Turbūt sutiksi, kad pirmieji santuokos metai buvo tikrai įsimintini: naujas etapas (šeima), nauji vaidmenys (žmona ir vyras), gal ir pirmagimis pakeliui?

Dave Meurer manymu, sėkminga santuoka yra ne tuomet, kai du tobuli žmonės randa vienas kitą, o kuomet du netobuli mokosi mėgautis tarpusavio skirtumais.

Tad kiek ,,apsišlifavę“ ir lengvai ,,apšilę kojas“ kuriate savo šeimą, o pirmosios vestuvių metinės yra tartum pirmasis gimtadienis jūsų santuokai, kurį paminėti būtina.

Vestuvių metinės - ką dovanoti, idėjos

Jau lygiai metai po vestuvių

Atrodo pameni viską iki smulkmenų ir net žinai, koks jaudulys apėmė išaušus vestuvių dienos rytui. Kaip tą dieną atrodei, ką sakei ir kaip gražiai šypsojaisi – viskas užfiksuota nuotraukose.

Tikiu, kad neteko valytų dulkių nuo vestuvinių nuotraukų albumo, nes ne kartą jis buvo rodomos draugams, tėvams ir kitiems artimiesiems.

O tai, kas ilgai planuota, kruopščiai dėliota vestuvių dieną praėjo taip greit, kad susimąstai ir supranti – viskas kas smagu praeina du kart greičiau. Tad prabėgusi Jūsų nuostabi diena įsimintina ir prisimenama iki šiol.

Ne veltui kiekvienos vestuvių metinės turi žavesio, šarmo ir yra skirtos paminėti nuostabiai jūsų santuokai.

Juk prabėgę santuokos metai reiškia vieną – esate kartu įsimylėję lygiai tiek pat, ar net daugiau nei tą pačią dieną lygiai prieš metus.

Pirmosios vestuvių metinės: simbolika

Pirmosios vestuvių metinės vadinamos popierinėmis.

Kodėl popierinės?

Nes popierius pasižymi, kaip trapi medžiaga. Kartu ji skirta rašyti, kurti ir  išsaugoti žodžius, ar eiles. Popierius gali būti ne pavaldus laikui, bet trapus įvairioms stichijoms – vandeniui, ugniai ir pan.

Todėl popierinės vestuvės mena platesnę Jūsų abiejų santuokos reikšmę ir suteikia jums galimybę toliau vienas dėl kito stengtis, puoselėti bei auginti savo šeimą ir vertybes.

Ką dovanoti pirmų vestuvių metinių proga?

Todėl minint šią vestuvių sukaktį, net neabejoju, kad dovanosite vienas kitam dovanas.

Kokios jos gali būti?

Galima pabandyti dovanas susieti su metinių simbolika. Tad visos dovanos gali būti susijusios su popieriumi:

Knygos

Jeigu mėgstate skaityti knygas, tikrai nebus problema ją išrinkti. Jeigu nesate knygų mėgėjai, tinka kitokio stiliaus knygos – enciklopedijos, įvairių gurmaniškų receptų knygos, o gal knyga apie vaikus? Tad apmąstyk, kokia knyga galėtų nudžiuginti tavo antrą pusę.

Bilietai

Bilietai į teatrą, spektaklį, ar kitą renginį – popierinis bilieto variantas tinkamas dovanoti šių vestuvių metinių proga. Galbūt abu labai svajojate nueiti į garsaus atlikėjo koncertą, tad ši proga kaip tik pasilepinti jums abiems.

Dovanų kuponas

Kuponas į SPA, ar romantišką savaitgalį – tokia atpalaiduojanti vestuvių metinių dovana, tikrai sužavės antrąją pusę. Kas gali būti geriau, nei romantiškas savaitgalis dviems, ar geras SPA po darbingos savaitės. Ištrūkti iš namų ir laisvai mėgautis savaitgaliu, vienas kitu, tai turbūt geriausias popierinių vestuvių sveikinimas vienas kitam.

Paveikslas

O gal sužavės įdomi, išskirtinė ir originali dovana – balso paveikslas Aqua-Lingua? Benaršant internete akį patraukė originalus paveikslas, kuriame atsispindi tavo ištarti žodžiai.

Įsivaizduok, tu pasakai – ,,aš tave myliu“ ir šių žodžių vibracija perteikiama paveiksle. O ištartus žodžius gali perklausyti nuskaitant paveikslą telefonu. Įdomu, ar ne? Daugiau būtinai paskaityk čia. Tokia originali, išskirtinė dovana nepaliks abejingos tavo antros pusės.

A post shared by @aqua_lingua on


Arba paveikslas-dėlionė su Jūsų vestuvių nuotrauką. Ką manai?

A post shared by Erika Jotautė (@erikute.jot) on

Vestuvių albumas

Prie popierinių dovanų, puikiai tiktų rankų darbo vestuvinis albumas. Kodėl rankų darbo? Nes jį gali personalizuoti ir paprašyti pagaminti tokį, kokio nori. Ypatingai tokia dovana tinka, jei per metus taip ir neprisiruošei atsispausdinti vestuvių nuotraukų, negi nori dar 5 metus neturėti vestuvių albumo?

Namų taisyklės

Jeigu nenori išlaidauti vestuvių metinių dovanai, gali ją pasigaminti pati. Viena iš idėjų – apgalvok jūsų namų taisykles. Jas surašyk ir atspausdinus gražiai pateik.

Nurodyk, kad saugūs ir jaukūs namai yra tik tie, kuriuose vyrauja vertybės įprasmintos elementariose taisyklėse, kaip pavyzdžiui: vertybė – rūpestis, taisyklė – pranešti, kad grįši namo vėliau, kai užtrunki darbe, ar net piko spūstyje.

Pripažink, tai nėra menkniekis, ypač tada kai jaudiniesi. Tad tokios sukurtos taisyklės įdomi ir originali popierinių vestuvių dovana ir sveikinimas viename.

A post shared by Laura Kam (@kam_laura) on

Stalo žaidimas

Stalo žaidimai – originali ir kartu neįpareigojanti dovana. Juk kartais atvykus draugams taip stinga veiklos, dėl to stalo žaidimas pravers visada. Ypatingai įdomus ir ,,užkabinantis“, verčiantis nusijuokti ir atsipalaiduoti žaidimas įtrauks tave ir tavo antrą pusę. Žinoma, yra stalo žaidimų skirtų žaisti ir dviese, tad rinkdama šią dovaną apmąstyk, kam teiki prioritetą žaidime – žaidėjų skaičiui, ar jo turiniui.

Pirmosios vestuvių metinės jums reiškia tikrai daug, galbūt per šiuos metus jūsų gyvenimas, tiesiog ,,virė“ įsikuriant naujus namus, gal juos net statėt, o gal netrukus Jūsų šeima dar paaugs ir tapsite tėvais? Tad šią gražią sukaktį paminėti privalu, o kaipgi gimtadienis be dovanų, kurias galite dovanoti vienas kitam.

Linkim gražių ir įsimintinų pirmųjų vestuvių metinių minėjimo!

Vestuvių metinės - ką dovanoti, idėjos

Parašyk komentarą

150