Vestuvių diena fotografo akimis

Vestuvėms ruošiesi atsakingai ir neabejotinai dėlioji pliusus prie atliktų darbų: sodyba, apranga, ceremonija, paslaugų teikėjai ir kita. Viskas kruopščiai suplanuota ir sudėliota. Tai tavo darbas, kuris žinai, kad baigsis su lig ištartu žodžiu: ,,sutinku“. Bet kiek darbo įdeda žmonės, kurie visą dieną yra šalia tavęs ir nepailstamai dirba? Kurie vienaip, ar kitaip šventę daro tik įdomesnę, patogesnę ir jaukesnę. Tai žmonės, kurie darbą pabaigia su atsakymu: ,,man buvo smagu įamžinti jūsų šventę“.

TAIP PAT SKAITYKITE:

Vestuvių fotosesijų vietos Vilniuje ir Vilniaus apskrityje >>

Vestuvių fotosesijų vietos Kaune ir Kauno apskrityje >>

Taip, tai vestuvių fotografai, kurie asistuoja visos šventės metu ir turi daug patirties ir patarimų kalbant apie šią šventę. Tad jų nuomonė ir patarimai susiję su vestuvėmis yra labai vertingi ir naudingi. Tikim, kad fotografų Egidijaus Gedmino ir Dovilės pasidalinti patarimai ir įžvalgos susijusios su vestuvėmis bus aktualios ir tau.

Vestuvių diena fotografo akimis - Egidijaus Gedminas
Nuotrauka: Egidijus Gedminas

Svarbiausi fotografų patarimai jauniesiems

Būkit pailsėję ir nesijaudinkit dėl smulkmenų

Juk šios profesijos žmonės lydės jus visos šventės metu, tad jų pastabos yra vertingos bei aktualios. Tad prieš prasidedant Jūsų nuostabiai dienai, fotografas Egidijus Gedminas pataria jaunavedžiams neatidėti visų darbų paskutinei dienai, kad šventės dieną būtumėt pailsėję, geros nuotaikos ir pozityviai nusiteikę. Fotografas pataria nuoširdžiai įsiklausyti į jų patarimus, nes jų vestuvių dalyvavimas ir patirtis būna gerokai didesnė negu gali tikėtis užsakovai.

Vestuvių fotografai - Pasakiškos vestuvės - vestuvių paslaugų teikėjai

Taip pat, kuo mažiau jaudintis dėl nepavykusiu lūkesčių: tokių kaip neskanus tortas, ar ne tokia įsivaizduota nuotakos puokštė. Tai tik detalės, kurios neturi gadinti šventės, belieka ja mėgautis ir kuo mažiau galvoti apie kitus. Tam antrina ir vestuvių fotografė Dovilė. Kuri visų pirma jaunavedžiams pataria kuo daugiau mėgautis vienu kitu, rodyti savo begalinę meilę ir šilumą. Taip ir nuotraukos bus gražesnės ir jausitės geriau. O juk geros emocijos yra vestuvių dienos siekiamybė.

TAIP PAT SKAITYKITE:
Vestuvių fotografija: reportažinė, meninė ar stilizuota? >>

Jaunųjų artimieji – mažiau komentuokit!

Juk tik geros emocijos ir jūsų abiejų jaučiama meilė, ramybė nuramina ne tik jus pačius, bet ir jūsų artimuosius. Kurie kaip žinia, neretu atveju trikdo jūsų šventę. Čia gelbsti profesionalo patarimai – artimiesiems rekomenduoja jūsų vestuvių dieną, kuo mažiau komentuoti, ar kitaip patarinėti paslaugų teikėjams.

Fotografo manymu, viskas yra suderinta su jaunaisiais, tad kadrų dubliavimas ir kiti artimųjų veiksmai gali tik trikdyti paslaugų teikėjų darbą. Jų manymu, geriausia fotografui su artimaisiais nors kažkiek pabendrauti vestuvių dieną. Taip jie jausis atsipalaidavę, pajaus patį fotografą ir galės nebetrikdyti jų darbo.

Vestuvių diena fotografo akimis - Egidijaus Gedmino - vestuvių fotografas
Nuotrauka: Egidijus Gedminas

Svečių fotografijos

Žinoma, artimieji yra jūsų svečiai, tad ir jie tikisi būti įamžinti jūsų šventės dieną. Paklausėme fotografų, kaip jie vertina svečių prašymus nusifotografuoti su jaunaisiais, ar netgi būti nufotografuoti atskirai. Abu fotografai vienas kitam paantrino, kad nemato tame jokios problemos, jeigu tai yra tam tikru ir patogiu metu. Tai reiškia, kad fotografai mielai nufotografuos vestuvių svečius, jeigu tai netrikdys vestuvių fotografijos esančios pačiame jaunųjų fotografavimo įkarštyje.

Fotografo Egidijaus manymu, dažnai svečiai sukuria nuotaiką, jie džiaugiasi nauja šeima, pastiprina jaunavedžiams emocinę aplinką. Jei svečiai nori, fotografas visada fotografuoja, tačiau specialiai statiškai nesiūlo fotografuotis.

Fotografės Dovilės manymu, svečiams paprašius juos atskirai nufotografuoti ji stengsis visada tą padaryti, kad ir vėliau, bet dėmesys svečiui irgi yra svarbus ir būtinas, nes jis šiai šventei irgi ruošėsi (puošėsi, gražinosi). Juk į šventę atvykusius svečius norėjote matyti, tad ir įamžinti nėra didelės problemos. Tik žinoma reikia suprasti – tai nebus kiekvieno svečio asmeninė fotografija, tai įamžinimas jūsų nuostabios dienos, kurioje jie dalyvavo.

Nuotrauka: Do&An fotografija

Vestuvių nuotraukos socialiniuose tinkluose?

O dalyvauti svečiai be abejonės labai laukia ir kartais su dideliu nekantrumu perteikia visas šventės akimirkas socialiniuose tinkluose. Apie tavo sutikimą talpinti nuotraukas socialiniuose tinkluose žinoma pagalvoja ne visi. Dėl to fotografai pataria svečių paprašyti netalpinti vestuvių akimirkų savo socialiniuose tinkluose. Tai turėtų padaryti būsimi jaunavedžiai netgi kvietimuose paminėdami, kad šventės akimirkos neviešinamos jokiuose socialiniuose tinkluose, o kokybiškos nuotraukos bus pasiekiamos visiems svečiams, kiek vėliau praėjus šventei. Svarbiausia, ko prašo fotografė Dovilė, tai neperredaguoti jos paruoštų nuotraukų.

Pasikartosim, bet paminėsim, kad profesionalūs paslaugai teikėjai turėdami patirtį tikrai patars naudingų dalykų. Belieka įsiklausyti į jų informaciją ir ją priimti, ar tiesiog daryti išvadas.

Tad tebūnie jūsų vestuvės PASAKIŠKOS!

Vestuvių fotografai - Pasakiškos vestuvės - vestuvių paslaugų teikėjai

Parašyk komentarą

450