Netradicinės vestuvės

Balta „tortinė“ vestuvinė suknelė bei it varnas žvilgantis jaunojo kostiumas aplanko jus ne fantazijoje, o… košmaruose? Neskubėkite gąsdinti savęs mintimis, jog galbūt tai – pasąmonės bandymas paskatinti jus dar kartą apsvarstyti, ar išrinktasis – tikrai tas žmogus, kuriam ketinate įsipareigoti iki gyvenimo galo. Galbūt jums tiesiog priimtiniau netradicinės vestuvės, tik to nei sau, nei artimiesiems nenorite pripažinti… Ir be reikalo. Juk tai – viena įspūdingiausių dienų poros gyvenime, tad nei nenoras sulaukti priekaištingų tetos žvilgsnių, nei baimė nuvilti mamą neturėtų paskatinti atsisakyti kažkokios idėjos, peržengiančios „nomalių“ vestuvių ribas.

TAIP PAT SKAITYKITE:
Vestuvių vakaro kulminacija (24 valanda) – TOP 19 idėjų >>

Tikėtina, jog ir vyresnės kartos atstovių svajonėse buvo kitokios vestuvės… Šiuolaikinės moterys yra laisvesnės, drąsesnės, gali naudotis įvairiais informacijos šaltiniais bei pasisemti idėjų, tampančių įkvėpimo šaltiniu, tad netradicinės vestuvės tampa vis populiaresnės.

Taigi, kaip atrodo tos „vestuvės kitap“?

Kardinaliai pakeistas gali būti visas vestuvių scenarijus ar koks nors jo komponentas, pavyzdžiui, pasirenkama išskirtinė vestuvių vakaro kulminacija. Kelios mūsų pateiktos idėjos – tarsi kelrodė žvaigždė bei padrąsinimas vestuvių dieną paversti savo svajone!

Jokių taisyklių nėra: įgyvendinti galite bet kokią idėją!

Jaunųjų įvaizdis

Vietoje vestuvinės suknelės, kurią galima rasti kiekviename nuomos punkte, nuotaka gali rinktis itin paprastą, lengvai krentančią suknelę, pasiūtą iš natūralių medžiagų. Patogi, universali (tinkama visomis progomis, tad, praūžus vestuvėms, tikrai nedulkės spintoje), puikiai atrodanti nuotraukose: tai – dėmesio vertas sprendimas. Savaime suprantama, spalva – taip pat fantazijos reikalas. Pavyzdžiui, tradicinę baltą galite pagyvinti kontrastingos spalvos akcentu ar rinktis kitą mėgstamą, prie šventės tematikos derančią spalvą. Vietoje ištaigingos puokštės galima rinktis kuklias lauko gėles ar palaidus plaukus papuošti vėjavaikišku vainiku.

Kitokios, netradicinės vestuvės, nuotaka su lengva suknele
Nuotrauka: Foto Plunksna

Kai jaunoji atrodo it švelni gėlelė, tradicinis jaunojo įvaizdis tikrai būtų ne „į temą“. Jei mylimasis formalios aprangos baidosi it velnias kryžiaus, kam šį sprausti į nepatogų, judesius varžantį „pingvino“ kostiumą. Puikiai atrodys patogios kelnės, marškiniai ir kokia nors išskirtinė detalė, pavyzdžiui, švarkas ar petnešos. Dažniausiai,  norint suderinti jaunųjų aprangą, pasitelkiama kokia nors detalė, pavyzdžiui, spalvinis akcentas.

Jaunikio apranga marškiniai,petnešos, kelnės
Nuotrauka: Foto Plunksna

Santuokos/šventės vieta

Kelionė iš bažnyčios/civilinės metrikacijos biuro į fotosesijos vietą, po to – pas svečius, laukiančius šventinės dienos atrodo labai varginanti?

Iš tiesų, toks maršrutas, pažįstamas daugeliui jaunavedžių, pareikalauja nemažai jėgų. O kur dar prieš akis laukiantis vestuvių pobūvis! Jei toks scenarijus jūsų visai nevilioja ar atrodo nuvalkiotas, pagalvokite apie galimybę surengti išvažiuojamąją ceremoniją.

Netradicinė vestuvių ceremonija po medžiu pievoje
Nuotrauka: Foto Plunksna

Paminėti savo meilės šventę galite ne tik kaimo turizmo sodyboje, bet ir vaikystės kaime, po plačiašakiu medžiu, kopose, miško proskynoje ar tiesiog sode. Rinkitės asmeniškai svarbią (pavyzdžiui, pirmojo pasimatymo) ar patrauklią vietą. Ši, parinkus tinkamas dekoracijas, gali tapti ir puikia idėja nepamirštamai fotosesijai.

Netradicinės vestuvės - Kaimo turizmo sodyba Juodasis namas
Nuotrauka: Foto Plunksna

Vestuvių scenarijus

Pasisėdėjimai užstalėje, iki skausmo žinomi žaidimai, muzikantas, barbenantis sintezatoriumi bei kiti „perliukai“ dažniausiai ir yra pagrindinė priežastis, dėl kurios netradicinės vestuvės  atrodo vis patrauklesnė alternatyva. Vietoje muzikantų, save reklamuojančių kaip išskirtinai vestuvinius, galima rinktis gyvo garso grupes ar solo atlikėjus. Išskirtinė atmosfera garantuota!

TAIP PAT SKAITYKITE:
Kaip užimti svečius per vestuves – TOP 34 idėjos >>

Jei muzika jūsų gyvenime svarbios vietos neužima ar pastarosios sąskaita norite „sutraukti“ vestuvių sąmatą, puikiai tiks ir dainos, sklindančios iš…kompiuterio!

Taikliai apgalvotos idėjos, kuo užimti svečius per vestuves, gali tapti tuo cinkeliu, praūžusią šventę ilgam išsaugosiančiu tiek jūsų, tiek svečių atmintyje. Taisyklių, kokios veiklos tinkamos per vestuves, nėra: duokite valią savo fantazijai!

Aišku, derėtų atsižvelgti ir į šventėje dalyvausiančius asmenis. Vestuvės – jūsų šventė, tačiau, natūralu, norite, jog ši teigiamas emocijas sukeltų ir visiems susirinkusiems.

Nesvarbu, tai būtų nuotakos suknelė ar užkandžiai: lai vestuvių šventė išpildo visus jūsų pageidavimus! Tai – geriausia dovana, kurią galite sau padovanoti vestuvių proga.

Pasakiškos netradicinės vestuvės
Nuotrauka: Foto Plunksna

Ką apie netradicines vestuves manote Jūs? Gal galite pasidalinti kokiu nors sprendimu, pavertusiu Jūsų šventę išskirtine? O gal galvoje sukasi crazy idėja, kurią įtraukti į vestuvių scenarijų trūksta drąsos? Bendraukime uždaroje Facebook grupėje, drąsinkime vieną kitą ir sukursime nepakartojamą šventę!

TAIP PAT SKAITYKITE:
Straipsnių serija: vestuvių idėjos >>

– Nuotraukuose įamžintas Indrės ir Nikolaj vestuvių festivalis –
Nuotraukose matoma šventės vieta: Juodasis namas
Nuotakos makiažas: Emi Makeup
Nuotraukos: Fotoplunksna

Vestuvių planavimas/gėlės/dekoras: “Pūsta suknelė