Šį kartą apie tai, kas jauku ir magiška, apie nedideles vestuves. Apie tokias, kurioms tereikia pačių artimiausių žmonių bei keleto profesionalių paslaugų teikėjų. Šios mažos vestuvės Kaune vyko paskutinę vasaros dieną ir tos dienos pasakojimu dalinasi nuostabi jaunavedžių pora – Justina ir Erikas.

„Kadangi visi puikiai žino posakį – svarbu ne kiekybė, o kokybė, mes jo ir laikėmės.“ – sako mažas bei jaukias vestuves suplanavę jaunieji Justina ir Erikas.

Vestuvių istorija - mažos vestuvės Kaune - besisukanti nuotaka gamtoje
Nuotrauka – Mangusto / Photos tell Stories | Vestuvinė suknelė – Ingos suknelės | fotosesijos vieta – Babtyno-Žemaitkiemio dvaras

Mažos vestuvės Kaune

Jaunavedžiai atvirauja, kad norėjo savo šventės metu – jaukumo. Dėl šios priežasties pasirinko mažas ir nedideles vestuves, kuriose dalyvavo tik patys artimiausi bei geriausi draugai.

Pora pabrėžė, kad nemėgsta didelių ir masinių renginių. O turimas ne didelis, bet tvirtas draugų ir artimųjų ratas, buvo būtent tai ką jaunieji norėjo matyti savo vestuvių šventėje.

TAIP PAT SKAITYKITE:
Magiškos vestuvės Kauno botanikos sode greta maumedžio >>

Tad abu vieningai nusprendė – vestuvės bus nedidelės. Tačiau pačios nuoširdžiausios ir tokios apie kokias svajoja. ,,Po truputį šlifuojant šventės rėmus, pasidarė labai aišku kaip viskas atrodys. Kvietėm tik tuos, kuriuos norim matyti kiekvieną dieną, kurie mums yra džiaugsmas, o ne giminės prakeiksmas“ – šypsosi nuotaka Justina.

Vestuvės – tai dviejų žmonių šventė, kurią taip pat planuoja abu

Justina tvirtai teigia, kad vestuves turi planuoti abu sutuoktiniai. ,,Juk dvi galvos geriau nei viena“ – juokiasi nuotaka ir atvirauja, kad lengviau viską daryti tada, kai pora svajoja ir kuria kartu. Tai veda link tobulos ir gražios šventės.

Nuotaka palaiko visas poras planuojančias vestuves, be priverstinio pataikavimo tėvams ir artimiesiems, o vietoj to ramiai susikurti tobulą puotą.

Šventę be tetų ar kitų artimųjų, kurių nematė daugelį metų ir puikiai žino, kad po vestuvių jų nematysit dar tiek pat. Taip pat jaunieji dalinasi patirtimi, kad ramus tarimasis ir aiškus vestuvių planavimo darbų sąrašas yra būtent tai nuo ko reikėtų pradėti planuoti vestuves.

Vedėjas mažose vestuvėse?

Eriko ir Justinos teigimu vestuvės turėtų būti ta diena, kurią galėtų mėgautis ne tik jie, bet, kad ir mažas jų kviestinių svečių būrys. ,,Norėjome jaukumo savo šventės metu“ – teigia Justina. Ir patikina, kad labai akcentavo du jiems svarbius paslaugų teikėjus – tai fotografą ir vedėją.

Pradėję nuo šių dviejų paslaugų teikėjų, pora toliau ramiai planavo šventę ir ne kartą rėmėsi vestuvių vedėjo Tomo Grigaičio patarimais dėl šventės: ,,gavom daug patarimų iš vedėjo, jis priminė ne vieną dalyką, apie kurį aš tikrai nebuvau pagalvojusi“.

Justina priduria, kad abu su vyru vertindami kokybišką laiką. Šventę organizavo sau ir nuo savęs visai šeimai bei draugams: ,,tiesiog abu šventai tikim, kad tai mūsų gyvenime vyksta tik vieną kartą. Norėjome kultūringos, estetiškos šventės, magiško vakaro“.

Nuotakos manymu tokia šventė įmanoma ne vien artimųjų pagalba, be vedėjo jų planuotos mažos vestuvės Kaune nebūtų tokios jaukios ir įsimintinos. Kiekvienam svečiui buvo parodytas dėmesys, o jaunieji galėjo mėgautis švente.

Mažos vestuvės Kaune - jaunavedžiai supasi
Nuotraukos – Mangusto / Photos tell Stories | vestuvinė suknelė – Ingos suknelės | fotosesijos vieta – Babtyno-Žemaitkiemio dvaras

,,Vedėją Tomą Grigaitį pasirinkome dėl labai aiškių priežasčių. Mums buvo svarbu, kad iš vakaro liktų tik patys geriausi prisiminimai ir emocijos. Nenorėjome apsikrauti patys, ar dar blogiau apkrauti savo artimųjų. Labai norėjome, kad šventė nuo pradžios iki pabaigos būtų vientisa. Apie mus ir mūsų artimuosius, kad jiems atėjus pas mus, būtu gera, jauku, ir nereikėtų kalbėtis apie orą. Vestuvės mums yra ne tik skani vakarienė ir geras vynas, tai yra tik maža dalis. Labai svarbu turėti žmogų, kuris kiekvieną minutę rastų tinkamą žodį, nepasimestų ir suvaldytų, kad ir nedidelę kompaniją. Kartais norint atvirumo ir gražaus žodžio, ypač stebint kitiems reikia išlipti iš komforto zonos, todėl mums pasisekė, kad mūsų šventę vedė Tomas, kuris puikiai sugeba sujungti visus šiuos dalykus.“ – džiaugiasi jaunieji.

Pabaigai

Juk svečiai taip kaip ir jūs laukia vestuvių dienos, tad nusipelnė mėgautis ją lygiai taip pat kaip ir jūs. Planuokite savo nepamirštamas vestuves, kad ir kokios jos būtų – mažos, ar didelės, bet svarbiausia atvira širdimi ir su profesionalų pagalba.

,,Tikėkite, kad šią šventę planuojate pirmą ir paskutinį kartą gyvenime, tada ji bus magiška…“ – pakartoja Justina.

Dėkojame Justinai ir Erikui už pasidalinta patirtimi planuojant vestuves bei linkime dar tik planuojantiems tokios magiškos ir nepamirštamos šventės!

Vestuvių planavimas - mažos vestuvės Kaune - nuotaka su vainikėliu
Nuotraukos – Mangusto / Photos tell Stories | vestuvinė suknelė – Ingos suknelės | makiažas – Gabrielės Make up | fotosesijos vieta – Babtyno-Žemaitkiemio dvaras

Eriko ir Justinos mažos vestuvės Kaune vyko 2017-08-31
Šventės viena – Čiop Čiop Kaunas
Santuokos laiminimo vieta – Kauno Šv. Jurgio Kankinio (pranciškonų) bažnyčia (brolis Paulius)
Vestuvių vedėjas – Renginių Vedėjas Tomas Grigaitis
Nuotraukos – Mangusto / Photos tell Stories
Makiažas – Gabrielės Make up
Vestuvinė suknelė – Ingos suknelės
Vestuvių fotosesijos vieta – Babtyno-Žemaitkiemio dvaras

Tikros vestuvių istorijos - Pasakiškų vestuvių idėjos
0 0 balsas
Įvertink šį straipsnį!
0 Komentarai
Inline Feedbacks
Peržiūrėti visus komentarus