Mobilus kokteilių baras vestuvėms

Jei močiutė, užuot sėdėjusi ir pasyviai žiūrėjusi į nukrautą stalą, su neįtikėtino grožio kokteilio taure rankoje, sukasi besilinksminančioje minioje, žinok, jog vestuvės tikrai pavyko! Įtakos tam, be visų kitų detalių, neabejotinai turėjo ir mobilus kokteilių baras vestuvėms.

Dar nežinai, kas tai yra, tačiau jau kirba nuojauta, jog šios atrakcijos norėsi ir savo vestuvėse? Tuomet susipažink su paslauga artimiau.

Barmenai vestuvėms

Mobilus baras – ne tik vakarinės vestuvių dalies atributas

Vestuvių šventė su mobiliu baru – gana originalus, tačiau, pripažinkime, tikrai ne daugeliui priimtinas dalykas. Ar tai reiškia, jog kokteilius teks pamiršti? Tikrai ne.

Žodis „mobilus“ sufleruoja apie paslaugos esmę: ne jūs einate į barą, o kokteilių baras atkeliauja pas jus!

TAIP PAT SKAITYKITE:
Mobilus kokteilių baras vilioja įspūdingos išvaizdos bei nepakartojamo skonio kokteiliais >>

Nesvarbu, vestuvių šventė organizuojama viešbutyje, palapinėje sode ar ant jūros kranto – paslaugos teikėjas, kartu su visu reikiamu inventoriumi, atvyksta į kliento nurodytą vietą.

Mobilus kokteilių baras vestuvėms – tai paslauga, prisitaikanti prie individualių pageidavimų, o ne atvirkščiai.

Mobilus kokteilių baras vestuvėms mitai, patarimai

Nors mobilus kokteilių baras – puiki vakarinės dalies atrakcija bei galimybė, tarp jaunųjų pasveikinimo, tostų bei kitų, nuo vestuvių neatsiejamų atributų, pasimėgauti nuostabaus skonio bei dar nuostabesnės išvaizdos kokteiliais, ši paslauga vis dažniau užsakoma ir dienos metu.

Populiarėja vestuvės, kai jaunieji, prisiekę vienas kitam amžiną meilę, skuba į povestuvinę kelionę. Šiaip ar taip, ir tokiu atveju derėtų bent valandėlę praleisti su pasveikinti susirinkusiais.

Puikus sprendimas – vyną ar šampaną, patiekiamus prie užkandžių ar deserto, pateikti kiek kitaip. Trūksta žodžių apsakyti, kaip stulbinančiai atrodo piramidė, pastatyta iš taurių. Tai – originali alternatyva šampano staliukui.

Šampano staliukas

Startą mobiliojo kokteilio barui galima duoti jau tada, kai renkasi svečiai ir laukia į šventės vietą atvykstančių jaunųjų. Susirinkusieji, bendraudami su komunikabiliais barmenais bei gėrėdamiesi jų sukurtais šedevrais, tikrai nenuobodžiaus.

Beje, kokteiliai gali būti ir nealkoholiniai (meniu platus – kiekvienas ras sau tinkamiausią variantą), tad šia pramoga gali drąsiai mėgautis ir tie, kurie baiminasi apsvaigti vakarui dar neprasidėjus.

SKAITYKITE: Vestuvių idėjos >>

Kaip išsirinkti šios paslaugos teikėjus?

Mobilus kokteilių baras mūsų šalyje kelią į vestuvių šventę dar tik skinasi, tačiau šią paslaugą teikiančiųjų netrūksta. Tačiau kaip rasti tokius, kurie būtų pajėgūs savo darbą atlikti daugiau nei 100 procentų?

Atsiliepimai

Pagrindinis patarimas – remtis kitų patirtimi. Jei artimoje aplinkoje nėra asmenų, pasinaudojusių šia paslauga bei galinčių rekomenduoti lūkesčius atitikusius barmenus, prisiminkite šiuolaikines technologijas.

Socialiniai tinklai (Facebook, Instagram), Youtub‘as bei kiti Googl‘e resursai: čia galima ne tik pamatyti konkrečios barmenų komandos darbų nuotraukas bei vaizdo įrašus, bet ir klientų atsiliepimus.

Tiesa, perskaičius liaupses ar nusiskundimus, derėtų atkreipti ir į pastarųjų datą – informatyviausi „švieži“ komentarai. Tikime, jog investavę laiko į geriausio paslaugos teikėjo paieškas, ir patys galėsite dalintis teigiama patirtimi su kitais.

TAIP PAT SKAITYKITE:
Idėjos vestuvių vidurnakčiui >>

Mobilus baras – kaina

Tariantis dėl mobilaus baro užsakymo vestuvių šventei, būtina aptarti žemiau pateiktas detales: skirtingos barmenų komandos savo veikloje vadovaujasi nevienodais principais, tad ir galutinė kaina gali labai skirtis.

 • Kokias priemones, reikalingas paslaugos teikimui, barmenai atsiveš į šventės vietą (baras, įrankiai/priemonės kokteilių gamybai, produktai/ingredientai kokteiliams, alkoholis, taurės, ledas)?
 • Kas įeina į paslaugos kainą?
 • Kiek barmenų dalyvaus šventėje? (Teoriškai skaičiuojama, jog kokybiškam iki 100 žmonių aptarnavimui pakanka 2 profesionalių barmenų.)
 • Kiek bus įrengta mobiliųjų barų, jei šventėje dalyvaus didesnis skaičius žmonių?
 • Kada barmenai atvyks į šventės vietą?
 • Nuo kelintos iki kelintos valandos dirbs barmenai?
 • Ar, poreikiui esant, barmenai galės šventėje pabūti ilgiau bei, tokiu atveju, kokiu tarifu bus apmokestinami pastarųjų viršvalandžiai?
 • Koks yra gėrimų meniu?
 • Ar šventės metu išgerti kokteiliai nebus papildomai apmokestinami?
Kokteilis vestuvėse

Populiariausi mitai, lydintis mobilaus baro paslaugą

Pramoga tik jaunimui? – Mitas!

Vienas pagrindinių mitų – nuomonė, jog ši pramoga, mobilus kokteilių baras vestuvėms, tinkama tik jaunesnei švenčiančiųjų auditorijai.

Skubame šį susprogdinti!

Galbūt vyresnis žmogus nei karto gyvenime nėra ragavęs kokteilio, tačiau nereiškia, jog jis iš tolo aplenks mobilųjį barą. CwB Barmenai džiaugiasi, jog prie baro, kuriame gimsta kokteiliai, susiburia ne tik jaunimas, bet ir… močiutės, susigundžiusios palepinti savo skonio bei estetikos receptorius.

Išpučia vestuvių biudžetą? – Mitas!

Neabejotinai atsiras manančių, jog tai – paslauga, tik dar labiau išpučianti ir taip nekuklų vestuvių biudžetą. Prieš teisiant šią dėl didelių išlaidų, derėtų įvertinti mobilaus kokteilių baro privalumus – pastarieji verti savo kainos:

 • Mobilaus baro dėka, alkoholinių gėrimų kiekis, suvartojamas prie stalo, sumažėja net 60-70%. Sumokama už paslaugą, tačiau sutaupoma papildomai perkamų gėrimų sąskaita.
 • Įspūdingo grožio bei nepakartojamo skonio kokteiliai – ne tik galimybė atsipalaiduoti, bet ir pramoga, suteikianti vestuvėms išskirtinumo.
 • Mobilaus kokteilių baro veikimo principas bei plati siūlomų kokteilių įvairovė leidžia šią pramogą pritaikyti kiekvienose vestuvėse, nepriklausomai nuo šventės vietos, temos ar dalyvaujančiųjų skaičiaus.
 • Ši pramoga tinkama tiek vakarinei šventės daliai, tiek ir dienai, po ceremonijos sveikinant jaunuosius ar užimant šių belaukiančius svečius.
Barmenai vestuvėms

Mobilūs kokteilių barai vis dažniau tampa šiuolaikinių vestuvių dalimi, tačiau tai nereiškia, jog šią paslaugą turėtumėte rinktis vien dėl mados.

Svarbiausia – įvertinti savo poreikius. Jūsų vestuvių scenarijus gerokai prasilenkia su daugybe nuobodžių tostų, sklindančių užstalėje bei palydimų stikliuko kilnojimu?

Tuomet pasakiško grožio bei ne ką mažiau skanūs kokteiliai ir šiuos plakantys, charizma trykštantys profesionalūs barmenai neabejotinai bus labiau „į temą“.

Neleiskite, jog kvaili stereotipai užkirstų kelią galimybei atnešti „cinkelio“ svarbiausiai jūsų gyvenimo dienai, nes prie mobilaus baro lankytojų tikrai netrūks!

CwB Barmenai konsultavo rengiant šį straipsnį. Ačiū jiems už pasidalinta aktualia informacija.

TAIP PAT SKAITYKITE:
Mobilus baras – paslauga, „ateinanti“ į Jūsų šventės vietą >>

3.5 2 balsai
Įvertink šį straipsnį!
0 Komentarai
Inline Feedbacks
Peržiūrėti visus komentarus