Vestuvių fotosesijų vietos Kaune, Kauno rajone

Besiruošiant savo gražiausiai dienai, be kitų rūpesčių galvoje neabejotinai sukasi ir klausimas, kurios vestuvių fotosesijų vietos Kaune yra vertos dėmesio. Tikimės, jog šis ilgas sąrašas vietų, kur fotografuotis Kaune, tau bus naudingas ir sutaupys laiko, kurio, žinome, visada trūksta. Prie kiekvieno pristatomo objekto pateikiame ir galimas pramogas bei netoliese esančias kitas vietas, taip pat tinkamas vestuvių fotosesijai. Sąraše taip pat rasi vietų, kuriose vestuvių fotosesija gali vykti ir lietui lyjant.

TAIP PAT SKAITYKITE:
Idėjos, kaip užimti svečius per vestuves >>

Kauno senamiestis

Kauno senamiestis – populiariausia jaunųjų fotosesijos vieta laikinojoje sostinėje. Čia rasite visko: pradedant įvairių stilių architektūra ir baigiant moderniomis, jaukiomis kavinėmis.

Neabejotinai lankomiausia senamiesčio vieta  – Kauno rotušė.

Mėgaukitės senamiesčio alsavimu bei vienas kitu! O tos nuostabios dienos prisiminimai aplankys kaskart, vos tik atsiversi vestuvinių nuotraukų albumą…

 • Kaina. Senamiestyje gausu vietų, kuriose galima fotografuotis nemokamai.
 • Pramogos. Lauko kavinės, spinduliuojančios  jaukumu bei išpuoselėtu interjeru, mielai priims jaunuosius puodeliui kavos.
 • Artimiausios kitos vietos fotosesijai. Santakos parkas, Nemuno salos parkas, Vytauto parkas.

Plačiau apie Kauno senamiestį >>

Santakos parkas

Santakos parkas – tai vieta, kurioje Neris įteka į Nemuną. Galbūt ši simbolinė reikšmė būtent ir paskatins tave vestuvių fotosesijai pasirinkti šį objektą? Aplink Santakos parką išsidėstę istoriškai  bei architektūriškai unikalūs objektai: Kauno pilis, Šv. Jurgio bažnyčia, vienuolyno pastatai. Būnant parke, akys aprėpia ne tik Nemuno deltą: tolumoje šmėžuoja Aleksoto ir Vilijampolės mikrorajonai. Ar žinojai, jog, pasak legendos, būtent čia kunigaikštis Kunarijus ir įkūrė Kauną?

Plačiau apie Kauno Santakos parką >>

Nemuno salos parkas

Tai – miesto centre esantis parkas, į kurį veda net keturi tiltai. Ant pagrindinio jų – Simono Daukanto pėsčiųjų tilto – dažnai galima pamatyti jaunavedžius, pozuojančius prieš fotoobjektyvą. Gal šis parkas – sala, apsuptas Nemuno bei gausus floros, miesto centre tampančios tikra atgaiva, taps ir tavo vestuvinių nuotraukų fonu? Beje, ši vieta ypač patraukli pavasarį, kai čia augančios sakuros pasipuošia nuostabiais žiedais. 

Plačiau apie Nemuno salos parką >>

Žalgirio arena ir jos prieigos

Svajoji ne apie tradicinę, romantišką ar net šiek tiek „saldžią“ vestuvių fotosesiją? Pasvarstyk ir apie vadinamąjį urban arba miesto stiliaus nuotraukų variantą. Modernios architektūros  atstovas – Žalgirio arena bei šios prieigos – idealus tokio stiliaus vestuvių fotosesijų vietos Kaune variantas.

Plačiau apie Žalgirio areną >>

Vytauto parkas

Senas atrakcionų parkas – sovietmečio palikimas, ilgus metus buvęs ant Parodos kalno įsikūrusio Vytauto parko skiriamasis ženklas. Net neabejojame, jog šioje vietoje buvo „iškepta“ daug crazy, išskirtinių ar net mistika spinduliuojančių vestuvinių nuotraukų! Deja, viskas turi savo pabaigą. Atliekant Vytauto parko rekonstrukcijos darbus, atrakcionai, įvertinti kaip nesaugūs naudoti, buvo išmontuoti, tačiau jų vietoje įrengti nauji mašinėlių atrakcionai. Ši detalė taip pat gali atsidurti tavo vestuvinėse nuotraukose, kaip ir kiti, po rekonstrukcijos gerokai pasikeitusio parko kampeliai. 

 • Kaina. Parke fotosesija nemokama, tačiau, nusprendus išbandyti mašinėles, reikės įsigyti bilietą.
 • Pramogos. Veikia mašinėlių atrakcionų parkas.
 • Artimiausios kitos vietos fotosesijai. Ąžuolynas, Pelėdų kalnas.

Plačiau apie Vytauto parką Kaune >>

Vestuvių fotografai

Ramybės parkas

Nuo Kauno autobusų stoties šiek tiek paėję šiaurės kryptimi, atsidursite Ramybė parke.  Tai – buvusios senosios Kauno kapinės, šiandien skirstomos į keturis sklypus, turinčius atskirus pavadinimus: stačiatikių, musulmonų, evangelikų, katalikų. Ramybės parke galima pamatyti išskirtinės architektūros cerkvę, kurioje laiminamos santuokos bei vyksta kitos religinės apeigos, tačiau vien parko pavadinimas, o ir šio praeitis leidžia suprasti, jog tai – ne pati geriausia vestuvių fotosesijos vieta. Rinkitės kitas fotosesijos vietas, esančias netoli šio parko: Pelėdų kalną ar Vytauto parką.

TAIP PAT SKAITYKITE:
Išsamus vestuvių planavimo darbų sąrašas >>

Vienybės parkas (aikštė)

Jei populiariausios fotosesijos vietos Kaune atsispindi daugelyje vestuvinių nuotraukų, tai, suskubus pasirinkti šį variantą, būsi tikrai originali. Vienybės parkas, po 2020 metais baigtos rekonstrukcijos, pasikeitė neatpažįstamai. Senąjį vaizdą primena tik čia pat esantys Karo muziejus bei Amžinosios ugnies aukuras, kurie, taiklių architektūrinių sprendimų dėka, sukuria estetišką kontrastą šiuolaikinei aplinkai. Modernus fontanas, dirbtinis upelis, įvairių augalų gausa, unikalios betoninės formos dviratininkų, riedutininkų bei kitų ekstremalaus sporto entuziastų treniruotėms skirtos vietos, suoleliai: fono bei veiklos tavo vestuvių fotosesijai tikrai nepritruks.

Pelėdų kalnas

Tai – Kauno Žaliakalnio mikrorajone esanti unikali, romantiška, jauki bei šiek tiek mistiška vieta, apsupta gražios gamtos ir įdomios architektūros. Nuo kalno atsiveriantis Kauno senamiesčio vaizdas priverčia sustoti. Kalnas savo pavadinimą gavo dėl unikalios tvoros, juosiančios J. Vienožinskio menų fakultetą: šią puošią unikalios pelėdų skulptūros. Iš tiesų išskirtinė detalė tavo vestuvių nuotraukoms! 

Plačiau apie Pelėdų kalną Kaune >>

Aleksoto panorama

Tai – bene pati populiariausia apžvalgos aikštelė, nuo kurios atsiveria įspūdinga Kauno senamiesčio panorama. Aleksoto panorama – puikus fonas vestuvių fotosesijai.

Plačiau apie Aleksoto panoramą >>

Aleksoto aviacijos muziejus

Aleksoto aviacijos muziejuje kaupiama įvairi aviacinė technika. Jei ieškai įdomios ir originalios fotosesijos vietos Kaune, tai – puikus pasirinkimas. O jei vestuvių tematika turi kažką bendro su šia sritimi, tai nuotrauka prie lėktuvo – tiesiog būtina! 

 • Kaina. Apsilankymas muziejuje yra mokamas ir dėl šios galimybės reikia susitarti iš anksto.
 • Pramogos. Ekskursija muziejuje, skrydis virtualiu skrydžių imituokliu.
 • Artimiausios kitos vietos fotosesijai. Aleksoto panorama, Kauno botanikos sodas.

Plačiau apie aviacijos muziejų Aleksote >>

Ąžuolyno parkas

Ar žinojai, jog Žaliakalnio mikrorajone esantis parkas yra vienas iš didžiausių Europos ąžuolų parkų? Parkas unikalus ne tik didingais, ilgaamžiais ąžuolais, bet ir įvairių, į Raudonąją knygą įrašytų paukščių bei augalų gausa.

Tiesa, 2019 metais yra pradėti Ąžuolyno parko rekonstrukcijos darbai. Tad, planuojant fotosesiją šioje vietoje, tai reikėtų įvertinti.

Plačiau apie Ąžuolyno parką Kaune >>

Laisvės alėja

Tai – centrinė miesto gatvė, vienijanti įvairių kavinių bei parduotuvių tinklus. Laisvės alėja – iš tiesų unikali Kauno miesto vieta, menanti įvairias epochas. Vienas žinomiausių objektų, akį traukiantis unikalia architektūra – Kauno centrinio pašto rūmai. Ir, žinoma, liepos, kurios, suformuodamos alėją, suteikia šiai gatvei dar didesnio išskirtinumo. Tad, nieko keisto, jog šis objektas galėtų gauti vienos populiariausių vestuvių fotosesijų vietos Kaune titulą.

Plačiau apie Laisvės alėją Kaune >>

Kauno įgulos karininkų ramovė

Tai – Lietuvos kariuomenės Kauno įgulos karininkų organizacijos pastatas. Šis ištaigingas architektūrinis objektas pasižymi Renesanso epochai būdingas bruožais.

 • Kaina. Prie pastato galima fotografuotis nemokamai. Dėl fotosesijos galimybės viduje reikia susitarti su administracija.
 • Pramogos. Pastate veikiančiame restorane ,,Trys milžinai“, gurkšnojant kavą ar arbatą,  galima atsipūsti ir „pasikrauti“ jėgų tolimesnei fotosesijai bei likusiai šventės daliai. 
 • Artimiausios kitos vietos fotosesijai. Laisvės alėja, Nemuno salos parkas, Kauno valstybinis muzikinis teatras.

Plačiau apie Kauno įgulos karininkų ramovę >>

Kauno valstybinis muzikinis teatras

Tai – puošnus, neobarokinio stiliaus pastatas, traukiantis dėmesį tiek estetiška išore, tiek ir vidumi.

 • Kaina. Prie pastato galima fotografuotis nemokamai, o dėl fotosesijos viduje galimybės reikia tartis su teatro atstovybe.
 • Pramogos. Prie teatro veikia keletas kavinių, mielai tapsiančių jūsų trumpos atokvėpio minutės vieta.
 • Artimiausios kitos vietos fotosesijai. Laisvės alėja, Senamiestis, Kauno valstybinė filharmonija.

Plačiau apie Kauno valstybinį muzikinį teatrą >>

Kauno valstybinė filharmonija

Kauno valstybinė filharmonija – neoklasicistinio stiliaus pastatas, unikalus turtinga, daug menančia praeitimi. Jei ieškai vietos fotosesijai Kaune, drąsiai siūlome šį variantą. Nuotraukos prie didingo pastato kolonų ar laiptų iš tiesų įspūdingos!

 • Kaina. Nemokamai galima fotografuotis prie pastato, o dėl fotografavimo viduje galimybės būtina tartis su filharmonijos atstovybe.
 • Pramogos. Šalia filharmonijos esančioje Laisvės alėjoje veikia daug kavinių. Išskirtinio dėmesio nusipelno legendinė „Spurginė“, į kurią užsukus tiesiog būtina paragauti skaniųjų senovinių spurgų.
 • Artimiausios kitos vietos fotosesijai. Laisvės alėja, Senamiestis, Kauno valstybinis muzikinis teatras.

Plačiau apie Kauno valstybinę filharmoniją >>

Rožinis dramblys

Tai – vieno pastato, esančio Putvinskio gatvėje, sieną puošiantis  meno kūrinys. Menininkų nupieštas didelis rožinės spalvos dramblys simbolizuoja meilę, tad tai – neabejotinai taiklus vestuvių fotosesijos vietos Kaune variantas.

Plačiau apie Rožinį dramblį Kaune >>

Vestuvių fotografai

Trijų Mergelių tiltas

Tai – pėsčiųjų tiltas per Nemuną, jungiantis Panemunės šilą ir A. ir J. Gravrogkų gatvę. Žingsniuodami gana ilgu, 388 metrų besitęsiančiu tiltu (puiki vieta išbandyti jaunikio jėgą nešant savo mylimąją!), mėgaukitės nuostabiais atsiveriančiais vaizdais: Panemunės šilas, geležinkelio bėgiai, upių tėvas Nemunas.

 • Kaina. Nemokama.
 • Pramogos. Nuo šio tilto organizuojami šuoliai su guma. Aišku, tokiam pasiūlymui savo vestuvių dieną „pasirašytų“ tik užkietėję ekstremalai, tačiau toks nuotykis tikrai leistų pamiršti jauduliuką prieš ištariant lemtingąjį „taip“! Perėję tiltą, pateksite į Panemunės šilą, kuriame galima susigalvoti  įvairių žaidimų ar kitų pramogų, pavyzdžiui, fotosesija su dviračiais – įdomi mintis.
 • Artimiausios kitos vietos fotosesijai. Kauno Marių regioninis parkas, Pažaislio vienuolyno ansamblis.

Plačiau apie trijų mergelių tiltą >>

Kauno botanikos sodas

Augmenijos gausu tiek lauke, tiek Botanikos sodo oranžerijos viduje. Jei ieškai gražios vietos Kaune fotosesijai, apsvarstyk šį variantą. Net ir žiemą ar rudenį, kai gamta miega, šioje vietoje galėsi fotografuotis nuostabios žalumos fone.

Plačiau apie Kauno botanikos sodą >>

Jiesios kraštovaizdžio draustinis

Jiesios kraštovaizdžio draustinis – tai vaizdinga, saugoma teritorija, besitęsianti Kauno miesto ir Kauno rajono ribose. Žvilgsnis į šioje vietoje atsiveriančias atodangas iš tiesų  užgniaužia kvapą, tad ir nuotraukos, padarytos tokiame fone, nustebins savo originalumu. Pasirinkę fotografuotis Jiesios kraštovaizdžio draustinyje, nepamirškite aplankyti ir Jiesios upelio bei Napoleono kalno.

Plačiau apie Jiesios kraštovaizdžio draustinį >>

Napoleono kalnas

Tarp Panemunės ir geležinkelio tilto esantis piliakalnis unikalus vaizdingas augmenija bei gražiu horizontu, atsiveriančiu į Nemuną.

Plačiau apie Napoleono kalną >>

Jiesios upelis

Jiesios upelis – unikalus kampelis, išsaugoję gamtos natūralumą. Vandens ir augmenijos atspindžiai jūsų vestuvių nuotraukose atrodys nepaprastai žaviai bei originaliai. Galbūt tokios originalios vestuvių fotosesijų vietos Kaune kaip tik ir ieškai?

Plačiau apie Jiesios upelį >>

Kauno pirmasis fortas

Kauno pirmasis fortas – išlikusi Kauno tvirtovės dalis, kurią galite pamatyti važiuojant Via Baltica magistralės keliu nuo Kauno link Akademijos miestelio.

Plačiau apie Kauno pirmąjį fortą >>

Kauno devintasis fortas

Dar viena išlikusi Kauno miesto tvirtovės dalis, iš pirmo žvilgsnio traukianti akį gražia aplinka. Tačiau, prisimindami skaudžią istoriją, pabrėžiame, jog ši vieta nėra tinkama vestuvių fotosesijoms. Jaunųjų supratingumo prašo ir patys IX forto muziejaus atstovai.

Lampėdžių paplūdimys

Lampėdžių paplūdimys – vienas mėgstamiausių Kauno paplūdimių, šiltuoju metų laiku itin mėgiamas kauniečių ir miesto svečių. Paplūdimys yra tvarkingas, prižiūrimas, tad, jei kils noras savo vestuvių akimirkas įamžinti būtent tokiame fone (nuotaka su bikini: kodėl gi ne!), tai – puiki vieta.

 • Kaina. Nemokama.
 • Pramogos. Vasaros sezono metu yra galimybė išsinuomoti valtį, vandens dviračius.
 • Artimiausios kitos vietos fotosesijai. Santakos parkas, Senamiestis.

Marvelės upės slėnis

Marvelės upės slėnis skiria Kauno mikrorajono Aleksoto ir Kauno rajone esančių Ringaudų seniūnijos ribas. Atlikus slėnio rekonstrukcijos darbus, galima patekti prie įspūdingų vandes kaskadų. Tai – itin mėgiamas kauniečių vestuvinių nuotraukų fonas, galintis atrodyti tikrai originaliai.

 • Kaina. Nemokama.
 • Artimiausios kitos vietos fotosesijai. Botanikos sodas, Kauno I fortas.

Plačiau apie Marvelės slėnį >>

Linkuvos dvaras

Linkuvos dvaras – Šilainių mikrorajone buvusio dvaro sodyba, kurioje šiuo metu įrengtos gyvenamosios patalpos. Akį traukianti pastato architektūra bei aplinkinė teritorija jaunavedžių bei kitų gero kadro ieškančiųjų mėgiama. Aišku, fotografuojantis būtina paisyti čia gyvenančių žmonių interesų bei nepažeisti šių privatumo.

 • Kaina. Nemokama.
 • Artimiausios kitos vietos fotosesijai. Lampėdžių paplūdimys, Senamiestis.
Vestuvių fotografai

Kleboniškio miško parkas

Tai – bene didžiausias parkas Kaune, išsaugojęs gamtos unikalumą. Čia patenkama per Kleboniškio pėsčiųjų tiltą, einantį per Kaunas-Vilnius automagistralę. Vestuvių nuotraukose puikiai atrodys tiek tiltas, tiek ir didingų medžių nestokojantis parkas.

 • Kaina. Nemokama.
 • Artimiausios kitos vietos fotosesijai. Lentainių piliakalnis.

Lentainių piliakalnis

Nuo Domeikavos seniūnijoje esančio piliakalnio atsiveria gražus vaizdas į Nerį. Estetiškas „kąsnelis“ ne tik akims paganyti, bet ir puikus kadras tavo vestuvių fotoalbumui.

 • Kaina. Nemokama.
 • Artimiausios kitos vietos fotosesijai. Kleboniškio miško parkas, Senamiestis.

Kauno Kristaus Prisikėlimo bažnyčios apžvalgos aikštelė

Tai – didžiausia bazilikinė bažnyčia Kaune, turinti apžvalgos aikštelę, nuo kurios kaip ant delno atsiveria gražus Kauno miesto vaizdas. Net jei amžiną meilę prisiekti nusprendėte kituose maldos namuose ar santuoką įforminote civilinės metrikacijos biure, tai – puikus vestuvių fotosesijų vietos Kaune variantas.

Plačiau apie Prisikėlimo bažnyčią >>

Kauno marių regioninis parkas

Tai – unikalus Kauno marių tvenkinio kraštovaizdis, žavintis įspūdinga  gamta. Kai fotosesija Kaune nusprendžiama organizuoti šioje vietoje, fotografai vos spėja darbuotis: tiek daug žavių kampelių, kurie papuoš tavo vestuvių nuotraukas!

 • Kaina. Nemokama.
 • Artimiausios kitos vietos fotosesijai. Pažaislio vienuolynas, Jachtklubas.

Pažaislio vienuolynas

Tai – vėlyvąjį baroką atstovaujantis pastatų ansamblis, esantis Kauno marių regioniniame parke. Pažaislio vienuolyną ir jo apylinkes pamėgę ne tik kauniečiai, norintys pabūti atokiau nuo miesto šurmulio, dažni svečiai čia ir jaunavedžiai, svajojantys apie romantišką vestuvių fotosesiją. Pažaislio vienuolyne įsikūręs prabangus sveikatingumo kompleksas „Monte Pacis“, žinomas savo Karietų aikšte bei Liepų alėja. Tai – tinkama vieta ir tavo vestuvių pokyliui.

 • Kaina. Mokama.
 • Artimiausios kitos vietos fotosesijai. Kauno marių regioninis parkas, Jachtklubas.

Jachtklubas

Jachtklubas – tai Kauno regioniniame parke įsikūręs jachtų uostas, pritraukiantis ne tik šio sporto entuziastus, bet ir visus, norinčius tiesiog pasivaikščioti bei pasigrožėti vaizdais. Tai – iš tiesų įdomus bei originalus elementas ir vestuvinėse nuotraukose. Čia įsikūręs to paties pavadinimo restoranas, savo klientus viliojantis ne tik puikiu meniu, bet ir įspūdingu vaizdu į vandenį. „Jachtklube“ gali surengti ir savo vestuvių puotą.  

 • Kaina. Įėjimas į Jachtklubą nemokamas.
 • Pramogos. Iš anksto susitarus, galima išsinuomoti jachtą. Tai – puiki pramoga vestuvėms, mergvakariui, bernvakariui ar kitos šventės proga.
 • Artimiausios kitos vietos fotosesijai. Pažaislio vienuolynas, Kauno marių regioninis parkas.

Dubravos rezervatinė apybrubė

Dubravos rezervatinė apybrubė – tai žmogaus rankų prisilietimo kelis dešimtmečius išvengęs rezervatas, žavintis vaizdinga, neeiline gamta. Vestuvių fotosesija Kaune šioje vietoje – puikus pasirinkimas. Galutinis rezultatas, atsispindėsiantis nuotraukose, bus ne tik įdomus, bet ir nestokos paslaptingumo.

 • Kaina. Nemokama.
 • Artimiausios kitos vietos fotosesijai. Kadagių slėnis, Girionių parkas.

Kadagių slėnis

Tai – neabejotinai viena gražiausių pasivaikščiojimo vietų Kauno apylinkėse. Pėsčiųjų takas apsuptas kadagių, nuo jo atsiveria nepaprasto grožio horizontas į Nemuną. Žingsniuodami Kadagių slėnio taku, ne kartą stabtelėsite pasigrožėti nuostabiais vaizdais bei įkvėpti gryno oro. Tikrai nepasigailėsite pasirinkę šią vietą vestuvių fotosesijai. Atskleisime paslaptį: vakarėjant kadrai tiesiog nepakartojami!

 • Kaina. Nemokama.
 • Pramogos. Iš anksto susitarus su netoliese esančio žirgyno administracija, galima surengti ir romantišką fotosesiją Kadagių slėnyje su žirgais.
 • Artimiausios kitos vietos fotosesijai. Dubravos rezervatinė apybrubė, Girionių parkas.

Girionių parkas

Girionių parkas – tai vienas didesnių ir turtingesnių savo medžių bei krūmų įvairove parkas. Nuo parko aikštelės atsiveriantis gražus vaizdas į Pažaislio vienuolyną – puikus vestuvinių nuotraukų akcentas.

 • Kaina. Nemokama.
 • Artimiausios kitos vietos fotosesijai. Dubravos rezervatinė apybrubė, Kadagių slėnis.

Raudondvario dvaras

Raudondvario dvaras – Kauno rajone, Raudondvaryje esantis atrestauruotas dvaras, vienas populiariausių vestuvių fotosesijų vietos Kaune variantas. Vestuvinėse nuotraukose puikiai atrodo tiek išpuoselėta aplinka, tiek restauruoti architektūriniai pastatai.

 • Kaina. Mokama.
 • Pramogos. Buvusioje dvaro oranžerijoje įrengtas restoranas, kuriame galima ne tik romantiškai atsigerti kavos, arbatos ar pakelti taurę šampano su svita, bet ir surengti vestuvių puotą.
 • Artimiausios kitos vietos fotosesijai. Netonių kalnas, Kulautuva.
Vestuvių fotografai

Netonių kalnas

Nuo Netonių kalno, esančio Kauno rajone, atsiveria graži panorama: Nemunas, kitapus jo –  Kulautuva, tolumoje – Kaunas, su aiškiai išsiskiriančia Prisikėlimo bažnyčia. Šių žavių vaizdų fone tetrūksta tavęs ir tavo mylimojo!

 • Kaina. Nemokama.
 • Pramogos. Kalne veikia skraidyklių sporto bazė. Gal savo vestuvių dieną norite būti pakylėti iki dangaus ne tik perkeltine prasme?
 • Artimiausios kitos vietos fotosesijai. Kulautuva, Raudondvario dvaras.

Kulautuva (Kauno raj.)

Važiuodami nuo Kauno link Raudondvario Jurbarko kryptimi, galite užsukti į Kulautuvą – žavų kurortinį miestelį. Vasarą čia kasmet organizuojamas „Akacijų alėjos“ festivalis pritraukia būrius dainuojamosios poezijos gerbėjų iš visos Lietuvos. Kulautuva, apsupta miškų – itin jauki, sutvarkyta vieta, puikiai tinkama ir vestuvių fotosesijoms.

 • Kaina. Nemokama.
 • Artimiausios kitos vietos fotosesijai. Netonių kalnas, Raudondvario dvaras.

Žemaitkiemio Babtyno dvaras (Kauno raj.)

Žemaitkiemio Babtyno dvaras – valstybės saugomas kultūrinio paveldo objektas, menantis senus laikus. Dėl išlikusios unikalios architektūros bei gražios aplinkos šioje vietoje dažnai vyksta ir vestuvių fotosesijos.

 • Kaina. Mokama.
 • Pramogos. Dvare galima švęsti savo vestuves.
 • Artimiausios kitos vietos fotosesijai. Raudondvario dvaras.

Žeimių dvaras (Jonavos raj.)

Žeimių dvaras – Jonavos rajone esantis klasicizmo stiliaus dvaras, žavintis ne tik didinga architektūra, bet ir garsiąja Liepų alėja bei kitomis augmenijos rūšimis. Jei savo vestuvių fotosesijai ieškai vietos, dvelkiančios senove, tai – iš tiesų dėmesio verta alternatyva.

 • Kaina. Fotosesija mokama, dėl jos būtina susitarti iš anksto.
 • Pramogos. Ekskursija po dvarą.
 • Artimiausios kitos vietos fotosesijai. Zatyšių karjeras.
Žeimių dvaras
Vieta: Žeimių dvaras | Fotografas: Martynas Musteikis Photography | Dekoras: Lovely decor | Gėlės: G&G wedding decor | Arka: Gėlių kiemelis

Zatyšių karjeras

Zatyšių karjeras – 30 minučių atstumu nuo Kauno esanti vieta, karštomis vasaros dienomis itin mėgiama žmonių, norinčių atsigaivinti vandenyje bei pasilepinti saulės spinduliais. Tačiau šioje vietoje gali vykti ir tavo vestuvių fotosesija. Tai – puikus variantas ieškantiems netradicinių fotosesijos sprendimų!

 • Kaina. Nemokama.
 • Artimiausios kitos vietos fotosesijai. Žeimių dvaras.

Lietuvos liaudies buities muziejus (Rumšiškės, Kauno raj.)

Tai – idealus vestuvių fotosesijų vietos Kaune pasirinkimas, o ypač – rengiant rustic ar kaimiško stiliaus šventę. Šioje vietoje gausu įdomių senovinių pastatų, netrūksta ir gamtos detalių.

 • Kaina. Mokama.
 • Pramogos. Pačiame muziejuje yra Žirgynas.
 • Artimiausios kitos vietos fotosesijai. Kauno marių regioninis parkas.

Plačiau apie Rumšiškių muziejų >>

Barsukynė (Kačerginės miškas, Kauno raj.)

Tai – poilsiavietė Kačerginės miške, kurią, dėl sutvarkytos aplinkos bei gražios augmenijos, rekomenduojame ne tik vasaros piknikui gamtoje, bet ir… jaunavedžių fotosesijai. Jaukios bei išskirtinės nuotraukos garantuotos!

 • Kaina. Nemokamai.
 • Artimiausios kitos vietos fotosesijai. Kauno I fortas, Santakos parkas.

Plačiau apie Barsukynės poilsiavietę >>

Barsukynė (Kačerginės miškas, Kauno raj.)
Vieta: Barsukynės poilsiavietė | Nuotrauka: Lyg Sapne Photography

Kaip matai, Kaune ir jo apylinkėse apstu vietų, tinkamų vestuvių fotosesijai. Vienos ieško prabangos, kitoms, priešingai, imponuoja paprastumas ar originalumas. O kokioje aplinkoje tu įsivaizduoji savo vestuvių fotosesiją? Galbūt žinai ne tokių populiarių, tačiau vestuvių fotosesijai taip pat tinkančių vietelių Kaune ir jo apylinkėse? Pasidalink savo patirtimi!

TAIP PAT SKAITYKITE:
Vestuvių fotosesijų vietos Vilniuje ir Vilniaus apskrityje >>

5 3 balsai
Įvertink šį straipsnį!
0 Komentarai
Inline Feedbacks
Peržiūrėti visus komentarus