Dviguba šventė: vestuvės ir krikštynos kartu

Kiek daug meilės istorijų išklausyta. Kiek daug švytinčių veidų, laimingų širdžių. Vestuvės – meilės šventė, kuriai ruošiamės ne vieną mėnesį ar net metus. Tačiau kartais tarp dviejų įsimylėjusių širdžių atsiranda trečioji.

Vienos poros skuba kelti šventę iki gims vaikelis, o kitos kantriai laukia artėjančio stebuklo. Ir vienu ir kitu atveju, vestuvės yra laukiamos ir tikrai svarbios.

Dviguba šventė - vestuvės ir krikštynos kartu
Nuotrauka: Charizma photography | Nuotakos puokštė: Fitodizaino studija

Ši kartą mes sutikome žavią būsimą nuotaką, kuri ant rankų sūpavo mažą princesę. Ji nekantriai laukė tos dienos, kada galės su savo išrinktuoju žengti prie altoriaus, o šalia bus jų mažasis stebuklas – dukra.

Jų pasirinkimas buvo susituokti ir pakrikštyti mažąją dukrytę tą pačią dieną. Mums, kaip dekoratorėms, tokia dviguba šventė, vestuvės ir krikštynos kartu, buvo pirmosios. Tačiau su džiaugsmu skubėjome berti patarimus ir idėjas, nes pačios būdamos mamos, puikiai supratome, kaip tai svarbu būsimai nuotakai.

Įšūkis buvo priimtas, dviguba šventė įvyko, tad skubame pasidalinti savo įžvalgomis ir nuotakos patirtimi.

Vestuvių dekoratoriai

Dvigubos šventės planavimas

Planuoti tiek vestuves, tiek krikštynas užima nemažai laiko. Žinoma, didesnis dėmesys buvo skirtas jaunavedžių šventei – bažnyčios, sodybos pasirinkimas, žiedų, nuotakos suknelės bei vyriško kostiumo paieškos.

TAIP PAT SKAITYKITE:
Vestuvių planavimo darbų sąrašas >>

Tačiau tai visai nesukėlė sunkumų planuojant ir mažosios princesės šventės. Bažnyčioje aptarta visa ceremonijos eiga, sodyboje suderintas meniu ir surastas kampelis vaikams, išrinkta žavinga puošni suknelė tiek mamai, teik mažylei.

Visas planavimas vyko paraleliai, nesukeldamas didelių sunkumų.

Dviguba šventė - vestuvės ir krikštynos kartu - Girionių sodyba
Nuotrauka: Charizma photography | Dekoravimas: 2frogs | Gėlės: Fitodizaino studija | Šventės vieta: Girionių sodyba

Tematika ir dekoras

Su būsima nuotaka susitikome tik porą kartų, bet to laiko pilnai užteko aptarti svarbiausias šventės detales ir būsimą dekorą. Planuojamos vestuvės ir krikštynos kartu – gan artimos savo šventiškumu. Juose vyrauja šviesios spalvos, norisi kuo daugiau gėlių ir romantiškos atmosferos.

Pakankamai greitai radome bendrą sprendimą – kvepėjo bijūnais, romantikos ir jaukumo suteikė žvakės, saldų stalą puošė įspūdingas tortas. Ir tik subtilios detalės priminė, kad tai ir krikštynų šventė – paruošėme jaukų kampelį vaikams, o šalia stalų žaidė balionų puokštės.

Pasirinkta rožinė spalva buvo išties romantiška ir puikiai tiko tiek vestuvėms, tiek krikštynoms.

Dviguba šventė - vestuvės ir krikštynos kartu - fotosesijos vieta
Nuotrauka: Charizma photography | Dekoravimas: 2frogs

Šventės scenarijus

Rytas, pasiruošimas, ceremonija bažnyčioje, fotosesija. Pasipuošusius jaunuosius visur lydėjo mažoji princesė ir būrys artimųjų – krikšto tėveliai, artimiausi draugai, tėvai. Šventinė vestuvių nuotaika buvo pakyli – jaunieji spėjo ir pabendrauti su artimaisiais ir nusifotografuoti.

Mažylę dukrelę globojo visi – seneliai, tetos, pusseserės. Nuotaka džiaugėsi, kad viską pavyko puikiai suderinti: ceremonijos metu šalia esantys krikšto tėvai rūpinosi mažąja princese, o fotosesijos metu ją globojo seneliai.

Kaip pati nuotaka minėjo, vienas iš svarbiausių aspektų šioje dviguboje šventėje buvo vedėjas. Pasirinkti žmogų, kuris sugebės pravesti tokį vakarą išties labai sudėtinga. Tačiau, šiuo atveju, viskas pavyko puikiai – viso vakaro metu vedėjas sugebėjo išlaikyti pakilią tiek vestuvių, tiek krikštynų nuotaiką.

Nors daugumą laiko buvo akcentuojamos vestuvės, tačiau trumpi intarpai ir tobulai paruoštas scenarijus vis priminė, kad tai ir mažylės šventė.

Vestuvės ir krikštynos kartu: biudžetas

Tikrai ne ką mažiau svarbus pastebėjimas – biudžetas. Tokios, dvigubos šventės metu, galima daug sutaupyti. Prie Jūsų vestuvių išlaidų prisidėtų tik auka bažnyčiai ir pasirinktos atributikos išlaidos. Visos kitos detalės, dekoras, maistas, šventinė apranga puikiai suderinami su vestuvių tematika.

Dviguba šventė - vestuvės ir krikštynos kartu - pamergių puokštės
Nuotrauka: Charizma photography | Puokštės: Fitodizaino studija | Bažnyčia: Kauno Kristaus Prisikėlimo bazilika

Dvigubos šventės minusai

Tokią, dvigubą vestuvių-krikštynų šventę, suorganizuoti nėra sudėtinga. Ceremonijos eigoje krikšto momentas nėra ilgas, tačiau labai dažnai vaikai išsigąsta, pradeda verkti, nerimauti. Taigi, tiek jaunieji, tiek artimieji turėtų nusiteikti, kad bus ašarų.

Dviguba šventė - vestuvės ir krikštynos kartu - krikšto ceremonija Prisikėlimo bažnyčioje Kaune
Nuotrauka: – Charizma photography | Bažnyčia – Kauno Kristaus Prisikėlimo bazilika

Taip pat, tokios dvigubos šventės metu, jaunieji turėtų nusiteikti, kad reikės kažką įpareigoti būti su savo mažąja atžala arba visą laiką patiems būti kartu.

Mūsų dekoruotoje šventėje neliko jokių sunkumų, mažoji princesė nuvargus greitai užmigo. Tačiau reiktų nepamiršti, kad, bet kokioje šventėje, kurioje yra vaikų, reiktų pasirūpinti jų nakvyne ir ramiu miegu, bei jų užimtumu. Šventė dažniausiai užsitęsia iki paryčių, tad šis momentas taip pat labai svarbus.

Kvepiantys bijūnai, rožiniai, kreminiai atspalviai, skaniausi saldumynai – romantiškos ir jaukios vestuvės. Tačiau visai šalia paruoštas jaukus žaidimų/fotosesijos kampelis ir dar kelios detalės primena, kad tai ir krikštynų šventė. Planavimas ir pasirengimas neprailgsta, tiesiog reikia nepamiršti, kad šalia yra žmonės, artimieji, kurie pasiruošę pagelbėti.

Nuotrauka: Charizma photography | Puokštės: Fitodizaino studija

Tiek vestuvės, tiek krikštynos yra vienos iš svarbiausių švenčių. Ir jos puikiai suderinamos!

Tematika, spalvos, gėlės, dekoras ir mažos smulkmenos gali puikiai derėti tarpusavyje.

Mes, dekoratorės, dedame pliusą tokiai šventei ir džiaugiamės kartu su savo nuotaka, nes suplanuotos vestuvės ir krikštynos kartu buvo tiesiog nuostabios.

– 2frogs pamąstymai –

Prie šių vestuvių ir krikštynų šventės taip pat prisidėjo:
Dekoravimas – 2frogs
Šampano staliukas – Auksiniai burbuliukai
Saldus stalas – Vip saldumynai
Vestuvių vedėjas – Linas Cinkutis
Bažnyčia – Kauno Kristaus Prisikėlimo bazilika
Nuotraukos – Charizma photography
Gėlės ir nuotakos puokštė – Fitodizaino studija
Šventės vieta – Girionių sodyba
Tiulio pom-pom – Dovi’s Deco

Vestuvių dekoravimas
0 0 balsai
Įvertink šį straipsnį!
0 Komentarai
Inline Feedbacks
Peržiūrėti visus komentarus