Mobilus kokteilių baras

Mobilus kokteilių baras – paslauga, suteikianti galimybę alkoholinius ar nealkoholinius kokteilius įtraukti į savo vestuvių programą, nepriklausomai nuo to, kurioje vietoje šventė bevyktų. 

Taip, supratote teisingai: CwB Barmenai, kartu su visa reikalinga įranga, atvyks į jūsų nurodytą vietą, sukurdami savotišką mini barą. Vietoje visiems puikiai žinomų ar net šiek tiek pabodusių gėrimų,  galite nustebinti svečius pasakiško grožio bei skonio kokteiliu. 

Profesionalių barmenų rankose gimsta šedevrai, kuriuos tikrai norėsis…gerti akimis!

CwB Barmenai vestuvėms
CwB Barmenai vestuvėms

Kokteilių, tiek alkoholinių, tiek ir be laipsnių (už tai svaiginančių savo grožiu!) pasirinkimas platus, tad mobilus kokteilių baras harmoningai įsilies į bet kokį vestuvių scenarijų. Tad, į paruošiamųjų darbų prieš vestuves sąrašą, jei ši paslauga jums priimtina, įtraukite ir profesionalių barmenų paiešką. Pasirinkus juos, beliks malonioji dalis – konkretaus kokteilio/kokteilių pasirinkimas. Pabandysime padėti jums apsispręsti!

Mobilaus kokteilių baras: kodėl verta pasirinkti šią paslaugą?

Prieš pradedant ganyti akis į nuostabiuosius CwB Barmenų šedevrus bei analizuojant šių sudėtį ir interpretuojant vaizdą, atsakysime į klausimą, kodėl mobilus baras – puiki idėja vestuvėms? Tai – tikrai ne vien madinga, bet ir…neabejotinai naudinga!

  • Sukdami galvą, kaip užimti svečius per vestuves jums fotografuojantis ar laisvu nuo šventės programos metu, išnaudoti galite ir kokteilius. Su taure rankoje lengviau užmegzti pokalbį ne tik su naujai „iškeptu“ giminaičiu, bet ir…barmenais, kurie žodžio kišenėje tikrai neieško. Vien apie įspūdingą kokteilių išvaizdą galima kalbėti ir kalbėti!
  • Jei alkoholio savo šventėje nepageidaujate, CwB barmenų pagaminti nealkoholiniai kokteiliai gali tapti puikia alternatyva.
  • Mobilus baras – idėja sukantiems galvą, koks akcentas gali tapti vestuvių šventės „vinimi“, ilgam įsirėšiančia į jūsų bei svečių atmintį.

ĮDOMU:
Mobilus baras – paslauga, „ateinanti“ į Jūsų šventės vietą >>

Kokį kokteilį rinktis?

CwB Barmenų komanda siūlo platų kokteilių pasirinkimą, pamaloninsiantį net ir paties išrankiausio degustatoriaus gomurį. Pristatome jums populiariausių kokteilių 5-tuką: gal tarp jų rasite savo favoritą!

Kokteiliai su viskiu

Jei domina kokteiliai su viskiu, „Whiskey passion sour“ – puikus pasirinkimas. Viskis šiame kokteilyje puikiai dera su apelsinų skoniu likeriu, įvairius kokteilius paįvairinančiu „sweet&sour“ mišiniu, geltoną spalvą dar labiau paryškinančia pasiflorų tyre bei „slaptu“ komponentu, kurio skonį kiti priedai neutralizuoja – kiaušinio baltymu.

Ryškiai geltona kokteilio spalva gali pasufleruoti ir kitas šventės detales, pavyzdžiui, geltoną jaunikio varlytę ar tokios pats spalvos nuotakos puokštę.

Kokteilis su viskiu
Kokteilis „Whiskey passion sour“CwB Barmenai

Whiskey passion sour“ taurę galėsite pakelti tiek pokylių salėje, tiek ir…prie jūros. Juk, kaip minėjome, mobilus kokteilių baras – paslauga, neturinti sienų. Subtilios kokteilio puošybos detalės puikiai tiktų retro stiliaus vestuvėms, tačiau tokios ryškios spalvos gėrimo taurė išpildytų ir netradicinių, pavyzdžiui, „gėlių vaikų“ temos idėją.

Kokteikiai „Spritz

Nuo seno įprasta, jog už naujai „iškeptų“ jaunavedžių meilę pakeliama putojančio vyno taurė. Dievinate burbuliukus, tačiau savo meilės šventei ieškote originalesnio gėrimo nei putojantis vynas? Išbandykite kokteilį „Spritz“, pagamintą iš sauso putojančio vyno, lengvo, citrusiniais vaisiais bei įvairiomis žolelėmis pagardinto aperityvo bei, žinoma, dar daugiau gaivumo suteiksiančio apelsino. Estetiškai papuošti kokteiliai su šampanu – idealus tarpinis variantas tarp amžinos klasikos ir originalių sprendimų.

CwB Barmanų ruošiami kokteiliai vestuvėse
Kokteiliai „Spritz“ – CwB Barmenai

Jei iškilmingos vakarinės dalies neplanuojate, barmenai šventę gali surengti tiesiog prie civilinės metrikacijos biuro, taip išreiškiant jūsų padėką pasveikinti susirinkusiems svečiams. Žaviai oranžinio „Spritz“ kokteilio taurę galite pakelti ir oranžerijoje, tarp įspūdingų augalų, jei būtent tokioje vietoje nusprendėte paminėti savo vestuves. Putojantis vynas – klasikinis gėrimas, tad šis kokteilis – saugus pasirinkimas tradicinėms vestuvėms.

Kokteiliai tekilos gerbėjams

Kokteiliai su tekila – ne tik draugų vakarėliui, bet ir vestuvių šventei? Žinoma! Druską bei citriną – įprastus tekilos gėrimo ritualo komponentus, pakeitus apelsinų likeriu, mango, marakujų bei citrinų sultimis, populiariuoju „sweet&sour“ mišiniu, galėsite mėgautis sodraus skonio „Tequila Fever“ kokteiliu.

Švelnios, „nerėkiančios“ spalvos kokteilis, dekoruotas kontrastą suteikiančia žalia mėtos šakele, puikiai derės kukliose vestuvėse, tapdamas pastarųjų akcentu.

Mėgautis „Tequila Fever“ kokteiliu per savo vestuves galite tiek kaimo turizmo sodyboje, tiek ir šventiškai papuoštoje gimtųjų namų terasoje.

Kokteilis su tekila - mobilus kokteilių baras
Kokteilis „Tequila Fever“ – CwB Barmenai

Nealkoholiniai kokteiliai

Vis dažnesnė jaunųjų pora nusprendžia savo meilės šventę paminėti be alkoholinių gėrimų, tačiau atsisakyti taurės kilnojimo ritualo tikrai nebūtina. Idealus variantas „blaivioms“ vestuvėms – nealkoholinis kokteilisTropical Mistery“, pagamintas iš apelsinų, mango ir ananasų sulčių, „sweet&sour“ mišinio, grenadinų skonio sirupo.

Nealkoholinis kokteilis paruoštas CwB Barmanų vestumėse
Nealkoholinis kokteilis „Tropical Mistery“ – CwB Barmenai

Šio nealkoholinio kokteilio taurę galėsite drąsiai pakelti ir bažnyčios kiemelyje po santuokos palaiminimo, nebijodami sąžinės priekaištų ar pikto dievobaimingos tetulės žvilgsnio. Svajojate apie romantiškas vestuves netradicinėje vietoje, pavyzdžiui, apleisto dvaro griuvėsiuose? „Tropical Mistery“ kokteilis, kuriame subtiliai persipina rausva bei geltona spalvos – vienas iš galimų variantų šiai temai.

TAIP PAT SKAITYKITE:
Netradicinės vestuvės – individualumo išraiška >>

Kokteiliai su romu

Kokteiliai su romu, o ypač – garsusis „Mojito“ – dažnas svečias įvairiuose vakarėliuose, vestuvės – ne išimtis. Aksominis romo skonis šiame kokteilyje harmoningai dera su gaivumo suteikiančiu „Sprite“ limonadu, cukraus sirupu, o laimas bei mėtos šakelės ne tik suteikia papildomų skonio natų, bet ir subtiliai papuošia taurę.

Šis skaidrus gėrimas, kuriame plaukioja žalsvi mėtos lapeliai – tobulas pasirinkimas „rustic“ stiliaus vestuvėms. Šio tipo vestuvėse dominuoja natūralios, žemiškos, neiššaukiančios spalvos. Mobilus kokteilių baras atvyks į pasirinktą jūsų šventės vietą, tad skaniuoju „Mojito“ galėsite mėgautis tiek pievoje, kurioje dekoracijas atstoja lauko gėlės, tiek ir daržinėje, šventiškumu nenusileidžiančiai prabangiai užmiesčio vilai.

Kokteilis su romu vestuvėse
Kokteilis „Mojito“ – CwB Barmenai

Mobilus kokteilių baras bus planuojamoje šventėje?

Na, ar kuris nors barmenų šedevras jau krito Jums į akį? Kai visi kokteiliai atrodo taip įspūdingai (o ir skonis, patikėkite, vaizdui nenusileidžia!), sprendimas, kurį pasirinkti savo vestuvėms, iš tiesų nelengvas.

Visų pirma nuspręskite, ar jums priimtini alkoholiniai kokteiliai, ar norite varianto be jo.

Išanalizuokite kiekvieno kokteilio sudėtį: galbūt kažkuris ingredientas, „grojantis pirmuoju smuiku“, yra jūsų favoritas?

Nepamirškite atkreipti dėmesio ir į kokteilio spalvą, kuri gali būti derinama prie vestuvių dekoracijų ar net pasufleruoti vyrausiančias spalvas.

O, galiausiai, užsimerkite ir pabandykite įsivaizduoti, su kurio kokteilio taure rankoje matote save tą įsimintiną dieną… Taisyklės, jog vienas kokteilis tinka romantiškoms, kitas – klasikinėms vestuvėms, tikrai nėra: viskas priklauso nuo jūsų fantazijos bei norų.

AKTUALU:
Išsamiai apie paslaugą: mobilus kokteilių baras vestuvėms >>

Mielos būsimos nuotakos bei esamos žmonos, kaip į mobilaus kokteilių baro paslaugą žiūrite Jūs? Galbūt per savo vestuves šia jau spėjote pasinaudoti, o gal kaip tik apie tai svajojate? Ar tiesiog esate vieno ar kito kokteilio skonio fanatikė bei norite šį rekomenduoti kitoms? Jūsų įžvalgos visada laukiamos!

5 5 balsai
Įvertink šį straipsnį!
0 Komentarai
Inline Feedbacks
Peržiūrėti visus komentarus