Tikrai tiki ir žinai, kad savo vestuvių dieną nori atrodyti tobulai. Taip, kaip įsivaizduoji ir dėlioji savo vestuves. Taip, kaip žinai, jog būsi tą dieną pati gražiausia, o pažvelgusi į veidrodį pastebėsi švytinčias ir kupinas meilės savo akis.

Tad ilgai nelaukusi, galbūt daug ieškojusi jau esi radusi makiažo meistrę savo tobulai dienai. Ja pasitiki ir žinai, kad nenuvils, bet ką daryti, kad nenusiviltum pati išaušus vestuvių rytui ir pamačius veidrodyje pavargusias nuo pasiruošimo šventei akis?

Į tai tau atsakys profesionali makiažo meistrė Emma (Make up by Emma), savo praktikoje sukaupusi daug patirties ir susidurianti su būsimomis nuotakomis. Šį kartą domėjomės, kaip tinkamai pasiruošti nuotakos makiažui? Ką daryti, kad išaušus ypatingai dienai net be makiažo žinotum, kad padarei viską, jog atrodytum nepakartojamai?

Tad pradėkime:

Ką svarbiausia turėtų padaryti nuotaka prieš atvykstant pas jus vestuvių rytą?

Ne paslaptis, jog daugelis nuotakų labai jaudinasi prieš tą ypatingą dieną, dažnai netgi sutrinka miegas. Visuomet, linkiu savo klientėms pasistengti gerai išsimiegoti ar pailsėti.

Mano didžiausias patarimas: vestuvių rytą kiek įmanoma pasistengti atsipalaiduoti ir net jeigu jūsų pasiruošimas šventei prasideda anksti, būtinai, išgerkite stiklinę vandens ir suvalgykite kažką skanaus! Ta diena yra jūsų – tegul, ji prasideda karališkai – mėgaukitės ja!

Nuotakos pasiruošimas planavimas vestuvių makiažas
Nuotraukos autorė: Laura Stonytė

Ar svarbu kada nuotaka susitvarkiusi antakius? T.y. jeigu dieną prieš bus sutvarkyti antakiai oda gali būti sudirginta.

Nuotakoms visada patariu antakių korekciją pasidaryti likus 2-3 dienom iki vestuvių. Šventės rytą jau griežtai negalima koreguoti, ar dažyti cheminiu būdu antakių.

 

Ar būsima nuotaka nepakenks prieš vestuves pasidariusi odos valymą, ar kitas giluminio valymo kaukes?

Merginoms rekomenduoju veido priežiūra pradėti rūpintis 2 mėn. iki vestuvių. Jei yra stipresnių problemų, specialistas dar spės jums jas likviduoti, ar sumažinti.

Savaitę prieš vestuves visoms rekomenduoju aplankyti specialistą ir pasidaryti švelnią procedūrą (pilingas+drėkinimas).

Kosmetologę reiktų įspėti, jog jūsų vestuvės už keleto dienų, kad nebūtų daromos stipresnės veido valymo procedūros.

Vestuvinis makiažas - bandomasis bestuvinis makiažas
Nuotraukos autorė: Alina Paurazė

 

Ar nuotaka išsirinkus makiažo meistrę turėtų pas ją atvykti dar prieš vestuves ir aptarti visus būsimo makiažo niuansus?

Jeigu būsima nuotaka nesidaro bandomojo makiažo, kurio metu aptariame visas detales, tuomet, rekomenduoju atvykti konsultacijai, kurios metu susipažįstama su nuotaka, su būsimu ir norimu įvaizdžiu (suknelė, šukuosena, gėlių puokštė ir pan.), aptariame kokio makiažo nuotaka pageidautu ir ar tai dera prie visumos – bendro nuotakos įvaizdžio.

 

Ką daryti jeigu prieš svarbią dieną – vestuves išlenda nelemtas spuogas, kuris tikrai neišnyks savaime iki vestuvių dienos?

Spuogai spuogeliai…. streso ir begalinio jaudulio pasekoje, tai dažnai nutinkantis dalykas. Tačiau, dėl jų labai pergyventi nereikėtų. Jei norite, kad taip nenutiktų, tiesiog gerkite daugiau vandens tomis dienomis, venkite netinkamų jūsų organizmui maisto produktų, kurie gali paskatinti jų atsiradimą – neperšalkite. Visgi jei nutiktų taip, jog spuogelis išlįstu dieną prieš vestuves, galite nebent patepti spuogelius gydančiu pieštuku, ar kremu – svarbiausia prie jo nekišti rankyčių ir palikti šį nemalonų reikalą makiažo meistrei.

vestuvinis makiažas ir šukuosena
Nuotraukos autorius: Mindaugas Navickas

Tad pasikartokim, kad atrodytum tobulai makiažo specialistė Emma tau pataria 5 svarbiausias taisykles:
1. Gerti vandens, kuris sudrėkina tavo odą;
2. Pasistengi išlikti rami ir išvengti streso, varginančio tavo odą;
3. Susitvarkyti antakius likus 2-3 dienom iki vestuvių;
4. Pasikonsultuoti su makiažo meistre dar prieš vestuves;
5. Jokiu būdų pačiai nešalinti spuogų, o pasitikėti meistre, arba kreiptis į specialistus. O oda pradėti rūpintis dar prieš vestuves likus mažiausiai 2 mėnesiams.
Sutik, tai paprasta tiesa norint atrodyti tobulai savo vestuvių rytą. Tad būk graži savo pasakiškų vestuvių rytą!

 

P.S. Makiažo meistrės kontaktus rasite čia: Make up by Emma.

Parašyk komentarą

450