse dažniausiai iškyla senovinės fotostudijos, kuriose lankydavomės kai būdavome vaikai: nuotraukos būdavo vienodos, statiškos ir neoriginalios. O ir jaunieji tokiose nuotraukose stovėdavo lyg įbesti.

Love Story. Priešvestuvinė fotosesija. Dežavu fotostudija Kaune
© Dežavu fotostudija. Priešvestuvinės fotosesijos akimirkos, kurias galima galima panaudoti kuriant vestuvinius kvietimus.

Dežavu fotostudiją atradome gan netikėtai – skubiai reikėjo gelbėti vieną iš fotosesijų užpuolus tikrai blogam orui. Erdvi, šviesi, dienos fotostudija, kurioje yra galimybė eksperimentuoti, puikiai tiko žaismingai fotosesijai.

Studijos dekoras – pasirinktas minimalistinis, šviesus bei greitai keičiamas ir transformuojamas. Čia radome daugybę dekoro elementų, tad atmosfera buvo sukurta pagal mūsų pageidavimus.

Fotosesija buvo išgelbėta ir nuo tada prasidėjo mūsų draugystė su Dežavu merginomis.

Love Story arba Priešvestuvinė fotosesija

Dauguma būsimųjų jaunųjų ilgai galvoja ir kuria scenarijus, ką veiks ir kaip pozuos vestuvių metu. Jaunosios būna drąsesnės, yra linkusios pozuoti, o dauguma vyrukų nemėgsta ar net bijo į juos atsukto objektyvo.

TAIP PAT SKAITYKITE:
Priešvestuvinės fotosesijos privalumai jaunavedžių akimis >>

Priešvestuvinė fotosesija fotostudijoje – puiki repeticija prieš vestuves. Čia sukuriama jauki atmosfera, nėra aplinkinių, kurie stebi kiekvieną jūsų pasisukimą. Fotografės ne tik padės sukurti romantišką aplinką, bet ir pasidalins patarimais, kaip geriau pozuoti, ko reiktų vengti ar, atvirkščiai, į ką reiktų atkreipti didesnį dėmesį.

Love Story. Priešvestuvinė fotosesija. Dežavu fotostudija Kaune
© Dežavu fotostudija. Love Story fotosesija – tai puiki repeticija prieš vestuvių dienos fotosesiją.

Tokios fotosesijos pobūdis – jaunųjų asmeninė istorija, su jums mielomis detalėmis. Susitikę su fotografėmis kuriate bendrą, jums mielą vaizdą. Ir visai nesvarbu ar tai imituoti pusryčiai lovoje, ar nuotaikingi žaidimai drauge, o gal fotosesija kartu su jūsų mylimu augintiniu.

Love Story fotosesijos metu būsimi jaunieji gali atkurti savo pirmąjį pasimatymą, nedrąsius žvilgsnius vienas į kitą, o gal aistringą šėliojimą lovoje plunksnų apsuptyje. Pro objektyvą nepraslys švelnūs prisilietimai, saldūs bučiniai ir artumas. Jūsų meilės istorija liks ne tik atminty, bet ir bus įamžinta nuotraukose.

Vestuvių kvietimai

Apšokinėti fotografių, apipilti patarimais, kaip geriau pozuoti, jaunieji vėl skuba ruoštis savo didžiajai šventei – vestuvėms.

Priešvestuvinė fotosesija - vestuvių kvietimas - G-Invitations
Vestuvių kvietimas su panaudota fotografija iš priešvestuvinės fotosesijos – G-Invitations

Priešvestuvinės fotosesijos metu padaromos nuotraukos lieka kaip puikus prisiminimas, kurios gali būti panaudotos kaip vestuviniai kvietimai į jūsų artėjančią vestuvių šventę. Tai tikrai originalus variantas, kuris pradžiugins Jūsų artimuosius – tokio pakvietimo nekils ranka paslėpti giliai stalčiuje.

Nuotaikinga, žaisminga jūsų nuotrauka-kvietimas liks kaip gražus prisiminimas.

Vestuvių kvietimai

Internetinis vestuvių puslapis

Paruošti, sumaketuoti vestuvių pakvietimai nebūtinai turėtų būti atspausdinti. Juos galima, kaip ir daugumą savo nuotraukų, sukelti į vis populiarėjantį asmeninį būsimų jaunųjų vestuvių puslapį. Šiame puslapyje galite sukelti visą jums ir svečiams taip rūpimą informaciją, ją keisti ar koreguoti. Priešvestuvinės fotosesijos nuotraukos taip pat čia puikiai tinkamos – tai lyg priešpaskutinis laiptelis vestuvių link.

Love Story. Priešvestuvinė fotosesija. Dežavu fotostudija Kaune
© Dežavu fotostudija Kaune, jaukioms akimirkoms įamžinti.

Vestuvės tarsi didelė mozaika, kuri susideda iš daug mažų dalelių. Darbai seka darbus, svarbi kiekviena smulkmena. Taip ir jaunųjų istorijos – buvo kurtos ne vieną mėnesį, iš smulkių dalelyčių virsta gražia, unikalia istorija. Nesinorėtų, kad per visus pasiruošimo darbus ir rūpesčius tos mozaikos dalelės pasimestų.

Kartais tereikia vienos popietės, vieno vakaro, pabuvimo kartu ir atkurto, įamžinto prisiminimo, kuris vėl sužadina pačius šilčiausius jausmus, leidžia bent trumpam pamiršti rūpesčius ir vėl persikelti laiku į pačią Jūsų meilės pradžią.

– 2frogs pamąstymai –

P.S. Nuotraukose matote:
Makiažas: Epa make-up
Saldumynai: Sweet bite
Modeliai: Egle ir Martynas
Vieta: Dežavu fotostudija Kaune
Fotografės: Zyle photo ir Iš širdies Photography
Koordinatorės, dekoratorės: 2Frogs
Jaunųjų įvaizdis: Sandra Svobūnė
Vestuvių kvietimas – G-Invitations

0 0 balsas
Įvertink šį straipsnį!
0 Komentarai
Inline Feedbacks
Peržiūrėti visus komentarus