Senovinių automobilių nuoma vestuvėms

Tuos jaunavedžius, kuriems transporto priemonė reikalinga ne tik kelionei iš taško A į tašką B, neretai domina senovinių automobilių nuoma. Vestuvės – puiki proga pralėkti su balta „Volga“, apie kurią girdėjome tik iš nostalgiškų senelio jaunystės prisiminimų! O  nejaučiančios didelės traukos „ratamsׅ“, retro automobilius pasirinkti gali kaip pikantišką „prieskonį“ savo vestuvių šventei.

Senoviniai automobiliai vestuvėms - Pasakiškos vestuvės

Dėl šios idėjos jau apsisprendėte, o gal ši dar tebesisuka galvoje kaip viena iš galimų alternatyvų? Tuomet šis straipsnis – kaip tik jums! Patarsime, į ką reikėtų atkreipti dėmesį, jog retro automobilių nuoma pranoktų jūsų lūkesčius.

Retro automobiliai – ne tik šarmingai vestuvių fotosesijai 

Be transporto – nei iš vietos. Vestuvės – ne išimtis. Per ribotą laiką jums reikės pasiekti daug vietų (tradicinis maršrutas: namai – ceremonijos vieta – fotosesijos vieta – vakarinės dalies vieta). Aišku, galima naudotis taksi ar pavežėjų paslaugomis, prašyti draugų pagalbos (tokią dieną neigiamo atsakymo tikrai nesulauksite!), tačiau dalis jaunavedžių pasirenka originalesnes, nekasdieniškas transporto priemones.

Retro automoblilis: Veža Vabalai | Fotografas: Monte Melli

Jei limuzinas atrodo per daug prabangu ar… nuvalkiota, o mikroautobusas – per paprasta, sudominti gali retro mašinų nuoma. Pastarosios ne tik  nuveš į reikiamą vietą, bet ir neabejotinai sulauks aplinkinių dėmesio.

Negana to, pati kelionė, pavyzdžiui, juodu retro „Rolls–Royce“, sukels visiškai kitokias emocijas nei kasdienės išvykos nuosavu automobiliu. Klasikinių automobilių nuoma gali tapti  puikia dovana jaunikiui ar… pačiai sau.

Senų automobilių nuoma ir retro fotosesija – neatsiejami dalykai. Neteks nerimauti, jog vestuvinės fotosesijos idėja pasirodys per blanki. Akį traukiantis senovinis automobilis garantuos gerą kadrą.

Tai – gražiausias retro automobilis, kurį esu mačiusi. Ačiū, jog prisidėjote puošdami mūsų vestuvių šventę!“, – nuoširdžiai dėkoja klientė, pasinaudojusi retro automobilių nuomos paslauga.

TAIP PAT SKAITYKITE:
Įvairios vestuvių idėjos >>

Fotosesijos metu, gavus galimybę prisiliesti prie pasirinkto senovinio perliuko, retro dvasia užlies ir jus, o tos nepamirštamos emocijos vėl ir vėl sugrįš vartant vestuvines nuotraukas…

Maloniai nustebino ir savininkas, apie savo automobilį žinantis labai daug ir visos kelionės metu galintis apie tai kalbėti. Aišku, jei jums tai įdomu. Drąsiai galiu rekomenduoti!“,- teigiamai atsiliepia kita klientė ir pametėja idėją, jog senovinių automobilių nuoma gali tapti puikia edukacine veikla.

Senovinių automobilių savininkai dėl šių transporto priemonių dažniausiai yra „pamišę“ gerąja prasme ir, esant jaunųjų pageidavimui, savo turimomis žiniomis mielai pasidalins. Ir, jei pageidaujate, galbūt ne tik su jumis, bet ir šventės dalyviais, kurie taip pat neabejotinai norėtų apžiūrėti senovinį eksponatą iš arčiau.

Senovinis retro „vabaliukas“ tarsi ta saldi vyšnaitė vainikavo tobulą Neringos mergvakarį, kurį suorganizavo ištikimos bičiulės. Tai – puikus pavyzdys, jog senovinio automobilio nuoma gali tapti puikia idėja ne tik vestuvių šventei, bet ir mergvakariui ar bernvakariui.

Senovinį mašiniuką išsinuomavome bernvakariui. Patiko ne tik būsimajam jaunikiui, bet ir visai šventės kompanijai“,- šią idėją „užskaitė“ ir kitas klientas!

O kas vairuos?

Jei šio klausimo neužduosite retro automobilio savininkui, tikėtina, jog būtent jis ar jam dirbantis vairuotojas saugiai jus vežios tą ypatingą dieną. Tai – įprasta praktika, tiesa, galinti turėti ir išimčių. Galbūt sėstis už automobilio, kuris yra gerokai vyresnis už jus, vairo – jūsų ar jaunikio svajonė? Vestuvės gali tapti puikia proga šią įgyvendinti. Bet neskubėkite tartis dėl tokios galimybės: įvertinkite žemiau pateiktus niuansus.

  • Nuomai siūlomi senoviniai retro automobiliai yra techniškai tvarkingi, tačiau šių valdymas, lyginat su šiandieniniais „ratais“, gerokai skiriasi. Tad, nusprendus nuomotis retro automobilį be vairuotojo, derėtų tartis dėl bandomojo važiavimo dieną prieš vestuves ar anksčiau. Perprasite jo valdymo subtilybes, o gal visgi pakeisite savo sprendimą ir grįšite prie varianto su vairuotoju. Tiesa, šio eksperimento vestuvių dienai nepalikite. Ir taip  laukia galybė darbų, o papildomo streso tikrai nereikia.
  • Iš anksto pagalvokite, kur paliksite automobilį, o prieš ceremoniją laisvos parkavimosi vietos paieškai skirkite daugiau laiko. Sezono metu, ypač didmiesčiuose, parkavimasis reikalauja itin didelės kantrybės…
  • Jei ketinate pakelti taurę su artimaisiais už savo ilgą ir laimingą santuokinį gyvenimą, pasirūpinkite nealkoholiniu gėrimu. Juk vairuoti automobilio apsvaigus negalima, savos vestuvės – taip pat ne išimtis.
  • Autoįvykis ar transporto priemonės gedimas visada sugadina nuotaiką bei sujaukia planus, o ką jau kalbėti apie vestuvių dieną. Patyręs retro automobilio vairuotojas, tikėtina, operatyviai ras sprendimą iš susiklosčiusios padėties ir sėkmingai nugabens į tikslą. Tuo tarpu nusprendus vairuoti patiems, senovinių automobilių nuoma gali apkarsti…  Pradedant ištepta nuotaikos suknele ir baigiant žala, padaryta išsinuomotam automobiliui ar pavėlavimu į ceremoniją.

Kokia retro fotosesija be jaunikio, sėdinčio prie antikvarinio mašiniukio vairo ar nuotakos… keičiančios nuleistą ratą! Tiesa, šios situacijos teigiamas emocijas kelia tik prieš foto objektyvą, o realybėje per savo vestuves jų geriau išvengti. Nebent esate užkietėję ekstremalai!

Sprendimą, samdysite vairuotoją ar bandysite patys „pažaboti“ išsinuomotą retro automobilį, priimsite tik jūs. Mes galime tik patarti šį bei kitus darbus, sukeliančius papildomai streso, patikėti profesionalams, o patiems atsipalaiduoti ir ramiai mėgautis savo meilės švente.

TAIP PAT SKAITYKITE:
Automobilių nuoma vestuvėms: tendencijos, kainos >>

Kokį retro automobilį rinktis?

Retro automobilių nuoma vestuvėms bei kitoms šventėms besiverčiantys verslininkai gali pasiūlyti įvairių markių senovinius automobilius. Vieni jaunavedžiai konkrečiai žino, koks modelis papuoš jų vestuves, kiti renkasi tarp kelių variantų. Trumpai apžvelgsime populiariausius senovinius automobilius, kuriuos galite išsinuomoti.

Amerikietiškas „Mustang“, priklausantis FORD „šeimai“, populiarumo nestokojo nuo pat pirmojo modelio, rinkoje pasirodžiusio devyniolikto amžiaus septintajame dešimtmetyje. Šis „žvėriškas“ automobilis idealiai tiks drąsiai, savimi pasitikinčiai, išsiskirti nebijančiai porai.

VESTUVIŲ KATALOGE:
Mustang Rent Lithuania >>

Vestuvės it iš seno amerikiečių filmo? Pirmyn, jei tai – tavo svajonė! Kas geriau šią išpildys, jei ne prabangus, stilingas ir itin erdvus „Lincoln“ markės automobilis. Dėmesį prikausto tiek išskirtinė išorė, tiek prabangus vidus, o unikalus prietaisų skydelis, sukurtas pasisėmus įkvėpimo iš aviacijos srities – tarsi ta vyšnaitė ant torto. Prabangioms, stilingoms vestuvėms – tik subtilus, klasikinis automobilis!

Jei ieškote išskirtinai prabangaus senovinio automobilio, jus sudominti turėtų „Bentley“ nuoma. Tai – vienos seniausių automobilių kompanijų kūrinys, visais laikais gaminamas ribotu „tiražu“. Įmonės veikla buvo orientuota į kokybę, tad į gatvę išriedėdavo nedidelis šios markės automobilių skaičius. Baltas „Bentley“ – puikus pasirinkimas prabangioms, išskirtinėms vestuvėms!

Juoda „Volga“ neabejotinai atgaivins jaunystės prisiminimus vyresniems šventėms dalyviams bei sulauks išskirtinio aplinkinių dėmesio. Ši klasikinė mašina puikiai tiks tiek stilingoms, subtilioms vestuvėms, tiek ir toms, kuriose dominuos  lietuviškos tradicijos. Juk legendinė „Volga“ – ir mūsų šalies istorijos dalis.

VESTUVIŲ KATALOGE:
Retro mašina Volga >>

Klasika, solidumas, autoritetas. Epitetai, idealiai tinkantys apibūdinti „Mercedes-Benz“ markės automobilius, kurie puikiai tiks preciziškai suplanuotoms vestuvėms. Baltas mersedesas – tarsi ta gražuolė, savimi pasitikinti nuotaka, užtikrinta dėl vieno svarbiausių savo gyvenimo sprendimų.

VESTUVIŲ KATALOGE:
Mercedes Benz SSK Gazelle >>

Stilingasis angliškas „Rolls-Royce“ markės automobilis tikrai suteiks šarmo jūsų vestuvėms! Kada kita kartą, jei ne per savo vestuves, pasitaikys proga išbandyti tokią prabangią mašiną! 

Retro automoblilis: Veža Vabalai | Fotografas: Monte Melli

Dalis jaunavedžių, kuriuos domina senovinių automobilių nuoma, pirmenybę teikia ne markei, o kėbulo tipui. Dažnas pageidavimas – automobilis pakeliamu stogu. Kabrioletas – pasirinkimas drąsių, pašėlusių, besidžiaugiančių gyvenimu ir nebijančių, iškėlus susikibusias rankas pro atvirą mašinos stogą, visam pasaulio garsiai pranešti apie savo meilę!

VESTUVIŲ KATALOGE:
Cadillac deVille kabrioletas >>

Vabalas kabrioletas >>

Ar žinojote, jog visame pasaulyje žinomi „Rolex“ laikrodžiai yra vadinami laikrodžių kadilakais? Ir ne veltui: „Cadillac“ markės automobiliai yra laikomi vienais prabangiausių. Tad, jei planuojate prabangias, ištaigingas vestuves, tikriausiai nerasite geresnio pasirinkimo nei raudonas kadilakas!

VESTUVIŲ KATALOGE:
Cadillac DeVille Nuoma >>

Vargu, ar yra mielesnė transporto priemonė už senovinį „Volkswagen Beetle“, dažnai vadinamą tiesiog „vabaliuku“? Nebent tai – ryškiaspalvis, pavyzdžiui, geltonas „vabaliukas“, prie kurio pozuoja naujai „iškepta“ jaunavedžių pora! Jei planuojate romantišką šventę artimųjų rate ar retro stiliaus vestuves, šis variantas idealiai atitiks temą.

Senoviniame „Volkswagen“ autobusiuke laisvai tilps ne tik jaunavedžiai, bet ir gerai laiką praleisti nusiteikusi svita. Jei planuojate netradicines „crazy“ vestuves, esate drąsūs ir nevaržomi stereotipų, nedvejodami rinkitės ryškios spalvos retro autobusiuką! Vestuvių fotosesijai nereikės papildomų dekoracijų ar išskirtinės vietos: autobusiukas taps puikiu nuotraukų akcentu.

VESTUVIŲ KATALOGE:
1967 VW transporter >>

Kur galima išsinuomoti?

Retro automobilių savininkai savo siūlomos nuomos paslaugos dažniausiai neapriboja konkrečiu miestu ir, gavę kliento užklausą, mieli atvyksta į reikiamą vietą.

Aišku, kelionė į kitą miestą siejasi su papildomomis laiko sąnaudomis bei išlaidomis kurui, tad tokiu atveju senų automobilių nuoma kainuos šiek tiek daugiau. Tačiau ko nepadarysi dėl savo svajonių vestuvių vizijos įgyvendinimo! Aišku, paiešką pradėti rekomenduojame nuo automobilių nuomos pasiūlymų jūsų ar artimiausiame didesniame mieste. Taip galite atrasti ne tik sau asmeniškai priimtiną automobilį, bet ir sutaupyti.

Vilniuje. Savo vestuves sostinėje atšvęsti nusprendusios poros gali rinktis iš kone plačiausio retro transporto priemonių pasirinkimo.

VESTUVIŲ KATALOGE:
Mercedes-Benz – Volga Vilniuje >>

Kaune. Laikinoji sostinė įsikūrusi šalies centre, tad, dėl strategiškai patogios vietos, retro automobilių nuoma domina ne tik vietinius, bet ir jaunuosius iš kitų miestų.

VESTUVIŲ KATALOGE:
Veža Vabalai iš Kauno >>

Klaipėdoje. Unikali šio šalies kampelio gamta bei senovinis automobilis – puikus duetas nepamirštamai jūsų vestuvių šventei!

Panevėžyje. Galbūt senovinį automobilį, atitinkantį jūsų lūkesčius, rasite būtent šiame, iš pažiūros niekuo neišsiskiriančiame mieste?

VESTUVIŲ KATALOGE:
Retro mašina Volga Panevėžyje >>

Alytūje. Vieni dzūkai grybauja bei uogauja, o kiti, kruopščiai prižiūrėdami antikvaro vardo vertus automobilius, prisidės prie jūsų vestuvių pasakos kūrimo.

VESTUVIŲ KATALOGE:
Cadillac nuoma Alytuje >>

Visa Lietuva/kiti miestai. Neretai jaunieji turi konkrečią viziją, koks senovinis automobilis papuoš jų vestuves. Konkretų variantą rasti lengviau, kai renkamasi iš visoje Lietuvoje nuomojamų retro automobilių.

VESTUVIŲ KATALOGE:
Visi senoviniai automobiliai >>

Senovinio automobilio nuoma vestuvėms dažniausiai domina asmeninius sentimentus konkrečiam modeliui turinčius jaunuosius ar ieškančius nekasdienių sprendimų savo meilės šventei. Retro automobiliui puikiai tinka „3in1“ apibūdinimas. Laiku pasieksite reikiamą vietą, patirsite neeilinius įspūdžius, o šventę primins originalios nuotraukos prie baltos „Volgos“ ar juodo „Mercedes–Benz“ „senuko“!

Senovinių automobilių nuoma – idėja ne tik vestuvėms, bet ir mergvakariui, bernvakariui ar kitai asmeninei šventei.

O kaip šią vestuvių idėją vertinate Jūs? Ar savo pasakiškų vestuvių taip pat neįsivaizduojate be stilingo, ekstravagantiško senovinio automobilio, o gal transporto priemonės vaidmens nesureikšminate? Gal galite pasidalinti kontaktais asmens/įmonės, pas kurį radote savo svajonių retro automobilį? Juk patirtis iš pirmų lūpų – vertingiausia!

Senoviniai automobiliai vestuvėms - Pasakiškos vestuvės

0 0 balsai
Įvertink šį straipsnį!
0 Komentarai
Inline Feedbacks
Peržiūrėti visus komentarus