Labai dažnai esame girdėję: nepaleisk savo svajonės. Vaikystėje, kai maldaudavom tėvų nupirkti smuiką. Paauglystėje, kai rinkdavomės profesiją, ir vėliau, kai ieškodavome mylimo darbo. Dažnai tos svajonės kisdavo, mes jas pamiršdavome arba pakeisdavome kitomis. Ne išimtis ir vestuvės.

Esame sutikusios nuotakų, kurios švytėdamos dalinosi savo šventės vizija, prisimindamos, kaip apie tai svajojo jau nuo mažų dienų. Suknelė, bateliai, šukuosena. Pamergės, ceremonija, šventė. Jos žinojo viską. Ir visai nė motais, kad tam kažkas iš artimųjų nepritardavo ar pašiepdavo.

Senovinis automobilis vestuvėms - vabalas kabrioletas
Foto: Tomas Janulevičius – PhotoSeconds. Vestuvių fotosesija pavasarį. Automobilis – Veža vabalai | plaukų lankelis su gėlėmis – Šilko gėlė.

Deja, dauguma jaunųjų pasiduoda artimųjų ar aplinkos spaudimui ir plaukia pasroviui. Bet šį kartą papasakosime apie pasakiškas svajonių vestuves.

Gyvenimo aistra

Nemeluosiu, tai skamba tikrai keistai. Kiek pamenu savo seserį, nuo kokių 3 metukų ji buvo įsimylėjus žirgus. Iš pradžių manėme, kad tai tik vaikiškos užgaidos, kurios taip greitai praeina. Bet tai nesibaigė.

Vestuvių fotosesija su žirgais Kauno raj.
Foto: Tomas Janulevičius – PhotoSeconds. Nuotakos vestuvių fotosesija su žirgais. Vieta: Pajiesio žirgai | plaukų lankelis su gėlėmis – Šilko gėlė.

Bėgant metams, ši meilė žirgams vis augo ir stiprėjo. Išvykusi į žirgyną, ji praleisdavo valandų valandas jodama. Bet ne tik jojimas jai teikė malonumą. Sesuo prausdavo ir šukuodavo taip mylimus žirgus, valydavo gardus, nešdavo įvairiausius gardumynus, kad tik palepintų savo prižiūrimą gyvūną.

Užsiminus seseriai apie organizuojamą imituotą vestuvinę fotosesija, ji pradėjo žerti mintis. Ir visai nenuostabu, kad čia buvo nepamiršti ir jos mylimi žirgai.

Vestuvių fotografai - Pasakiškos vestuvės - vestuvių paslaugų teikėjai

Pasakiškos vestuvės

Kai tik pradėjome svarstyti apie planuojamą vestuvių fotosesiją, norėjome kažko kito, nei standartinės vestuvės. Ir čia per daug mąstyti nereikėjo. Sesuo nekantraudama dalinosi savo mintimis, kaip turėtų atrodyti jos pasakiškos vestuvės.

Stebėjausi, kad jai nebuvo svarbi vestuvinė suknelė ar įmantri šukuosena. O ir naujausio automobilio porelė visai nenorėjo – antikvarinis vabaliukas ir dar kabrioletas, buvo vienas iš norų.

Vestuvių fotosesija - senovinis automobilis - vabalo kabrioleto nuoma
Foto: Tomas Janulevičius – PhotoSeconds. Senovinis automobilis, kabrioletas – Veža vabalai | plaukų lankelis – Šilko gėlė | riešinės – Megztos riešinės | vieta – Pajiesio žirgai

Svarstėme kur galėtume daryti vestuvių fotosesiją ir nenuostabu, kad pasirinkome Pajiesio Žirgyną, kur sesuo-nuotaka praleidžia daugiausiai laiko. Deja, lijo lietus.

Suplanuotas jaunavedžių piknikas lauke galėjo ir neįvykti.

Tačiau mums pasiūlytas variantas daryti jį viduje buvo puiki idėja. Nemeluosim, kvapas buvo ne iš maloniųjų, bet sesuo jautėsi kaip namuose: nekantraudama ji vedė gilyn į arklides, tempė kitkas ir pasakojo, apie kiekvieną sutiktą žirgą.

Vestuvių organizavimas - Pasakiškos vestuvės katalogas

Piknikas pavyko ir net pranoko mūsų lūkesčius. Tiek aplinka, tiek jaunieji. Šalimais nenustygo ponis, kuris vis rupšnojo šieną, ir vis pasirodydavo mažas šunelis, turbūt neatsispyręs mūsų atsineštiems Sweet bite skanumynams.

Kol gelbėjome pikniką, pasitaisė ir oras. Išpildėm ir paskutinį nuotakos norą – pasijodinėjimą su žirgu. Fotografas vos spėjo ją gaudyti – sesuo pasileido į laukus. Nuotraukos gavosi iš ties įspūdingos – nesuvaidintos emocijos, polėkis, aistra.

Vestuvių pikniko fotosesija žirgyne, alternetyva lietui lyjant
Foto: Tomas Janulevičius – PhotoSeconds. Vestuvių fotosesijos piknikas su poniu.

Vestuvių fotosesija su žirgais

Šis projektas – imituotos svajonių vestuvės. Tačiau buvo atsižvelgta į visus poros norus: pasirinkta apranga, šukuosena, makiažas, transportas, vieta fotosesijai, veikla. O tikslas iš ties labai paprastas: išpildyti svajonę, paversti vestuves pasaka, apie kurią seniai svajojo įsimylėjėliai. Tam nesutrukdė net prastas oras.

Kaip tik atvirkščiai – supratome, kad tokios nestandartinės, neįprastos vietos suteikia tik žavesio. Nuotraukos, darytos tokioje aplinkoje, bus iš ties originalios, išskirtinės.

Vestuvių fotosesija su poniu žirgyve Kauno raj. - Pajiesio žirgai
Foto: Tomas Janulevičius – PhotoSeconds

Mes visuomet linkime, kad vestuvės vyktų tik vieną kartą. O jei vyktų, tai tik taip, kaip apie jas svajoja būsimi jaunieji. Nepakviesta teta ar trečios eilės pusbrolis gal trumpai paburbės, prabangūs pakvietimai atguls giliai į stalčių.

Nesvarbu, ką pagalvos kiti, jei pasirinksite ne aukštakulnius, o gal kelsite vestuves žiemą, švęsite su gausiu būriu draugų ar tik dviese. Tačiau išpildytos jūsų senos svajonės niekada nepasimirš, o jei dar tos svajonės išsipildo Jūsų svarbiausią dieną.

Mes, dekoratorės, nuolat primename, kad tai yra JŪSŲ šventė, JŪSŲ svajonių vestuvės.

Paverskite savo šventę maža pasaka…

– 2frogs pamąstymai –

Modeliai: Eglė ir Martynas
Makiažas: Epa make-up
Lankelis: Šilko gėlė
Riešinės: Megztos Riešinės
Koordinavimas, dekoras: 2Frogs
Jaunųjų įvaizdis: Sandra Svobūnė
Vieta: Pajiesio Žirgai
Nuotraukos: Tomas Janulevičius – PhotoSeconds
Saldumynai: Sweet bite
Senovinis automobilis: Veža Vabalai

Vestuvių fotografai - Pasakiškos vestuvės - vestuvių paslaugų teikėjai

Parašyk komentarą

450