Mums, 2frogs, be galo svarbu išgirti jau prabėgusių vestuvių atgarsius, rekomendacijas, pastebėjimus. Ne viena pora dalinosi savo patirtimi ir patikino, kad iš visumos taip pat išskirtų Priešvestuvinę fotosesiją, jos privalumus ir naudą artėjant svarbiausiai vestuvių dienai. Tad priešvestuvinė fotosesija yra labai svarbi detalė visame vestuvių planavime.

Vestuvių fotografo vaidmuo vestuvėse

Kelios savaitės, trys mėnesiai, o kartais ir pusmetis ar metai. Turbūt tai vienas iš svarbiausių ir labiausiai laukiamų dalykų po vestuvių – nuotraukos. Jaunieji ilgai ieško, analizuoja, įdėmiai seka komentarus ir atsiliepimus apie vestuvių fotografus, kurie šalia sukiosis jų svarbiausią dieną. Net ir susitikus ir aptarus detalias, kurios jums yra svarbios, negalite būti tikri ar pasirinkote teisingai.

Vestuvių fotografas, kuris bus bemaž nuo pat ryto iki pat vakaro ir stebės kiekvieną Jūsų žingsnį, pasisukimą ar bučinį, turėtų nudžiuginti ne tik išsvajotomis nuotraukomis. Toks žmogus vestuvių metu turi būti draugas, patarėjas, tarsi nematomas stebukladarys, kuris atsiranda tinkamu laiku ir tinkamoje vietoje.

Vestuvių fotografai - Pasakiškos vestuvės - vestuvių paslaugų teikėjai

Priešvestuvinės fotosesijos privalumai

Po vestuvių šventės visada smagu išgirsti atsiliepimus iš jaunųjų. Džiugu, kad didžioji dauguma yra laimingi, patenkinti savo paslaugų teikėjais. Tačiau buvo ir tokių, kurie tikrai nusivylė gautomis vestuvių dieną darytomis nuotraukomis. Ir visada sulaukdavome panašaus atsakymo: tikėjomės visai ne to, buvo sunku bendrauti, esame nepatenkinti nuotraukų retušavimu.

Kaip išvengti tokių nesusipratimų ir nenusivilti? Viena iš tikrai puikių išeičių – PRIEŠVESTUVINĖ FOTOSESIJA. Ir ne viena pora patvirtino, kad pasirinkus tokią fotosesiją prieš vestuves, viskas tapo daug paprasčiau. Savo patirtimi dalinosi kelios jaunavedžių poros ir kartu išskyrėme kokie yra svarbiausi priešvestuvinės fotosesijos privalumai.

TAIP PAT SKAITYKITE:
Love Story. Priešvestuvinė fotosesija. >>

Artimesnė pažintis su fotografu

Tai žmogus, kuris matys Jus visokius. Nuo ankstyvo ryto pabudusius blyškiais veidais, skubančius į burną įsimesti sumuštinį ar trypčiojančius prie tualeto. Susitaikykit – jis visada bus šalia. Dėl to artimesnė pažintis tiesiog būtina. Priešvestuvinės fotosesijos metu Jūs praleisit tikrai nemažai laiko drauge, tad galėsite pamatyti ar tai žmogus, su kuriuo ne tik malonu paplepėti prie kavos puodelio.

Priešvestuvinė fotosesija sodyboje
Priešvestuvinę fotosesiją fotografavo: Dežavu fotostudija | Makiažas: Epa make-up | Fotosesijos vieta: Spalvų Pieva

Bendravimas

Rinkdamiesi priešvestuvinę fotosesiją ir ją norėdami įgyvendinti, papasakokite savo viziją. Leiskite suprasti, ko tikitės, kokios nuotraukos Jums patinka. Viso proceso metu, matysite, kaip Jums sekasi rasti bendrą kalbą su fotografu, ar jis suprantą Jūsų norus, ar išklauso ir įsiklauso. Be viso to, ar tai žmogus, kuris jus padrąsina, nuramina ar pagiria, nuima susidariusią įtampą.

Pasiruošimas prieš vestuves

Nemeluosime, yra tokių žmonių, kuriems labai sunku pozuoti, tuomet ir nuotraukų vaizdelis būna nekoks. Dar viena pliusiuką dedame priešvestuvinei fotosesijai dėl “ledų pralaužimo“. Fotografai iš anksto pamato, kokia yra pora, beria jiems patarimus, kaip atsipalaiduoti. Geras pusdienis praleistas bandant pozuoti be jokių didelių įsipareigojimų duodą puikių vaisių. Vestuvių dieną atvykęs matytas veidas neišgąsdins, o ir pozavimo pamokos būna jau išmoktos.

Priešvestuvinė fotosesija su spalvotais dažais
Priešvestuvinę fotosesiją fotografavo: Dežavu fotostudija | Makiažas: Epa make-up | Fotosesijos vieta: Spalvų Pieva

Bandomasis makiažas ir šukuosena

Trys ir daugiau zuikių vienu metu. Ir tikrai pasiteisina ir dar kartą pasitvirtina – bandomoji šukuosena ir makiažas. Ne kartą teko matyti, kaip nuotakų gražieji kuodukai išsileidžia, kaip nuo makiažo ašaroja akys. Kad taip nutiks per priešvetuvinę fotosesiją, tikrai nėra bėda – juk galiausiai galima išsileisti kasas, o makiažą nuplauti įšokus į tvenkinį.

Nuotraukų retušavimas

Ilgas ir sudėtingas procesas fotografams. Rezultatai, deja, ne visada pateisina lūkesčius. Tad priešvestuvinė fotosesija bus ne tik puiki ir naudinga pramoga Jums, bet gavę nuotraukas išsakyti savo nuomonę ir pastabas dėl retušavimo. Taip sutaupysite laiko fotografams, kurie jau žinos, kas Jums labiau patinka, į ką labiau turėtų atkreipti dėmesį. Dar vienas pliusiukas – nuotraukos atkeliaus daug greičiau.

Priešvestuvinė fotosesija Kaune
Priešvestuvinę fotosesiją fotografavo: Dežavu fotostudija | Makiažas: Epa make-up | Fotosesijos vieta: Spalvų Pieva

Priešvestuvinės fotosesijos nuotraukų panaudojimo idėjos

Ir štai jos atkeliauja. Priešvestuvinės fotosesijos nuotraukos yra tiek pat svarbios ir ne ką mažiau džiugina. Laikas praleistas drauge jums mieloje aplinkoje, išmoktos pozavimo pamokos, išbandytas makiažas ir šukuosena. Galiausiai tokios nuotraukos puikiai pasitarnaus ruošiant dovanas tėveliams, papuoš Jūsų vestuvių šventės vietą, galiausiai gali tapti puikiu vestuviniu pakvietimu.

Priešvestuvinės fotosesijos nuotraukos vestuvių puslapyje

Fotosesija pavyko, nuotraukos džiugina. Tačiau vestuvių pasiruošimas užima tiek daug laiko, planai keičiasi vėl ir vėl, o savo meilės istoriją norisi pasakoti, rodos, visam pasauliui. O dalintis savo meilės pasaka galite vestuvių puslapyje. Priešvestuvinės fotosesijos nuotraukos ją padės iliustruoti. Tai puikus būdas ne tik pakviesti svečius į savo meilės šventę, bet ir galimybė pateikti informaciją apie artėjančią šventę.

Priešvestuvinė fotosesija – tai Jūsų dar vienas žingsnelis vestuvių link. Dar viena išmokta pamoka, dar viena diena praleista drauge. Kartais, kai jaunieji stačia galva pasineria į vestuvių planavimą, pamiršta pabūti drauge, nuveikti kažką kartu. Nors vienai dienai pamirštas meniu derinimas, dekoracijų paieškos ar netylantis telefonas tiesiog privalomas.

Priešvestuvinės fotosesijos privalumai
Priešvestuvinę fotosesiją fotografavo: Dežavu fotostudija | Makiažas: Epa make-up | Fotosesijos vieta: Spalvų Pieva

Nepamirškite, vestuvės, tai Jūsų bendra pasaka, kurią reikia kurti drauge. Pabėkite į užburtą mišką, paskęskite gėlių jūroje ar išplaukite stebuklinga valtele. Tik nepamirškite to paslaptingo nematomo palydovo, kuris įamžins Jūsų gražiausias akimirkas.

– 2frogs pamąstymai –

Priešvestuvinę fotosesiją fotografavo: Dežavu fotostudija
Makiažas: Epa make-up
Fotosesijos vieta: Spalvų Pieva

Parašyk komentarą

450