Trečios vestuvių metinės arba kitaip dar yra vadinamos – odinės vestuvių metinės. Jų simbolika siejama su tvirtesniu Jūsų abiejų ryšiu, kuriam pakanka žvilgsnio, ar kūno kalbos, kad suprastumėt vienas kitą. Tad sulaukus trečiųjų sukaktuvių tikrai norėsis jas paminėti.

Trečios vestuvių metinės

Neabejojame, kad trys metai Jūsų šeimai buvo tikrai įspūdingi ir gausūs įvairiais nutikimais, o gal ir pasikeitimais. Jeigu šeimoje krykštauja vaikai, dažnu atveju vestuvių datos minėjimas nublanks prieš vaikų gimimo dienas. Tai labai natūralu, bet tikrai nevertėtų pamiršti šios gražios šventės ir jos nepaminėti. Juk vestuvių sukakties paminėjimui nereikia daug. Tam gali pakakti ir romantiško vakaro dviese, net ir namuose. Būtinai peržiūrėkite vestuvines nuotraukas, ar savo vestuvių filmą. Pamatysit, kaip nejučiom grįšit į gražius savo vestuvių dienos prisiminimus. Geros emocijos suteiks prasmingumo Jūsų 3 vestuvių metinių paminėjimui.

Ką dovanoti trečių vestuvių metinių proga

Geras emocijas gali suteikti ne tik smagūs prisiminimai, bet ir dovanos. Deja, tačiau šiame skubos amžiuje dažnai savo dėmesį kompensuojame dovanomis, o to derėtų vengti, juk dovanos turi būti skirtos tik kaip priedas prie viso skiriamo dėmesio. Tad belieka viską įvertinti ir apgalvoti, kaip norėtum nustebinti savo antrą pusę šių sukaktuvių proga.

O jeigu ieškai dovanų idėjų, pasistengsim tau kelias pasufleruoti susijusias su šių sukaktuvių simboliu – oda:

Spa malonumai odai – įvairūs masažai tikrai bus gera pramoga ir geras poilsis po galbūt varginančių darbų, ar patirtos įtampos. Juolab, kad masažai visada teigiamai nuteikia ir maloniai paruošia kūną ir mintis.

Odinė apyrankė arba raktų pakabukas – įdomias ir išskirtines apyrankes, raktų pakabukus iš odos siūlo BEEWOOD. Jų el. parduotuvėje galima rasti įvairių užrašų apyrankes, raktų pakabukus, kurios įprasmins Jūsų šventę ir meilę. Juolab, kad gaminių užrašus tu gali susikurti pats.

A post shared by info@beewood.eu (@beewood.lt) on

• Taip pat visi kiti odiniai gaminiai tinkami šio sukakties dovanojimui – telefonų, plančetinių kompiuterių dėklai, diržai, galanterijos gaminiai bei kiti aksesuarai. Tiks viskas, kas žinai ką mėgsta ir ko reikia tavo antrai pusei.

• O gal jūsų namams reikia namų apyvokos daikto ar naujo baldo? Tad dovaną pasidovanoti galite sau nusipirkę netgi odinę sofą, ant kurios susėdę gersite skanią arbatą ir dalinsitės prisiminimais.

• Jeigu jau prakalbom apie namus, tai labai įdomias odines interjero detales siūlo Odos interjeras kūrėjai. Sutinku, kad tokias interjero detales reikia suderinti su visu esančiu dekoru namuose, bet jeigu jūs esat naujakuriai, tuomet pasvarstykit.

Tai tik keletas dovanų idėjų, kurios gali būti dovanojamos trečiųjų vestuvių metinių minėjimo proga. Sąrašas gali būti tęstinis, bet manom, kad tai nėra būtina. Svarbiausia juk būti pačiam kaip ,,dovana“ savo antrai pusei.

Tad tebūnie Jums pasakiškos, gražios, jaukios ir prasmingos trečios vestuvių metinės!

Vestuvių metinės - ką dovanoti, idėjos

Parašyk komentarą

150