Kai vasara įsibėgėja, pasimeti: kuri savaitė ar diena šiandien? Vestuvių karštinė – geriau ir nepavadinsi. Vis dažnesni susitikimai, netylantis telefonas ir ore tvyrantis lengvas stresas.

Tiek daug klausimų, tiek daug apmąstymų ir noras išspręsti visas lygtis. Tačiau mums, vestuvių planuotojoms, tai yra didžiausias įšūkis – viską sustatyti į savas vietas.

Skaitykite ir kitas jaunavedžių istorijas >>

Jaukios Viktorijos ir Roberto vestuvės

Norime prisiminti vienas, išties nuostabias vestuves, prie kurių teko prisidėti. Jaunieji turėjo išsirinkę tik šventės vietą, ir tikėjosi mūsų pagalbos, ieškant kitų paslaugų teikėjų.

Viktorija ir Robertas buvo nusistatę biudžetą, tad turėjome numatytas ribas. Vienas iš pagrindinių Jų pageidavimų – tam tikros detalės.

Tad pagrindinė mūsų užduotis ir buvo viską parinkti tinkamai, pateikti subtiliai ir išpildyti Jaunųjų vizijas, kurias mums papasakojo.

Jaukios Viktorijos ir Roberto vestuvės Girionių sodyboje
Viktorija ir Robertas 2017 m. rugsėjį. Akimirką įamžino: Dežavu fotostudija | Makiažas: Epa make-up | Nuotakos šukuosena rūpinosi: Tadas Kiveris | Vestuvinė suknelė: Astos suknelės | Nuotakos puokštė ir vainikėlis, gėlės: Fitodizaino studija

Šventės vieta – Girionių sodyba

Šventės vieta – vienas iš svarbiausių pasirinkimų. Jaunieji kantriai ieškojo optimalaus varianto. Netoli Kauno, apsupta gamtos, su rūpestingais šeimininkais ir profesionaliu personalu – būtent tokia buvo pasirinkta, Girionių sodyba. Viktorijai ir Robertui puikiai tiko vietos lokacija, interjeras ir, žinoma, kaina.

Girionių sodyboje dirbome jau ne pirmą kartą, tad puikiai žinojome šios sodybos privalumus. Atvykę svečiai buvo pasitikti su kvapniausiais ir skaniausiais užkandžiais, o padavėjai nardė tarp visų tarsi žuvys vandenyne. Svečiai vaišinosi, juokavo, gėrėjosi nuostabia aplinka, tad laikas neprailgo.

Vestuvės Girionių sodyboje šalia Kauno
Šventės vieta – Girionių sodyba | Akimirką įamžino: Dežavu fotostudija

Vestuvių fotografės

Susipažinę su Viktorija ir Robertu iš karto pagalvojome, kokius fotografus galėtume jiems rekomenduoti. Savitas stilius, detalės, natūralumas – to tikėjosi būsimi jaunavedžiai. Nedvejodamos pasiūlėme susipažinti su fotografėmis, kurios yra Dežavu fotostudijos įkūrėjos.

Susitikę su merginomis jaunieji pasinėrė į ilgą pokalbį. Vestuvių fotografės išklausė norus, svajones ir iliuzijas. Jos ne tik pasiūlė fotografuoti visos dienos momentus, bet taip pat pakvietė Viktoriją sutikti nuotakos rytą šviesioje ir be galo jaukioje fotostudijoje.

TAIP PAT SKAITYKITE:
Išsamus vestuvių planavimo darbų sąrašas >>

Dvi nuostabios fotografės ir jaunieji iš karto pajuto tarpusavio ryšį, kuris yra toks svarbus vestuvių dieną.

Gautos nuotraukos tiesiog sužavėjo: pačios jautriausios akimirkos, svečių emocijos ir jaunųjų žvilgsniai. Merginos buvo tarsi nematomos ir sugebėjo užfiksuoti tikriausius ir nuostabiausius jausmus.

Nuotakos rytas

Koks Jaunosios rytas be grožio procedūrų ir draugių? Šviesi erdvė su apgalvotu dekoru, sugužėję grožio meistrai, mama, draugės ir burbuliukai. Dežavu fotostudijoje prasidėjo tobulas nuotakos rytas – jokių bereikalingų daiktų ir taip nereikalingo streso.

Kol Viktorija svajingai sėdėjo patogiame krėsle, aplink ją sukosi šukuosenos bei makiažo meistrai. Lengvos, romantiškos garbanos, bei subtilus makiažas apie kokį jaunoji ir svajojo.

TAIP PAT SKAITYKITE:
Nuotakos rytas fotostudijoje >>

Pagražinta Viktorija sulaukė būrio draugių, kurios skubėjo į pagalbą apsirengiant be galo romantišką jaunosios suknelę.

Romantiškas nuotakos pasiruošimo fotosesija fotostudijoje
Nuotaka Viktorija savo vestuvių rytą su draugėmis praleido Dežavu fotostudijoje. Makiažas: Epa make-up | Nuotakos šukuosena rūpinosi: Tadas Kiveris | Vestuvinė suknelė: Astos suknelės | Nuotakos puokštė ir vainikėlis, gėlės: Fitodizaino studija

Senovinis automobilis

Bendraudamos su jaunaisiais sužinojome, kad viena iš Jų aistrų – senoviniai automobiliai. Su džiaugsmu saldžiajai porelei pasiūlėme išpildyti dar vieną savo svajonę – vestuvių dieną pasivažinėti senoviniu kadilaku.

Išpuoselėtas iki begalybės, baltas Eldorado kadilakas ne tik vežiojo jaunuosius, bet ir puikiai tiko fotosesijai.

TAIP PAT SKAITYKITE:
Automobilių nuoma vestuvėms >>

Kol svečiai ruošėsi keliauti į sodyba, ką tik “iškepti” jaunieji mėgavosi ramybe erdviame automobilyje. Saulės spinduliai žaidė languose.

Pokštaujantis vairuotojas Viktoriją ir Robertą vežiojo siaurais miško keliais ir visai neskubėjo – leido pasimėgauti artumu.

Senovinis kadilakas vestuvėse Kaune
Viktorija ir Robertas savo vestuvių dieną senoviniame kadilake (Cadillac Eldorado nuoma). Įamžino: Dežavu fotostudija | Makiažas: Epa make-up | Šukuosena: Tadas Kiveris | Vestuvinė suknelė: Astos suknelės | Nuotakos puokštė ir vainikėlis, gėlės: Fitodizaino studija

Vestuvių šventės dekoras, gėlės

Kadangi nemažai laiko praleidome bendraudami su jaunaisiais, puikiai žinojome, apie kokį dekorą svajoja Viktorija ir Robertas. Daug žalumos, natūralumo, lengvumo – puikusis rustic.

Kadangi jaunieji pilnai pasitikėjo mūsų idėjomis, nebijojome ir eksperimentuoti – dekoro detalėmis tapo nuostabūs sukulentai. Norėjome, kad šis dekoras atspindėtų pačius jaunuosius – laisvus, energingus ir tikrai išskirtinius, nebijančius eksperimentuoti.

Nuotakos puokštė ir vainikėlis Jaunajai buvo ypatingai svarbūs akcentai. Floristės įdėmiai išklausė Viktorijos norus ir surišo tikrą, Jaunosios svajonių puokštelę.

Šventinė erdvė pasipuošė nuostabiais, įvairiais žaliais atspalviais. Žvakių gausa suteikė romantikos ir jaukumo. Vienur kitur pražydę sukulentai sužadino svečių smalsumą ir pavertė šventę išskirtine – kaip ir patys Jaunieji.

Sukulentai vestuvių stalo dekore - Viktorijos ir Roberto vestuvės
Sukulentai iš Kitokios gėlės | dekoravimas: 2frogs | Įamžino: Dežavu fotostudija

Vakaro vedėjai

Jauni, energingi, charizmatiški – Shventė.lt komanda nei vieno nepaliko abejingo. Juokas iki ašarų, pavargusios kojos nuo šokių ir nesibaigianti energija.

Tik atvykusių svečių nekantriai laukė vedėjas Tomas. Juk su visais norėjos susipažinti, pakalbinti. Neliko nejaukių tylos akimirkų, nebuvo laiko kada atsikvėpti – smagios užduotys, šmaikštūs pokštai ir netylantis juokas.

Viso vakaro metu nuo veidų nedingo šypsenos, o po šventės dar ilgai sklandė kalbos, koks neužmirštamas vakaras buvo.

Vestuvių vakaro linkmybės
Viktorija ir Robertas. 2017 m. rugsėjis. Įamžino: Dežavu fotostudija | Makiažas: Epa make-up | Šukuosena: Tadas Kiveris | Vestuvinė suknelė: Astos suknelės | Vainikėlis, gėlės: Fitodizaino studija | Vieta: Girionių sodyba

Vestuvių vakaro kulminacija – šampano taurių piramidė

Ilgai svarstę, kaip vainikuoti vakaro pabaigą, visgi nusprendėme tęsti tradicija – už jaunuosius pakelti putojančio vyno taurę. Į svečius pasikvietėme šampano piramidžių ekspertą Viktorą, kuris surengė tikrą šou.

TAIP PAT SKAITYKITE:
Įdomios idėjos vestuvių vakaro kulminacijai (24 valandai) >>

Jau temstant, kai jau emocijos buvo šiek tiek aprimusios, visi svečiai ir jaunieji susirinko sodybos terasoje. Visi vėl susibūrę į vieną vietą galėjo dar kartą pasveikinti Viktoriją ir Robertą sukūrus šeimą. Aukšta, išpuošta, tikrai įspūdinga šampano taurių piramidė buvo paruošta – jaunieji patys galėjo išmėginti savo jėgas, pildami putojantį vyną.

Dar kartą šilti apkabinimai, tostai ir jaunųjų širdies dalelė kiekvienam.

Vakaro kulminacija - šampano piramidė
Šampano piramidė: Bubble Tower | Įamžino: Dežavu fotostudija

Šventė prabėgo nejučia. Tačiau mes iki dabar gyvename emocijomis. Nepamiršime šios nuostabios, išties išskirtinės poros. Atėję jie puikiai žinojo, kokių vestuvių nori, tačiau iš sudėtingo rebuso reikėjo išmesti viskas, kas nereikalinga. Kartais tereikia išsakyti visas savo slapčiausias svajones, paskleisti idėjas, o mes atrinkę jas ir sudėję į tvarkingą mozaiką sukursime svajonių vestuves.

Tobuloms vestuvėms nereikia prabangių dvarų, pabodusių limuzinų ar perkrauto dekoro. Užtenka tų kelių, Jums taip svarbių detalių, kurios ir padaro šventę prasmingą.

– 2frogs pamąstymai –

Prie Viktorijos ir Roberto vestuvių prisidėjo:
2frogs – planavimas, dekoras, koordinavimas;
Dežavu fotostudija – fotostudijos nuoma nuotakos vestuvių rytui bei vestuvių fotografija;
Girionių sodyba – šventės vieta šalia Kauno;
Makiažas: Epa make-up
Nuotakos šukuosena rūpinosi: Tadas Kiveris
Vestuvinė suknelė: Astos suknelės
Nuotakos puokštė ir vainikėlis, gėlės: Fitodizaino studija
Senovinis automobilis: Cadillac Eldorado nuoma
Šventės vedėjas/DJ: Shventė.lt
Sukulentai: Kitokios gėlės
Šampano piramidė: Bubble Tower

SKAITYKITE KITUS 2frogs STRAIPSNIUS:

Vestuviniai tortai, užkandžiai ir saldumynai vestuvėms Kaune [degustacijos popietė] >>

Mažos bei kuklios vestuvės ir vestuvių vakarienė Raudondvario dvare >>

Dviguba šventė: vestuvės ir krikštynos kartu >>

0 0 balsas
Įvertink šį straipsnį!
0 Komentarai
Inline Feedbacks
Peržiūrėti visus komentarus