Jokios vestuvės neapsieina be nuoširdžių palinkėjimų jauniesiems, ištartų artimųjų bei draugų lūpomis. Svečių medis – originali galimybė išsaugoti gražiausius žodžius visam laikui bei, juos skaitant, mintimis sugrįžti į gražiausią savo gyvenimo šventę.

TAIP PAT SKAITYKITE:
Pasidaryk pati >>

Svečių medis: kas tai yra?

Ne, nesiūlome susodinti vestuvių svečių ant medžio šakų. Nors… gali ir nebloga idėja crazy fotosesijai! Svečių palinkėjimų medis – tai originali alternatyva tradicinei svečių knygai, kurios lapuose rašomi linkėjimai ar klijuojamos momentinės nuotraukos (ši veikla taip pat „ant bangos“).

Šiuo atveju palinkėjimai jauniesiems pateikiami originalia forma. Svečiai ant jiems skirto palinkėjimų medžio lapelio, uždeda savo piršto antspaudą, parašo linkėjimą, inicialus, vardą ar palieka bet kokį kitą ženklą. Arba išlieka anonimais: tegul jaunieji, žiūrėdami į piršto antspaudą, atspėja, kokiais linkėjimais kuris svečias apdalino!

Vestuvių kvietimai

Šiuo vestuvių šventės atributu dažnai pasirūpina būsimoji nuotaka, iš „peties“ plušanti, jog ceremonija išpildytų visus lūkesčius. Tačiau svečių medis gali tapti ir puikia staigmena jauniesiems. Galima įsigyti išskirtinį rankų darbo palinkėjimų medį, kuris maloniai nustebins net pačią įnoringiausią nuotaiką bei papuoš kiekvieną šventę. Tiesa, nusprendus įteikti tokią dovaną, derėtų išaiškinti, ar palinkėjimų medis jau nėra įsigytas.

Kaip įtraukti svečių medį į vestuvių šventės programą?

Svečių palinkėjimas jauniesiems ir šių „užkonservavimas“ visam laikui – tikrai ne vienintelė funkcija, kurią gali atlikti pirštų antspaudų medis. Tai – puikus variantas ieškantiems idėjos, kokia turininga veikla galima užimti svečius, pavyzdžiui, laukiančius iš fotosesijos grįžtančių jaunųjų ar tiesiog laisvu šventės programos metu nuo.

Tiesa, pirštų anstpaudų medis neturėtų tapti pareiga, kurios atlikimui būtų paskiriamas konkretus laikas ar į eilę surikiuojami svečiai. Svečių medis palinkėjimais pildomas gali būti maloniai šnekučiuojantis su kitais šventės dalyviais ar gurkšnojant gėrimą, kuriuo pasirūpins mobilus baras. Įkvėpimo pasisemti galima ir iš nealkoholinio gėrimo taurės!

TAIP PAT SKAITYKITE:
Mobilus kokteilių baras vestuvėms >>

Jei šventėje dalyvauja ir vaikai, palinkėjimų medis šiems gali tapti įdomia atrakcija. Tiesa, norint išvengti nesusipratimų, būtina aiškiai apibrėžti ribas, kiek mažieji gali įsijausti į svečių medžio „dekoravimą“ bei pasirūpinti jų priežiūra.

Ne mažesnį pavojų šiam šedevrui kelia ir svaigiųjų gėrimų padauginę svečiai, kurie, atleidę „vadeles“, nesusimąsto apie savo elgesio pasekmes. O šios iš tiesų gali būti skaudžios. Pradedant sugadinta jaunuosios nuotaika bei svajonės, jog svečių medis ant drobės taps jaukia namų interjero puošmena ir baigiant… finansiniais nuostoliais. Vienetinis rankų darbo svečių medis kainuoja iš tiesų nemažai, tad šio sugadinimas taptų nemalonia patirtimi.

TAIP PAT SKAITYKITE:
Pasidaryk pati: laimingos šeimos taisyklės [PDF] >>

Svečių palinkėjimų medis: pirkti nebūtina – galima pasigaminti

Vestuvių atributikos pardavėjai gali pasiūlyti įvairius svečių palinkėjimų medžio maketus. Šie suasmeninami užrašant jaunųjų vardas, vestuvių datą ar kitas detales. Jei niekas iš siūlomų „masinės“ gamybos variantų nepatraukė dėmesio, galite rinktis originalius, vienetinius rankų darbo svečių medžius. Pastarieji gaminami atsižvelgiant į išsakytus jaunųjų pageidavimus ir pelnytai gali būti vadinami meno kūriniais. Tiesa, toks palinkėjimų medis, lyginant su su šabloniniu, kainuoja nemažai, o gamybą derėtų užsakyti iš anksto.

Svečių palinkėjimo medžio nebūtina pirkti, šį galite pasigaminti ir patys. Taip ne tik sutaupysite, bet savomis rankomis prisidėsite prie dar gražesnės vestuvių šventės kūrimo.

  • Parsisiųskite pageidaujamą linkėjimų medžio maketą, pasirinkę jį iš kelių siūlomų variantų.
  • Maketą atsispausdinkite ant storesnio popieriaus lapo.
  • Pateikite svečių linkėjimų medį ant molberto, kurį, jei neturite, galite išsinuomoti (pvz. Asta Deco nuomoja molbertus).
  • Paruoškite instrukciją, kaip pildyti linkėjimų medį. Nepamirškite šalia molberto padėti popieriaus lapo, jog svečiai galėtų „išbandyti“ savo piršto antspaudą. Reikės popierinių servetėlių: negi išteptus pirštus valysis į šventinius rūbus!

Svečių medį, užpildytą linkėjimais, įsirėminkite. Šis ne tik papuoš namus, bet ir kaskart sukels jautriausias emocijas. Pirštų anstpaudai bei linkėjimų rašymas taip pat taps dar viena pramoga, neleisiančia svečiams sėdėti prie stalo ar nekantriai žvilgčioti į laikrodį.

Svečių palinkėjimo medis - pirštų atspaudų medis [atsisiųsk NEMOKAMAI]

Koks buvo Jūsų svečių medis? Kur jį įsigijote, o galbūt gaminote patys? Ar šis vestuvių atributas pateisino Jūsų lūkesčius? Aktyviai dalinkitės savo patirtimi su būsimomis nuotakomis! Juk informacija, gauta iš pirmų lūpų – pati vertingiausia.

0 0 balsas
Įvertink šį straipsnį!
0 Komentarai
Inline Feedbacks
Peržiūrėti visus komentarus