Mobilus baras vestuvėms – paslauga, „ateinanti“ į Jūsų šventės vietą

Vestuvės – vienas ypatingiausių įvykių gyvenime. Tad noras, jog viskas būtų tobula, savaime suprantamas, nesvarbu, ar šventė būtų planuojama savarankiškai ar organizavimo „vairas“ patikimas į profesionalo rankas. Vis dažniau vietą vestuvių scenarijuje atranda ir mobilus baras.

Barmenai vestuvėms

Tai – galimybė mėgautis išraiškingo skonio bei nepriekaištingos išvaizdos kokteiliais. O jie suplakti bus čia pat, sodyboje, namuose ar bet kurioje kitoje vietoje, pasirinktoje vestuvių šventei.

Mobilus kokteilių baras vestuvėms - CwB Barmenai
Mobilaus baro kokteiliai: CwB Barmenai

CwB Barmenai – profesionalių barmenų komanda, „kaifuojanti“ nuo atliekamo darbo ir bendravimo su klientais, su šypsena prisimena įsimintiniausią įvykį karjeroje, kai kokteiliai buvo plakami tiesiog autobuse, važinėjančiame iš vieno Lietuvos kampelio į kitą.

„Vestuvės gali skirtis prabangos lygiu, tema ar svečių skaičiumi, tačiau mūsų kokteilių baras visada bus „į temą“ – tereikia nuspręsti, ar ši paslauga asmeniškai priimtina“, – sutartinai tvirtina barmenai.

TAIP PAT SKAITYKITE:
Įdomios idėjos vestuvių vidurnakčiui >>

Subalansuota vakarui, tačiau idealiai tinka ir dienai

Paklausus, kurioje šventės scenarijaus dalyje mobilus baras idealiausiai atrastų savo vietą, barmenai siūlo pamiršti kategoriškumą ir taisykles.

„Viskas priklauso nuo šventės pobūdžio. Jei organizuojamos „normalios“ vestuvės, susidedančios iš santuokos įžadų bei šventinės dalies su programa ir vaišėmis, mobilusis baras tampa traukos centru vakarinėje dalyje. Kokteiliai vestuvėms tampa ir išsigelbėjimu nuo nuobodulio svečiams, belaukiantiems į šventės vietą grįžtančių jaunavedžių. Mėgaujantis gardžiu kokteiliu (nebūtinai alkoholiniu!) ir šnekučiuojantis tarpusavyje ar su mumis, laikas prabėga akimirksniu.“

Mobilus kokteilių baras vestuvėms - CwB Barmenai
Mobilus kokteilių baras vestuvėms – CwB Barmenai

Populiarėjant vienos dienos vestuvėms, kai po ceremonijos iškart skubama į kelionę, CwB Barmenai sulaukia vis daugiau užsakymų ir dieninėje programoje: šampano ar vyno taures, keliamas už jaunavedžių laimę, pakeičia kur kas patraukliau bei originaliai atrodantys kokteiliai. „Dėl tokių skirtingų klientų poreikių, per vieną dieną galime sudalyvauti net 7-iuose renginiuose“, – patirtimi dalinasi pašnekovai.

Mobilus kokteilių baras vestuvėms - CwB Barmenai
Mobilaus baro kokteiliai: CwB Barmenai

Norint džiaugtis rezultatu, būtina atlikti namų darbus

„Dauguma mūsų klientų – jaunavedžiai, buvę svečiais savo draugų vestuvėse ir gyvai matę mus bei ragavę kokteilius ar susižavėję mūsų Facebook paskyroje esančiais atsiliepimais apie suteiktą paslaugą“,- paslaptį, kokiais kanalais pritraukia klientus, dalinasi vaikinai.

Rekomendacijos, socialiniuose tinkluose esantys klientų atsiliepimai bei darbų pavyzdžiai – kriterijai, itin svarbūs renkantis barmenų komandą.

Įspūdingas CwB Barmenų paruoštas kokteilis
Mobilus kokteilių baras – CwB Barmenai

Visgi reikia atlikti ir kitus namų darbus – išsiaiškinti praktinius niuansus, nuo kurių priklauso ne tik paslaugos kaina, bet ir pasitenkinimas galutiniu rezultatu.

CwB Barmenai vestuvėse, kuriose dalyvauja iki 100 žmonių, profesionaliai susitvarko dviese, tačiau planuojant didesnio masto renginį, būtina apie tai informuoti iš anksto – prireiks ne tik daugiau mobiliųjų barų, bet ir papildomų profesionalių barmenų.

TAIP PAT SKAITYKITE:
Mobilus kokteilių baras vestuvėms >>

Kokias priemones su savimi turės barmenai? Kada atvyks į renginio vietą? Kiek laiko dirbs, kaip apmokestinami viršvalandžiai? – Tai svarbūs klausimai, kuriuos reikia aptarti su paslaugų teikėju.

Mobilus kokteilių baras vestuvėms - CwB Barmenai
Mobilus kokteilių baras – CwB Barmenai vestuvėms

Mobilus kokteilių baras vestuvėms – ne tik madinga, bet ir naudinga

Susidomėjimas CwB Barmenų teikiama mobiliojo baro paslauga liudija, jog pastaroji šiuo metu yra „ant bangos“. Tačiau vyrai ragina nesivaikyti mados, o sprendimą, ar kokteiliai vestuvėms reikalingi, priimti įvertinus savo poreikius bei paslaugos privalumus.

„Iš savo patirties galime pasakyti, jog kokteiliai, galimai įdomūs tik jaunimui, nepastebėti tikrai nelieka ir vyresnių svečių“,- mitą apie kokteilių baro tinkamumą konkrečiai amžiaus grupei skuba paneigti pašnekovai.

Vietoje, iš šviežių ingredientų gaminami, išskirtinai atrodantys kokteiliai neabejotinai pritrauks svečių dėmesį. Tai taps savotiška pramoga, kurios, tikėtina, iki šios bus nematę nei labiausiai „užkietėję“ vestuvininkai.

Verta atkreipti dėmesį ir į praktinį aspektą: mobilus baras alkoholinių gėrimų kiekį, suvartojamą prie stalo, sumažina net iki 60-70%.

CwB Barmenai vestuvėms
Mobilus kokteilių baras vestuvėms – CwB Barmenai

CwB Barmenai atvyks į Jūsų vestuves ne tik su visomis priemonėmis, reikalingomis skaniausio bei gražiausio kokteilio paruošimui, bet ir noru prisidėti prie tos dienos stebuklo kūrimo.

„Geriausia padėka už į atliktą darbą, įdėtą širdį – kliento šypsena ir žinojimas, jog pastarojo lūkesčiai buvo ne tik išpildyti, bet ir gerokai viršyti!“,- pokalbį lyriškai užbaigė CwB vyrukai.

Šį straipsnį remia: CwB Barmenai

Barmenai vestuvėms
0 0 balsai
Įvertink šį straipsnį!
0 Komentarai
Inline Feedbacks
Peržiūrėti visus komentarus