Jau sunku ir suskaičiuoti, kiek skirta dienų ir vakarų vestuvių planavimui. Kaip ir nuotakos, praleidžiame ypatingai daug laiko, palinkusios prie kompiuterio, ieškodamos naujų idėjų.

Vartome naujausius žurnalus, klausomės įspūdingų patirčių. Ryškesnės spalvos, egzotiškesnės gėlės, drąsesni sprendimai – šie metai mums bus tikrai ypatingi.

Per kiekvieną susitikimą, nuoširdų pokalbį, išgirstame iš jaunųjų prašymą rekomenduoti ne tik šauniausius vestuvių vedėjus ar talentingiausius fotografus, bet ir saldaus stalo tiekėjus.

Juk vestuvinis tortas – vakaro karalius, o aplinkui išsirikiavę saldumynai – puiki puošmena.

Vestuviniai tortai, užkandžiai ir saldumynai vestuvėms Kaune [degustacijos popietė]
Foto: Dežavu fotostudijaAtrask skonį – vestuviniai tortai

Saldumynų bei užkandžių degustacijos popietė

Šių metų darbo kalendorius sparčiai pildosi. Nuolatiniai susirašinėjimai su jaunaisiais ir sekamos diskusijos įvairiuose forumuose privertė susimąstyti. Daugumai iškilo, mums atrodo, visai paprastas klausimas: koks gi saldus stalas turėtų karaliauti? Gal atsirado naujų skonių ar naujų rūšių desertų?

Nuotakos vis dažniau užsimindavo, kad būtų puiku gyvai pamatyti saldumynus, juos paragauti, palyginti, o konditerius pakalbinti. Juk vestuvių sezonas ne už kalnų, o tiek dar nenudirbtų darbų – ilgi susirašinėjimai užima tikrai daug laiko.

Tad įsiklausę į būsimųjų jaunųjų pageidavimus, suskubome suburti pačius šauniausius saldaus stalo kūrėjus į vieną vietą. Kadangi turėjome itin dėkingą vietą – Dežavu fotostudiją – pakvietėme į renginį ir šampano staliukų paslaugų teikėjus su užkandžiais.

Šampano staliukas - Pasakiškos vestuvės katalogas

Plano įgyvendinimas

Atrodo, viskas lyg per sviestą slydo. Pasirinkti buvo nesunku. Išklausinėjome praėjusių metų nuotakas, koleges dekoratores, kurios tik geru žodžiu minėjo jau išbandytus desertų karalius.

Išniukštinėjome, kas skaniausiai gamina užkandžius ir yra puikūs pagalbininkai po ceremonijos vaišinant svečius. Suvedus visus pliusus pakvietėme pačius talentingiausius, kūrybiškiausius, draugiškiausius saldaus stalo ir užkandžių tiekėjus.

Kaip visada į pagalbą atskubėjo mūsų ištikimos draugės Dežavu fotostudijos merginos. Jos ne tik priėmė visą gausią kompaniją pas save į svečius, bet ir įamžino jaukias akimirkas.

Į šią šaunią degustaciją susibūrė ne tik saldaus stalo ir užkandžių meistrai. Taip pat pakvietėme ir koleges dekoratores, fotografus, sodybos šeimininkus. Visiems buvo tikrai įdomu ir aktualu paragauti ir pakalbinti tuos, be kurių vestuvių dieną neprasisuksi.

Mūsų tikslas buvo pasiektas – jaunieji pripildė pilvus ir gavo puikių patarimų, o visi kiti iš arti pamatė ir paragavo pačių skaniausių gardumynų. Juk rekomenduoti nuoširdžiai, išbandžius, paragavus daug paprasčiau ir maloniau.

Vestuviniai tortai, užkandžiai bei saldumynai Kaune

Likimas ar ne, kad mus supa tokie ypatingi žmonės. Tereikėjo išsakyti savo viziją ir visi suskubo pritarti šiai saldaus stalo degustacijos popietei. Suprantama, artėja tikrai nelengvas ir įtemptas vestuvių maratonas, visi atsakingai tam ruošiasi ir derina paskutinius akordus. Bet tikrai nuostabu tai, kad mūsų puikieji desertų ir užkandžių kūrėjai atrado laiko ir paplušėjo iš peties.

Laroche

Laroche nustebino tortu karaliumi. Vestuvinis tortas „Red Velvet” – su filadelfijos sūrio kremu su karamelizuotomis braškėmis. O šalia išsirikiavo kiti desertai, kurių nepakartojami skirtingi skoniai nunešė link debesų:
Aleksandra pyragaėliai su aviečių-ličių įdaru ir pistacijų kremu;
Coco – pertepti pasiflorų-bananų įdaru ir balto šokolado kremu;
Kapučino tartaletė – traškus karamelinis pagrindas su kavos ir pienišku kremu bei citrinų įdaru;
Macarons išsiskyrė nuostabiom sodriom spalvom.

Laroche - vestuvinis tortas
Foto: Dežavu fotostudija | Laroche – vestuvinis tortas
Laroche - desertai saldžiam vestuvių stalui
Foto: Dežavu fotostudija | Laroche – desertai saldžiam vestuvių stalui

Naminiai gardėsiai

Naminiai gardėsiai nustebino desertų įvairove: „Panna cotta“ su braškėmis bei espresso, bananais karamelėje su sūdytais migdolais, nekeptu sūrio pyragu su šviežiais vaisiais, braškine maskarpone ir apelsinų žele. Buvo sunku ir išsirinkti!

Užkandžiai žadino kiekvieno apetitą: tortilija su lašiša, mini burgeriukais, sumuštinukais su vištienos suktinuku, sumuštinukais su saulėje džiovintais pomidorais ir šviežiu baziliku, skrebučiai su silke.

Naminiai gardėsiai - desertai
Foto: Dežavu fotostudija | Naminiai gardėsiai – desertai
Naminiai gardėsiai - užkandžiai vestuvėms Kaune
Foto: Dežavu fotostudija | Naminiai gardėsiai – užkandžiai vestuvėms

NaminiaiCupcakes

NaminiaiCupcakes papuošė savo stalą įvairaisausiais desertais: šokoladiniais ir vaniliniais MINI keksiukais su kremo kepurėlėmis, keksiukais su įdarais ir kremu viduje, brownies šokoladiniais pyragaičiais, pavlova – morenginis pyragaitis su puriu kremu su maskarpone ir uogomis, špinatiniais citrininiais mini tortukais, macarons sausainiais su šokoladiniais citrinų ir juodųjų serbentų idarais, cake popsais ant pagaliukų, desertais indeliuose, eklerais „šu“ su traškiu sluoksniu, šokoladiniu traškučiu ir capuccino kremu viduje.

NaminiaiCupcakes - desertai vestuvėms
Foto: Dežavu fotostudijaNaminiaiCupcakes – desertai vestuvėms
NaminiaiCupcakes - desertai vestuvėms
Foto: Dežavu fotostudijaNaminiaiCupcakes – desertai vestuvėms

Atrask skonį – vestuviniai tortai, užkandžiai

Atrask skonį komanda vaišino svečius ne tik pasakiško skonio vieno kąsnio užkandžiais, bet ir kelių rūšių pasakiškais vestuvių tortais. Jie taip pat gali pasirūpinti Jūsų svečiais po santuokos ceremonijos – pasirūpint šampano staliuku.

Atrask skonį - užkandžiai Kaune
Foto: Dežavu fotostudijaAtrask skonį – užkandžiai
Atrask skonį - vestuviniai tortai Kaune
Foto: Dežavu fotostudijaAtrask skonį – vestuviniai tortai Kaune

Auksinių burbuliukų šampano staliukas bei Sweet Bite

Auksinių burbuliukų šampano staliukas visus vaišino putojančiu vynu ir ekologiškais užkandžiais.

Šalimais įsikūrė mūsų šaunioji Sweet Bite su užkandžiais ir desertais, kurie ne tik traukė akį – paragavus jų, norėjos dar ir dar. Stalą puošė šokoladiniai keksiukai su maskarpones kremu, tartaletes su šokolado ganašu ir avietėmis. Buvo galima paskanauti sumuštinukų su saliamiu, figų džemu ir parmos kumpiu, Spurgyčių su varškės užtepėle ir lašiša bei keksiukų su saulėje džiovintais pomidorais, suktinukai su sūriu ir vištiena.

Auksiniai burbuliukai - šampano staliukas
Foto: Dežavu fotostudijaAuksiniai burbuliukai – šampano staliukas
Sweet bite - desertai
Foto: Dežavu fotostudijaSweet bite – desertai
Sweet bite - užkandžiai
Foto: Dežavu fotostudijaSweet bite – užkandžiai

Prie šventės suskubo prisidėti šaunusis saksofonistas Tadas Bružas. Vėliau svečius užhipnotizavo Gabrielės Goštautaitės melodingas balsas.
Nėriniuota šventė taip pat prisidėjo – papuošė mūsų stalus puikiomis staltiesėmis.

Saulėtas sekmadienis ir tokia saldi popietė

Darbai prasidėjo nuo ankstyvo ryto. Skubėjome paruošti fotostudiją: stumdėme stalus, lyginome staltieses. Iš paskos atskubėjo desertų ir užkandžių kūrėjai. Visi sukosi kaip bitutės ir laukė smalsių jaunųjų.

Ak, visa fotostudija kvepėjo tiesiog nuostabiai! – čia susimaišė patys saldžiausi aromatai. Stalai buvo nukrauti įvairiausiais desertais, kurie taip ir viliojo, o užkandžių įvairovė tiesiog stebino.

Pamažu sugužėjo pilna studija būsimų jaunavedžių, kurie galėjo ne tik paragauti desertų ir užkandžių, bet ir pabendrauti su pačiais šių grožių kūrėjais. Skambėjo ne tik saksofono muzika, bet ir lyriškos dainos. Atrodo, kad laikas ištirpo – visi buvo tarsi apkerėti. Patys skaniausi saldėsiai, įvairių rūšių užkandžiai visus žavėjo – nuo veidų nedingo šypsenos, o mus džiugino nuoširdžios padėkos.

Tokia laiminga, bet dar ne pabaiga

Gali būti, kad tinkamu laiku tereikia tinkamos idėjos ir viskas klostosi neįtikėtinai nuostabiai. Aiški vizija ir tikrai kilnus tikslas – visi, kas dalyvavo renginyje neprašė jokio atlygio. Visi draugiškai susirinkę vieną sekmadienio popietę pradžiuginome daugiau nei 25 poras būsimų jaunųjų. Ir tikiu, kad tokie renginiai suburia tik pačius pačiausius – žmones, kurie tiki savo darbu, ir jaučia pačią didžiausią aistrą atiduodami visą širdį.

Ta saulėta sekmadienio popietė prabėgo akimirksniu. Buvome pavargę kaip niekada. Tačiau kartais tereikia vieno žmogaus, vieno sakinio, kuris skatintų dar ir dar suburti visus į vieną vietą ir sukurti mažą stebuklą. Visos dienos nuovargį nušlavė vienas mūsų nuotakos sakinys: „Buvo nuostabu, tai buvo geriausia diena mano gyvenime.“

Jau laukiame kitų kartų.

Su meile, 2frogs

Dežavu fotostudja – fotostudijos nuoma priešvestuvinei fotosesijai, nuotakos vestuvių rytui bei vestuvių fotografija;
Laroche – desertai saldžiam vestuvių stalui bei vestuviniai tortai;
Naminiai gardėsiai – išskirtiniai užkandžiai bei desertai vestuvėms;
NaminiaiCupcakes – keksiukai, mini tortukai ir kiti desertai vestuvėms;
Atrask Skonį – užkandžiai, vestuviniai tortai;
Auksiniai burbuliukai – šampano staliukas;
Sweet bite – desertai bei užkandžiai;
Saksofonistas Tadas Bružas
Dainininkė – Gabrielė Goštautaitė
Staltiesės iš Nėriniuota šventė

Parašyk komentarą

450